22. DC bolesti podbřišku, výrazné zvětšení prsou

dasenka888
28. čer 2014

Tak dnes se mi k příznakům přidala i hrozná bolest prsou... Dojela jsem po dvanácti hodinové šichtě domů... Doma jsem se chystala do sprchy a po svléknutí jsem zjistila, že se mi najednou zvětšily prsa... Pravé prso má najednou bradavku ve velikosti citronu.... Po jaké době zajít na krev , když mě gynda vezme až za tři týdny ? A testy mi vycházejí negativní... ☹

dezyre
28. čer 2014

22 DC je ještě hodně brzo na test.

bajana
28. čer 2014

treba pockat na meskajucu MS, potom urobit testy s odstupom niekolkych dni a az potom sa objednavat na gyndu a na krv...staci aj v 8tt, nech ti uz potvrdi aj srdiecko...zbytocne riesit nieco skor, ak nemas nejaku diagnozu, pri ktorej je nutne sledovat pripadne tehotenstvo od uplneho zaciatku...zatial staci jest kyselinu listovu a spravat sa ako tehotna (vyvazena strava, ziaden alkohol, cigarety, solarko, sauna, lieky,...)
ja som mala prve tehu potvrdene v 6+4tt na UTZ, ale o par tyzdnov plod odumrel...pri druhom som chcela vydrzat co najdlhsie a isla som az v 8tt a aj tak som este tehuprukazku nedostala...
drzim palce, aby sa ti tehotenstvo potvrdilo, ale ozaj netestuj, pokial nevynecha MS....psychika je potvora a existuje aj biochemicke tehotenstvo...

dasenka888
autor
28. čer 2014

@bajana po vysazení HA to mám dost nepravidelné, tak v jakém cca DC zkusit udělat test ? Tolik bych si přála, aby to vyšlo, ale opravdu se mi zdá, ze to šlo poněkud rychle... Jsem zmatená... :(

bajana
28. čer 2014

@dasenka888 ja mavam kratsie cykly s ovulkou 8-12 DC, ale vzdy som cakala do 28DC a to som uz nasla kolajnice...vies, kedy si asi mala ovulku? test spolahlivo ukaze az aspon nejakych 14 dni po nej....

dasenka888
autor
28. čer 2014

@bajana JoJo tak to vim zcela přesně, porad je tedy brzy... No zkusim vydržet týden, kdybych na testu alespoň našla ducha. Bojím se , že to mám vsugerované a proto ty příznaky 🙂 Snad se nepletu 🙂 Ale děkuji za radu 🙂

bajana
28. čer 2014

@dasenka888 nie je zac....drzim palce, nech to vyjde 😉

dasenka888
autor
28. čer 2014

@bajana Děkuji 🙂)

p3tulkaa
28. čer 2014

@dasenka888 já měla také bolesti v podbřišku, 22 a 23 DC test úplně bílý a dnes 24 DC vidím čárku, tak neztrácej hlavu, ono to přijde 🙂)

dasenka888
autor
28. čer 2014

Děkuji moc 🙂) a zároveň gratuluji 🙂)))!

dasenka888
autor
1. črc 2014

Včera jsem měla 24 DC a druhá čárka porad někde zatoulaná :(
@p3tulkaa

p3tulkaa
1. črc 2014

@dasenka888 ještě to může přijít, já měla zase 25 DC, že jsem nic neviděla, teď po 3 dnech mám stále tu slabší čárku a nepřipadá mi, že by to sílilo, ale říkám si, že budu testovat až tak za další 3 dny, ve ČT bych to měla dostat, tak zkusím pátek 🙂 to by bylo aby nebylo 🙂

dasenka888
autor
1. črc 2014

@p3tulkaa no to rozhodně, když já se dneska cítím poněkud fit... :( až si říkám zda se to někam neztratilo :( jen jsem dneska hrozně vyčerpaná a to nemám být z čeho :(

p3tulkaa
1. črc 2014

@dasenka888 já byla mimo minulý čtvrtek tak, že jsem odešla dříve z práce - v tu chvíli jsem také netušila z čeho, ale zjistila jsem to až o 3 dny později, jelikož testy byly negativní 🙂

dasenka888
autor
1. črc 2014

@p3tulkaa akorát cítím prsa pravé se mi poměrně zvětšilo i bradavka, ale jde i tohle tělu vsugerovat ? :(

p3tulkaa
1. črc 2014

@dasenka888 já zas necítím vůbec nic .... tak nevím co je špatně 🙂 ale každá to má jinak

dasenka888
autor
1. črc 2014

@p3tulkaa to je pravda 🙂 už aby tam byli // 🙂)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru