22. DC se neobjevily //. Objeví se v den plánované MS?

maturantka
28. lis 2011

Zajímalo by mě když si udělam těhu test v sobotu dle plánované MS zda by se mohl objevit aspon malý duch?

ajina17
28. lis 2011

Ahojky já s tím to zkušenosti nemám,ale myslím si, že je vhodné testovat v den plánované MS. To by se už měl objevit aspon duch malej. Tak to zukus ještě v den MS. Držím palečky 🙂

baibies
28. lis 2011

Ahojky, mrkni do mého albíčka, zaleží kdy jsi měla ovulaci, pokud si ji mela pozdeji jako 18DC a dále je možné že se Ti neukáže... od toho se vše odvíjí... Mrkni na moje zkušenosti!!! Ale 22 DC je velice brzy!! Já měla ducha tedy taky velmi brzy.. asi 9DPO, ted tedy záleží na té Tvé ovulaci, kterou neuvádíš...

helen_h
28. lis 2011

Určitě šance je!!! Záleží, jak dlouhý máš cyklus, ale čárku a to ještě slaboučkou, opravdu můžeš najít většinou až v den očekávané ms, dříve jsou hodnoty hormonu moc níznké - zvlášť v moči, ze které se testuje doma, krev by třeba už něco ukázala.
Jo a jak jsem četla - velmi časté jsou falešně negativní testy, tj. že těhu test ti vyjde třeba až v 7. či 8. týdnu těhotenství a předtím neukáže nic. Klasická jistota, že test něco ukáže bývá až tak týden po vynechané ms.
Tááákže nezbývá než vytrvat a počkat!

pampeliska1
28. lis 2011

Já bych doporučovala řídit se tímto (já sama se tím řídila) - cituji z poradny pro těhotné na ww.prozeny.cz - poradna MUDr. Koucký
OTÁZKA:
Dobrý den,ráda bych se vás zeptala jestli má cenu dělat si těhotenský tes 2.dny před vynecháním menstruace,těhotenství je plánované a moc chtěné.Nějaké příznaky mám,bolest prsou a nevolnost.Vím,že nejlepší rada je počkat pár dnů,ale jsem nedočkavá.Děkuji vám za odpověd.

ODPOVĚĎ:
Dobrý den,je mi líto,že píši,ale budiž varováním pro ostatním = holý nesmysl. Test má smysl si dělat týden dva po vynechání menses, až 80% těh.skončí potratem do uvedené fáze= chybně založené těhotenství,jako slabě opožděná menstruace, pokud si však žena neudělá test - pak chápáno jako malý potrat a vede ke stresu. Někdy méně znamená více.

pavcza
28. lis 2011

Testovat 22 DC je veeeeelmi brzy, minimálně v den menstruace a ještě lépe je počkat si aspoň na 2-3 dny meškání. Takže pokud 22 DC pozitivní test nebyl, ještě se může objevit, ale může to být 28 DC i 30 DC anebo se nemusí objevit vůbec, abys nebyla zklamaná, koukala jsem, že předpokládáš, že ve vaší rodině to vyšlo všem napoprvé, že i tobě, každá žena je originál a může se stát, že u tebe to zrovna nebude napoprvé, samozřejmě ti moc přeju, abys // našla, ale abys nebyla případně zklamaná a ani bych si zatím nepsala do údajů, že už těhu jsi, abys něco nezakřikla.

salomee
28. lis 2011

Souhlasím se zde napsaným, testovat 22. DC je moc brzo a psát těhotenství do profilu taky, navíc vidím už čtvrtý týden, tak nevím, jak tomu mám rozumět. Každý to bere jinak, ale vždycky mě překvapí, když vidím v profilu třetí čtvrtý týden.. já jsem se k tomu odhodlala až tak v devátém. Jestli to má být, bude to, jestli ne, to, že si zadám těhotenství do profilu, nic nevytrhne.
Každopádně doufám, že všechno vyjde, jak si přeješ.

brisalek
28. lis 2011

souhlasim s tim , ze je brzo, ale zase to co se pise v prvnim prispevku asi zadna zena nevydrzi-delat si test 2 tydny po vynechani🙂.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru