22 den cyklu, bolest v prsou a pocit těhotenství

petinda
1. únor 2013

Ahoj holky,
jsem tu nová nebo tedy spíš staronová 🙂 Chodila jsem už dříve na tyto stránky když jsme se pokoušeli o první mimi....Spousty IUI,IVF a stejně nic až nám to nakonec vyšlo přirozene a paní dokorka nám řekla,že bohužel psychika dělá své :( Ted k mému nynějšímu problému...mám pocit jako bych byla těhotná jsem dnes 22 dc,mám šíleně bolestivá prsa a to mi začlo přesně dva dny po styku ale testíky negativní a bt po ovulaci každý den 36,9 ani nestoupá a neklesá....Myslíte,že je na testy moc brzy a nebo si jen něco namlouvám?
Předem moc děkuju za odpovědi

mariankamk
1. únor 2013

@petinda ukáž graf... alebo aspoň napíš vsetky teploty, v ktorý dc si akú namerala, takto ťažko povedať... rozhoduje termín ovulacie, okolo 10dpo by si to mohla zistiť, ale vzhľadom na 22dc, by si musela mať ovu 11dc, mala si?

petinda
autor
1. únor 2013

v termínu ovulace jsem měla teplotu 36,3 až 36,6 jinak graf nemám....Pokud bych byla těhotná muselo se to stát v den kdy jsem byla 10 dc,ale ovu jsem měla určitě později tak 12 dc. Takže ani nevím zda by bylo možné v této době otěhotnět.

mariankamk
1. únor 2013

@petinda takze ak bola teda ovu 12DC a test nic, pockaj este aspon 2 dni... len na zaklade priznakov tazko povedat, vacsinou su presne take iste ako PMS...

petinda
autor
1. únor 2013

jj moc děkuju...tak uvidíme jak to dopadne 🙂

zuzi82
1. únor 2013

@petinda Podle těch dnů jsi otěhotnět mohla. Já tak otěhotněla, ovulka přišla asi dva až tři dny po sexu a je z toho nečekaně náš druhý poklad. Byl to pro mě docela šok. 😅

petinda
autor
1. únor 2013

No já pořád nevím...vím,že je na test ještě asi brzo,ale moc si mimíska přejeme tak jsem z toho lehce nervozní.

sarkad2856
1. únor 2013

@petinda no na test je ještě brzy,pokud tam už třeba nemáš ducha.Ještě bych počkala a pak zkusila,ale ta možnost že by si mohla být těhotná tady je...

petinda
autor
1. únor 2013

ne ne právě,že na testíku nic nemám teda aspon myslím....chvílemi mě připadá jak kdyby tam maličkatý duch byl,ale natáčím ten test asi na všechny strany jsem blázen 🙂 Mám mamatest tak uvidíme za pár dní.

livocka21
1. únor 2013

chce to cas...este minimalne tyzden....drzim palce 😉

petinda
autor
2. únor 2013

děkuju moc...hned dám vědět 🙂

miru001
3. únor 2013

Ahoj, je to mozne, my jsme "zapracovali" 2 dny pred ovulaci (prvni cyklus, tolik jsme se nesnazili, jen jsem zjistovala den ovulace), v den ovulace nic a ta drobotina ted spinka vedle me v postylce 😉 Myslim, ze jsem asi 6.den po ovu mela bolesti prsou a i se mi tvorily kapicky mleziva. 11. den po ovulaci jsem mela prvni pozitivni test 🙂 Hodne stesti 😉

petinda
autor
4. únor 2013

Všem moc děkuju za rady a povzbuzení....uvidíme jak to dopadne MS by měla přijít za tři dny,ale testíky negativní takže to nejspíše nevyšlo :( Ale musíme bojovat dál a snad to co nejdříve vyjde 🙂

miru001
4. únor 2013

@petinda jsou ženy, co se jim objeví pozitivní test pár dní před očekávanou MS, jsou ženy, kterým se to objeví až třeba 4 dny po očekávané 😉 Neupínala bych se na to, ale ještě bych neházela flintu do žita 😉

petinda
autor
5. únor 2013

Ahoj všem....tak já hlásím mrcha dorazila a to jsem teprve 26 DC i když zatím jen špinění a šílená bolest zad,ale testy negativní takže se určo rozjede :( No nic vzhůru do dalšího boje.

aluska11
5. únor 2013

ahojky...ja som čakala mrchu včera,zatiaľ nedošla,test negatívny :-/ čakáme ďalej...a dúfame že ani nedojde.

petinda
autor
5. únor 2013

tak to ti moc držím pěstičky aby ani nedošla! Snad ti to vyjde...my jdeme do dalšího snažení a snad příští měsíc 🙂

aluska11
6. únor 2013

ďakujem za povzbudenie....včera nedošla,,, 🙂

aluska11
7. únor 2013

tak dnes došla...takže sa zas radím k snažilkám...prvé sme robili rok a pol,takže trpezlivosť..

jennyska
4. lis 2013

@petinda @aluska11 @petinda @miru001 @livocka21 @sarkad2856 @zuzi82 @mariankamk

Ahoj Maminky 🙂

mohla bych Vás oslovit v souvislosti s Vašemi zkušenostmi s bolestmi prsou a naší Wiki knihovničkou Modrého koníka? Tu si tady na MK tvoříme všechny, takže vlastně i vy svými zkušenostmi 😉

Tím, že svou zkušenost vložíte na https://www.modrykonik.cz/bolest-prsou/ pomůžete ostatním těhulkám, které si právě prochází tím stejným a neví, zda je to běžné a nebo jak těhotenství prožívají ostatní těhulky.

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji krásný den!
Janča

miru001
4. lis 2013

@jennyska odesláno 😉

aluska11
4. lis 2013

@jennyska ahoj...môj syn má už 11 a o druhé snažíme...takže asi neprispejem...momentálne ma prsia bolia pred každou ms ale hlavne kvôli cystam...ale až budem tehu tak rada prispejem 🙂

jennyska
4. lis 2013

@aluska11 Ahoj, super - děkuji moc za reakci a těším se na zkušenost! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru