26.11. poslední menzes, test negativní. Je na něj brzy?

ivetka277
28. pro 2012

Ahoj všem snažilkám....potřebovala bych nějaké názory
Již rok se snažíme s manželem o miminko,po vyšetření V Heliosu v Brně jsme zjistili,že manžel má špatný spermiogram a tak nám navrhli IVF.....Chtěli jsme nejdříve zkusit inseminaci,ale pan doktor měřil folikul pouze na levé straně to bylo 11.12 a byl velký 9mm. Dostala jsem sebou Pregnyl a s tím,že si mám dojít na ultrazvuk u nás,jelikož jsem dojížděla 200 km prý v sobotu 15.12 pak si o půlnoci píchnout Pregnyl a v pondělí 17.12 přijet na inseminaci.Měla jsem takové nějaké divné tušení,že není něco správně a tak jsem u nás k lékaři na UZ šla už 13.12 ve čtvrtek a ten mi našel na pravé straně folikul 19mm,takže mi v pátek píchl ten Pregnyl,ale bohužel na inseminaci by to nevyšlo,tak říkal at to tedy pár dní zkoušíme doma.Poslední menzes jsem měla 26.11, 14.12 mi byl píchnutý Pregnyl,s manželem jsme zkoušeli až pro jistotu do středy 19.12.Bazální teplotu si měřím už půl roku a vždy před menzes mi klesá pod 37. Ted ji mám stále 37,1 nebo 37,2, nemstruace už měla přijít,jen mě zmátl jeden den kdy teplota klesla na 36,8 to bylo 22.12 a pak zase vyletěla a drží se do ted.Doma už mám injekce na stimulaci k ivf a menzes nepřišla.Dnes jsem si dělala těh.test a nic...je možné že je to ještě brzy???Mám zpoždění zatím jen 4 dny,ale mívala jsem to pravidelně a hlavně jsem vždy na sobě poznala že to dostanu,pak tak 3 dny před menzes mi teplota klesla a ted vůbec nic.Tak nevím. Zkráceně ještě takto: 26.11. začátek mnzs, 14.12 píchnutý Pregnyl, snažení ...nemzes nepřišla,bazální teplota pořád nad 37 mimo jednoho dne a test ještě dnes negativní......co si mám ted myslet??Nebo je na test ještě brzy???Prosím o nějaké zkušenosti a rady🙂 Doktoři řekli že normálně otěhotnět nemáme šanci..tak jsem z toho jelen, doma nachystané injekce ..domluvené terapie a ivf a ted tohle🙂Snad se v tom vyznáte, nejsem zrovná spisovatel a děkuji všem co mi písnou.

rory_g
28. pro 2012

@ivetka277 zkus test...a potom případně doktora, nic jiného Ti asi nezbyde

natalie77
28. pro 2012

Zázraky se dějí.....ale zkusila bych test ještě zítra nebo zajít na krev, z té se to pozná hned. Já to měla po stimulaci, pregnylu a utrogestanu také rozhozené....takže jsem si vždycky myslela, že to vyjde a nic z toho....dokonce mi vymizely i příznaky před ms...budu držet pěsti.

pawlla
28. pro 2012

@ivetka277 tak pockej nejakej ten den a udelej test a kdyz nic tak bez na vyvolavacku to pripadnemu tehu vadit nebude jistotu budes mit ale asi az z krve podle hladiny HCG. Ja mela ms pravidelnou ale jako na potvoru pred dvema stimulaceni na IVF prisla o hooodne pozdeji

foxmilka
28. pro 2012

@ivetka277 Jestli se můžu zeptat, jaký Vám vyšel spermiogram??

gabi83
28. pro 2012

Jen k tem testum, pri kazdem tehotenstvi mi ten prvni vysel negativni - a uz jsem urco byla 🙂) test byva spolehlive asi 10.den po vynechani, tak vydrz!!! Moc bych Vám to přála. Zázraky se dějí.-))) mně dr říkali, že nicmoc vyhlídky - dnes mám 1,5 letého brouka a druhý se má za měsíc narodit!

fiallinka
28. pro 2012

Tak možností je víc, že 🙂, buď jsi těhotná a test to ještě neukázal, to je možné určitě... nebo tím, že sis píchla pregnyl, tak jsi měla ovulaci dřív než je běžné a ms proto ještě nepřišla... no a taky je pravda, že psychika je sviňa a že se to schválně opozdilo kvůli očekávanému ivf a intenzivnímu předchozímu snažení. Moc ti přeju a), ale poslední možnost je asi pravděpodobnější...

eloana
28. pro 2012

@ivetka277 tezko rict... jak pisou holky....... ale kamaradka byla na iui a ms neprisla a test 14 negativni..... az po 14 dnech se ji ukazala carka....... a zadnou opozdenou ovulaci nemela -nekomu test ukaze dele.. me teda ukazal cca 5 dni pred vynechanim....
jedine vydrzet -zkusit bud test nebo jit a krve

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru