26. DC - 3 dny do ms, na testu dušík

wasilly
28. dub 2013

Tak mi tu zbyl jeden test z předminulého měsíce, tak jsem se jen tak z legrace otestovala (dneska 26 DC, 3 dny do MS). Předpokládám, že tam nic neuvidíte, ale mě tam překvapil asi 2 minuty po testování takový dušík. Další test udělám nejdříve v úterý. Jinak všem přeju, aby se brzy zadařilo

luciebx
28. dub 2013

dusika tam vidim.. mozny je vsechno 😵

matysikovad
28. dub 2013

@wasilly ducha tam máš, ale tohle je určo Mamatest 10 ( ten nový ), měla jsem tam sotva ducha a na Intimed 25 jasnou čárku, kup něco lepšího, budeš mile překvapená 😉

wasilly
autor
28. dub 2013

Maty,přesně tak, je to ten nový a vůbec se mi nelíbí ;) Koupím ještě ten starý mamatest a uvidí se. Jinak děkuji 🙂

sarkad2856
28. dub 2013

@wasilly taky tam vidím ducha,jj je lepší koupit něco lepšího,větší jistota,tak at jen sílí 😉

evitaa
28. dub 2013

@wasilly A jaká je otázka nebo téma k diskuzi? Kvůli oznámení se nezakládají diskuze!

shooping
28. dub 2013

ahoj je tu nekdo ja bych mela otazku a chtela bych vlastne poradit

shooping
28. dub 2013

Ta otazka by se tikala mimodelozniho tehotenstvi a odebrani casti obou vejcovodu laparoskopicky . No a tohle semi stalo v zahranici v uk uz jeto rok a ted bych se chtela pokusit o miminko zas .Tak sem sla ke ginekologovi tady v zahranici a tam mi reklyi ze muzu mit dite spontalne na dale.Coz nechapu mate stim holky nejakou skusenst proto ze ja uz vazne nevim diky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru