2x zpožděná MS, stálé bolesti podbřišku, časté močení

klaras26
14. kvě 2014

Zdravim damy,
mam jeden problem ktery me trapi uz 2 mesice.Drive jsem mela MS pravidelnou jako hodinky ale posledni 2 mesice se mi vzdy opozdi o 10 dnu,k tomu me dopravazi stale bolest podbrisku i oblast pupiku,nevolnost ,caste moceni a,velmi casta stolice(4x za den) a kolikarat bublani a pichani v oblasti podbrisku.Myslela jsem si ze jsem tehotna ale test negativni a prvni mesic opozdene MS jsem byla u doktorky a dole mam vse v poradku,zadne cysty nic ba naopak rekla ze mam velmi hezkou delohu.S pritelem se snazime o miminko uz 1 rok a 6 mesicu...Neni to jen nejake zvlastni obdobi,ktere jste taky nekdo mel?Protoze ja uz si to nedokazi vysvetlit.

ssarula
14. kvě 2014

ahojky,je možný, že se vajíčko snažilo, ale neudrželo se, proto třeba to zpoždění. měla jsem podobnou zkušenost, opozdila se mi MS vždycky když jsem na to moc myslela. začala se mi opožďovat MS, pokaždé nateklá prsa, trošku šoufl, ale nikdy z toho nic nebylo. Ale mi k tomu navíc dr řekl, že jsem dokonce chytila nějakou pohl.nemoc a nemám řešit kdo byl komu nevěrný a předepsal mi i manželovi atb, no řekl mi toho víc i k případnému těhu, ale jinak nic neřešil, snažili jsme se rok a půl a dr. byl pořád v klidu, žádná léčba či vyšetření. takže jsem pak hned volala k jinému lékaři a přešla, Ale asi mi pomohlo, že mi tenkrát ten první dr. udělal ultrazvuk a řekl, že mám těsně před ovulací, takže k novému dr. jsem šla na vstupní prohlídku už s pozitivním teste a podle nových stěrů mi ani manželovi vůbec ni nebylo. Jinak těhotenství se mi s poslední MS rozcházelo o 2 týdny, protože jsem měla ovulaci až ke koni cyklu.

Takže z vlastní zkušenosti ti mohu jen doporučit zaměřit se na ovulaci a paradoxně před MS nemyslet na to jeslti se vám to povedlo nebo ne-prostě po ovulaci vypnout (vím že to opravdu kolikrát nejde nemyslet na to jestli jsi nebo nejsi těhotná, nám se povedlo před vánocemi, popíjení vínečka, příprava na vánoce a nový rok mě zaměstnaly dostatečně) . Přeji ti hodně štěstí a aby se brzo zadařilo. Vím čím si procházíš

klaras26
autor
14. kvě 2014

To same mi rekla doktorka a taky jen ultrazvuk sup na kozu a to bylo vse.Damy na MK mi doporucuji tez zmenit doktorku a zamerit se na ovulku..Jelikoz nevim kdy ji mam...

ssarula
14. kvě 2014

@klaras26 já jsem chodila ke staršímu,no a ten nic neřešil, navíc u vyšetření jsem měla vždycky dojem že se snad počůrám. Pak jsem ho změnila (ten řeší když nejde otěhotnět a vidí problém tak už po půl roce, jinak po roce), je mladý, tak 35 a hrozně ohleduplný, není ani cítit když mě vyšetřuje. A k nečinnosti řešit naše snažení o mimi mi nový dr řekl "njn, to jsou ty starší ročníky"

ssarula
14. kvě 2014

jo a k tomu že jsem vlastně popíjela i když už jsem "byla nějaký ten týden těhotná" se nemusíš bát si něco dát, ani léky, první týdny je vajíčko vyživováno v gastačním váčku ze žloutku, samozřejmě nic nepřehánět, ale je dobré vědět, že mu kapka alkoholu ani prášek na bolení hlavy neublíží.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru