3 dny po sexu zvětšená prsa, nevolno, výtok. Těhotná?

lada123456
24. zář 2013

Ahoj,vysadila jsem prasky po 10 ti letech,hned ten samy mesic mi nabehla ovulace a my meli s pritelem nechraneny sex hned dva dny po sobe.V ovulaci a den po te.Bylo to pred 5 ti dny.Hned prvni 3 dny po sexu se mi zvetsila a nabehla prsa,bylo mi lehce nevolno,ale nezvracela jsem,sem tam jakoby mdloby,pocity v podbrisku a zadech jako pred menstruaci,zostril se mi cich.Mela jsem asi 2 krat bily vytok.4a5den tyto problemy ustaly a citim se ted uz jen jakobych mela chripku.Unava,bolest kloubu,vecer a rano zvysena teplota.Prsa zustala naduta a bradavky lehce boli na dotek.Muzu byt tehotna?

nipeal
24. zář 2013

😀 jestli budeš těhotná, zjistíš déle, po 5ti dnech od oplodňovací souloži nebudou už těhu příznaky, ale po x letech si bez HA a tělo na to reaguje - nové na ovulaci - vše co popisuješ. Promiň že mě to pobavilo, ale představila jsem si, že snad i cítíš pohyb spermie 😀
Testni se v den MS, nebo pár dní před MS, kup si testík s 10 citlivostí a uvidíš. Jeslti by bylo baby plánované, moc přeju, aby to vyšlo napoprvé 😉 ale věř, že tři dny poté to jsou jen vysazené hormony 😉

leni78
25. zář 2013

Ahoj, ja měla u všech dětí pět dní po ovulaci pichani v kříži, teplotu a zimnici, taky bolest jako pred ms.

kalteherz
25. zář 2013

já po 7letech vysazení HA jsem se cítíla jak těhotná 2 měsíce 😀 tělo prožívá šílený mix hormonů 😀 a navíc musí začít fungovat bez umělého estrogenu 🙂 možný je vše i těhu ,ale ty pocity jsou síla po vysazení HA 🙂

llluckaaa
25. zář 2013

Těhotná být samozřejmě můžeš, ale nespoléhej se na příznaky, z osobní zkušenosti vím, že člověk si může těhotenské příznaky i vsugerovat 😅

kitinka76
25. zář 2013

První těhotenstvá jsem měla neplánované a příznaky které popisuješ jsem začala cítit asi v 6 tt 😒

vladla
25. zář 2013

Po 5 dnech určitě ne. 😀 😀

nabelka2016
11. říj 2016

ahoj...s mim klukem sem spala poprve ted v sobotu a bylo to poprve nas obou.Bylo to s kondomem a muj kluk se neudelal a kdyz sem potom napustila vodu do kondomu tak z nej voda netekla takze praskli nebyl.Ale mam strach protože mě nebylo moc dobře a docela dost me boi prsa jak pred menstruaci ale tu mam az pristi tyden a tak brzy pred MS me prsa nebolívaji...muzu byt tehotna?

bezejmena1234
24. říj 2016

@nabelka2016 ahoj těhotná určitě nejsi. Prsa mě bolí pravidelně týden přen MS. Taky mě dříve nebolívala. A navíc na příznaky je to brzo. Buď v klidu 🙂

kacka0001
22. lis 2017

Ahoj, chci se zeptat. Už asi mesic a půl beru antikoncepci jangee. 18.11 jsem měla s přítelem nechraneny pohlavní styk a no..jak bych to řekla..prostě se do mě udělal. Teď mám pocit, že mám natekla prsa a občas mě píchne v podbrisku. Můžu být tehu? Děkuji za odpověď.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru