3 dny zpožděná MS, hnědý vytok. Mám si udělat test?

surri
6. únor 2014

Tak jsem trosku vedle z toho všeho....
Mate někdo zkušenost ?
Mam pravidelný cyklus 28.
Minuly mesic jsem to dostala o 4 dny dříve a trvalo jen 3 dny ale úplne slabe... Týden na to test negativni .. Bolest v podbrisku , hlavy.. Nevolnost a bolest zad u ledvin ...
Tento mesic jsem 3 dny pred očekávanou MS zacla mít hnědý vytok ... 1 den silnější a pak uz jen na dva dny spineni ... Dnes jsem 3 den ve spozdeni , MS nikde jen spineni hnědé ...
Mam dělat test? Co by to mohlo byt ? Ze by se vyplnil sen ?🙂
S přítelem mame pravidelný nechráněný styk, protože miminko by jsme si strašne prali ...
Co myslíte ? Mate někdo zkušenost ?
Děkuji všem ...

dorinek
6. únor 2014

@surri - klidně si test udělej, tím nic nezkazíš 😉 Já jsem taky místo MS měla jen takový divný špinění a byla jsem v tom, hodně štěstí 😉

surri
autor
6. únor 2014

Dodám ze mam TB 37,2 dnes rano ...

surri
autor
6. únor 2014

@dorinek Ja mam takový hned vytok jako by ... Mam jen slimku porotce tak jako by spinim ... Ale žádná MS .. Jsme z toho trosku blba uz 🙂

dorinek
6. únor 2014

@surri - klidně to může být těhotenství,kor když se snažíte 🙂 Ani nemusíš mít žádný jiný příznaky, mě vyšel test hned po skončení té divné MS, ale "jinak" jsem se začala cítit až za nějakých 14 dní...

surri
autor
6. únor 2014

@dorinek No uvidíme , nechci se zbytečně zklamat ... Takže počkám ještě par dni a zkusím testnout ... 🙂
Je to poprvé co se mi děje taková věc ...
Takže počkám a uvidíme 🙂
Moc děkuji za odpověď ..🙂

leni84
6. únor 2014

@surri Já jsem tedy v těhotenství nikdy nešpinila, ale je to hodně časté..Pokud máš cyklus pravidelný a není jiný důvod, aby bylo zpoždění (nemoc, nastydnutí, velký stres..) a navíc je BT pořád vysoká, tak je velká šance, že těhotná jsi..😉 Pokud už je zpoždění 3 dny a ovulaci nemáš hodně pozdě, tak test by už měl být jasně pozitivní..Tak držím palce! 🙂

surri
autor
6. únor 2014

@leni84 No cyklus mam pravidelný 28-29... 19-22.1.
MS jsem měla dostat 4.2 ale nic ... Jen od 2.2 spinim ...
A týden pred spinenim jsem měla takový tlak v podbrisku jako by při MS ... Ale nic ...
No uvidíme 🙂 bt se drží porad 37 a výš ...
Počkám par dni a udělám test 🙂

mallorka
6. únor 2014

@surri ja to mam uplně stejny jako ty 🙂 ..mela jsem to dostat 3.1,a nic jen trochu špiněni.Dnes rano jsem dělala test a jsou tam dve čarky,ale jedna je slaba,tak koupila jsem ješte dva testy a uvidim 🙂

surri
autor
6. únor 2014

@mallorka No ty blaho začínám byt trosku nervózní 🙂 :D
Pokud je jedna slabá tak to mas jasny 🙂 Gratuluji :-* 🙂)))
Ja počkám do zítra ... Ty dej každopádně vědet jak si dopadla !!!!

mallorka
6. únor 2014

@surri děkuju 🙂 ja tomu nějak moc nevěrim porad,prvni ditě hned na poprvé,a ted by taky bylo na poprvé.Zitra udelam zase.Určite napišu jak to dopadlo.Ty taky napiš.Přiznaky mam taky uplně stejny jako ty .Doufam že zítra taky uvidíš dve čarky 🙂

surri
autor
6. únor 2014

@mallorka No ja přesně pred rokem taky otěhotněla , ale dopadlo to špatne ... ☹
Ted to zkusíme uz 4 tý mesic tak doufám ze to vyšlo 🙂
No ty příznaky jsou stejne doufám ze nám to oběma vyjde 🙂)
Zítra rano dělám test tak pak písnu tady 🙂.
Tak zítra 🙂 a HODNĚ STESI !!!!!! 🙂

mallorka
6. únor 2014

@surri doufam že ted ti to dobře dopadne 🙂

mallorka
13. únor 2014

@surri ahoj.Jak jsi dopadla?Ja jdu dnes k doktorce.

surri
autor
13. únor 2014

@mallorka Ahoj ... Dělala jsem test v úterý a negativni ... Uz tomu moc nevěřím , nejspíš nějaká porucha 🙂zkusím ještě příští podělí testnout ....
Ty jsi testovala ???
Držím palečky 🙂

mallorka
14. únor 2014

@surri ahoj.Ja jsem dělala pak asi 7 testu,ta čarka nějak nesilila.Včera jsem byla u doktorky,a jsem těhotna,ale srdičko nebylo ješte videt.A ty jsi dělala jen jeden test?

surri
autor
14. únor 2014

Juuuuuu gratuluji !!! :-* na srdíčko je ještě možna brzo 🙂))
Příští kontrolu uz ho uslyšíš 😉
No ja si dělala 2 testy pred MS a 2 po MS a nic 🙂
Nevyšlo ..... Nebo spis uz tomu nějak nevěřím ... Třeba příště 😉

dzejn87
27. zář 2023

@surri jak to tenkrát dopadlo?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru