3 dny zpoždění, test negativní. Poradíte, prosím?

baru7889
28. srp 2019

Ahoj, mam takovy dotaz. Pred dvema mesicema jsem vysadila HA. První cyklus potom byl v pořádku, menstruaci jsem dostala na den přesně jako předtím, když jsem antikoncepci brala. Teď jsem to měla dostat před třemi dny, ale pořád nic. Cítím se pořád jako kdybych to dostat měla, ale MS nepřichází. Dnes ráno jsem si dělala test a byl negativní, tak se chci jen zeptat, jestli s tím máte někdo zkušenost a nakonec z toho bylo těhotenství a jestli je to vůbec možné? Na gyndu bych zašla tak za týden, pokud se MS nedostaví. S přítelem se nechranime, davame tomu volny prubeh. Prosim, odpovedi, ze mi to nikdo nepovi, jestli jsem nebo ne, slyset nepotrebuji, to vim, jen potrebuji radu 🙂

nikkossek
28. srp 2019

Může to být ještě rozhazene po HA. Většinou se tak děje. Taky jsem měla měsíc cyklus na den a poté to lítali jak chtělo. Pokud cítite, že to dostat máte tak to přijde. Držím pěsti. Já otehotnela až rok a půl po vysazeni👍

katka_nedo
28. srp 2019

@baru7889 Pokud je test negativni,tak tehu nejsi.

aselluska
28. srp 2019

Test může něco ukázat třeba i po týdnu vynechání. Tělo je po HA zmatené. První cyklus mohl být ještě pozůstatek HA.

baru7889
autor
28. srp 2019

@aselluska Myslis tedy, ze se na testu muze jeste neco ukazat? Ja jsem se prave rikala, ze to uz by asi videt bylo..

katka_nedo
28. srp 2019

@baru7889 Musela by si mit posunutou ovulaci a otehotnet pozdeji.U syna jsem treba mela dlouhe cykly a byl on14dni posunuty.

aselluska
28. srp 2019

Ano, pokud byla ovulace později, protáhne se cyklus, nebo bude těhotenství mladší.

vt619
28. srp 2019

Přesně tohle jsem měla po HA, 12 dní zpožděná ms a pak vyvolavacka, od té doby má chodila pravidelně, počkejte pár dní jestli ms dorazí nebo ne, a potom bych se ozvala na gyndu. Může to být rozhozenými hormony což je hodně časté po vysazení HA, a no s tím těhotenstvím může být kdyby jste měla posunutou ovulaci 😊

patmouse
28. srp 2019

Ja mela po vysazeni HA total rozhazeny cyklus...taky jsme tomu davali volny prubeh a pri kazdem “zpozdeni” jsem si delala test, ale prd...
Nekdo treba otehotni hned po vysazeni,ale ja mela pak celkem problemy s ovulaci,ktera vubec nebyla a muselo se tomu pomoct... takze pokud mas test negativni,asi bych tomu spis moc sanci nedavala...

baru7889
autor
28. srp 2019

@vt619 já právě nechci moc plašit a něco si slibovat, přeci jen 3 dny nejsou zas takové zpoždění, jen jsem chtěla znát názor ostatnich 🙂 Uvidím, pokud nepřijde a testy budou stalee negativní, skočím na gyndu.

blueyonder
29. srp 2019

Udělej si test až po 7 dnech vynechání, to bude už jisté. Poprvé jsem si taky dělala test snad každý vynechaný den a až po tom týdnu byl pozitivní, jinak negativní. Těhotná jsem byla a jinak měla jsem vždy přesně menstruaci, takže mi bylo divné, že by se zpozdila.

baru7889
autor
2. zář 2019

@blueyonder tak nebylo potřeba, ms přišla s šestidenním zpožděním 😄 tak snad příště.. 😏

blueyonder
2. zář 2019

@baru7889 určitě to vyjde 🙂