37DC a menstruace stále nikde, mám ještě čekat?

marketar88
12. únor 2014

Ahoj,
Jsem v 37 DC a MS stále nikde.HA neberu od zarí,sex probehl v plodné dny do 3/4 jen tak🙂a pak s kondomem...
TT nega,ale delany vecer.Bricho poboliva jako pred MS,ale jinak nic,ani prsa nijak více nez pri Pms.
Jedine co je strasny,je ze se mi ted 14 dni tak ultra moc masti vlasy a plet,ze se to neda.
Nechce se mi na vyvolavacku,do kdy bych mela asi pockat?
Díky za radu🙂

ange_de_la_morte
13. únor 2014

Ahojky, newím jak máš jinak dlouhé a prawidelné cykly, ale ještě tak týden bych počkala, buď bude pozitiwní test ( což teda asi není moc prawděpodobné podle toho co píšeš) nebo se dostawí MS - ta může být klidně zpožděná stresem, apod. no každopádně když do týdne nic, tak bych si zawolala na gyndu a začla si pro wywoláwačku ( omlouwám se za ,w,)

jetynka
13. únor 2014

@marketar88 Ahojky já jsem na tom podobně jako ty, cca od října se mi zpožďuje ms klidně i o 14dní, naposledy se mi zpozdila o 17dní a teď mi mešká 1týden, testy negativní a pocity jak ty při pms. Na vyvolávačku už mě nikdo nikdy nedostane , mi teoreticky o nic nejde, mám už tři děti a čtvrté kdyby jednou si stejně samo najde cestu jestli má jednou přijít 🙂. Spíše mám strach jestli za to zpožďování nemůže krom stresu nějaká cysta nebo něco jiného, jestli se může jenom tak prostě prodloužit cyklus ☹

marketar88
autor
13. únor 2014

@jetynka A u Dr jsi s tim byla?Ono 17 dni je hodne,to by me asi hrablo 🙂Já nejsem žádná cíťa,nerada se pozoruju,pač mi přijde,že člověk má potom takové příznaky,které by chtěl mít.
Takze se to vsechno snazim moc nevnimat, bolest bricha(no boli jako pred ms.., citlivejsi prsa(nic extra to ale neni..). 😀
Já mám cykly ruzně dlouhé,ale max 30.
Sama také na vyvolávačku nechci, nezdá se mi to az tak potrebné,když mi na gynde potvrdila,ze jsem 4mesice po HA v poradku,ovulace je...A cysta to snad nebude,na zacatku ledna jsem byla na ultrazvuju,vse OK.Pokud mas obavy, zasla bych k Dr, pak na to alespon nebudes myslet a budes v klidu.Vdyt je ro max hodina casu a vis ze je vse, jak ma byt.. 😉
Me jen dost znervoznuje ta plet a vlasy,jako by mi nekdo na hlavu vylil kybl oleje :D .
Také jsem se Dr ptala,na delku cyklu a rikala ze cca tech 35,je stale akoratni,pokud je +/-pravidelne.
Nicmene kazdy nas sex probiha ke konci s kondomem,takze me nenapada, kdy by by se TO mohlo stat...Jeste jsme si nerekli tak ted jdem na to,ale kdyby se stalo,stejne bude manzel skakat radosti... 😎

jetynka
16. únor 2014

@marketar88 Ne u doktora jsem nebyla, ale určitě půjdu 🙂, teď mi mrška dorazila po 8dnech tak to není taková hrůza.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru