4. den zpožděná menstruace, digitální test negativní

petgon22
4. pro 2013

Ahojky,uz jsem z toho na hlavu tak potrebuju trochu povzbudit🙂... uz se snazime asi rok a pul, nemela sem normalni antikoncepci ale injekce a pak trvalo dlouho nez sem zase mela menstruaci,ted uz chodi jakz takz pravidelne +-28 dni cyklus...brala sem closti a ted 15. 11 jsem dostala pregnyl...s tim ze uz mam 4. Den zpozdeni a na digitalnim testu clear blue se mi ukazalo negativni...pred dvema dny byli na normalnim testu dusici uz sem to sem nekam vkladala a ted nic...tak nevim...boli me prsa a malinko spinim....ale jinak nic....mam jeste nadeji a nebo uz ne kdyz byl digitalni negativni??ten by mel byt spolehlivy nebo?uz sem z toho opravdu zoufala,vim ze to chce trpelivost a hlavne na to nemyslet ale to nejde kdyz to clovek tak moc chce.....vzdy se tesim ze uz se to povedlo a pak zase nic.....:(

frufrunka
7. pro 2013

@petgon22 Tohle není ještě tragédie, naopak, ber to pozitivně v tom smyslu, že těhotenství možné je a přirozeně, jen že to tenhle měsíc zrovna nevyšlo a je to tak dobře, miminko nebylo v pořádku... Příště už to bude jen a jen lepší! 🙂 Moc držím palce a myslím na Tebe!

petgon22
autor
7. pro 2013

Dekuji ses moc hodna ,tesi me ze v tom nejsem sama...dekuji moc...mas pravdu musim to brat pozitivne ono to jednou vyjde az bude ten spravny cas🙂

bajulilinka
23. led 2016

Ahoj holky..ja měla 3 testy ducha ale gigitální negativní...a čarku mam silnější večer než ráno. To jsem měla i v 1 Těhu večer silnější vždy.....jsem uplně zozfala....Příznaky mám i čípek trdy dole vše....mama test duchove a digitalni n....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru