4. den zpožděná menstruace, digitální test negativní

petgon22
4. pro 2013

Ahojky,uz jsem z toho na hlavu tak potrebuju trochu povzbudit🙂... uz se snazime asi rok a pul, nemela sem normalni antikoncepci ale injekce a pak trvalo dlouho nez sem zase mela menstruaci,ted uz chodi jakz takz pravidelne +-28 dni cyklus...brala sem closti a ted 15. 11 jsem dostala pregnyl...s tim ze uz mam 4. Den zpozdeni a na digitalnim testu clear blue se mi ukazalo negativni...pred dvema dny byli na normalnim testu dusici uz sem to sem nekam vkladala a ted nic...tak nevim...boli me prsa a malinko spinim....ale jinak nic....mam jeste nadeji a nebo uz ne kdyz byl digitalni negativni??ten by mel byt spolehlivy nebo?uz sem z toho opravdu zoufala,vim ze to chce trpelivost a hlavne na to nemyslet ale to nejde kdyz to clovek tak moc chce.....vzdy se tesim ze uz se to povedlo a pak zase nic.....:(

luciebx
4. pro 2013

No nevim nevim.... na digitalni bych se asi fakt hooodne spolehala.. ale taky zalezi kdy byla ovule .... dej tomu jeste par dni a kdyz nic.. tak asi sup k dr..hodne stesti

petgon22
autor
4. pro 2013

Dekuji,uz bych si mooc prala mimi a po takove dobe uz sem myslela ze to konecne vyslo tak sem si koupila ten digitalni protoze dusici na normalnim taky nemusi moc znamenat...no treba je jeste brzy....ale po pregnylu by mela ovulace prijit do 36 hodin takze teoreticky by ted melo byt tak 15 ,16 dni od ovulace a to uz by test ukazat mel ne.....nevim uz se z toho asi zblaznim....brecim kdyz to dostanu...kdyz vidim nekoho jineho s briskem nebo kocarkem je mi take do breku...uz sem z toho fakt na prasky...moc se na to soustredim vim ale to nejde na to nemyslet:(

mamkamarketa
4. pro 2013

To by mel digital ukazat. Ja zkousela digital cca 9-11dpo (nevim kdy byla ovulace) a digital mi ukazal 1-2tt +
Drzim pesti

petgon22
autor
4. pro 2013

Takze asi to vypada ze spis ne,taky si myslim ze by to uz ten digital ukazal...nojo ale proc jsem to jeste nedostala to me stve protoze si akorat dekam plane nadeje a pak budu zase zklamana....nevim proc to porad nejde zkousim vse mone...a to je asi prave ten problem:(.....

petgon22
autor
4. pro 2013

Tohle jsem mela pred dvema dny na normalnim...jeden byl 25 citlivost a jeden 10.....sice to bylo po lmitu ale sou tam...i kfyz po limitu uz se to nepocita co....ale tak aspon sem je videla:D

sarlotapagi
4. pro 2013

@petgon22 řekla bych,že jsou pozitivní za pár dní zkus opet testovat 🙂

zuza01
4. pro 2013

@petgon22 Já bych se ráda pletla, ale podle mě to pozitivní není... Aspoň podle mě, taky jsem to tak měla, jen zvýšená hladina hormonu před zpožděnou MS. Ale třeba ne a zesílí 😉

elis_two
4. pro 2013

Na té fotce jsou slaboulinké čárky. Ale jestli je to po limitu, tak se tomu moc věřit nemá. Já jsem toto naštěstí nezažila, podařilo se nám hned, ale vím, že kdyby se nic nedělo rok a půl, plašila bych úplně stejně. Naděje tam je a ta umírá poslední. Určitě ještě test zopakuj, ale nekupuj hned drahý digitál. A hlavně se snaž na to tolik nemyslet. Těš se na svátky, snaž se něčím zaměstnat. Věřím, že je to těžké, ale nemůžeš se takto mučit. Určitě to vyjde, pokud už to nevyšlo teď! Posílám spoustu pozitivní energie!!!

saminomimino
4. pro 2013

bohužel se i miminko nemuselo udržet a špinění může přejít v krvácení ,nicméně já osobně mám s digi testy zkušennost,takže nestuším jak spolehlivé jsou a prý by měli být spolehlivější,co normální test,zkoušela si?

saminomimino
4. pro 2013

@zuza01 ano bohužel před opožděnou MS jsem taky mívala tyhle čárky a těhu to nebylo,ale to neznamená že tohle těhu není,uvidíme

zuza01
4. pro 2013

@saminomimino Však jsem psala, že třeba ne, ale po limitu se to nedá vyhodnocovat, to nemá smysl. Jen moje špatná zkušenost 😉

saminomimino
4. pro 2013

@zuza01 ano,chápu já s vámi jen souhlasila 🙂

petgon22
autor
4. pro 2013

No testovala sem pred dvema dny normalni vysli takhle a dnes rano digital negativni....ted sem dokonce prestala i spinit....tak ja nevim...pokud to nedostanu zkusim za dalsi dva dny znovu testnout a uvidime.....ale uz si ta priroda se mnou zahrava docela dost:Dje to na hlavu uz.....

frufrunka
4. pro 2013

Tak za mě tihle "duchové" znamenají (znamenali) těhotenství... Duchy si já představuju jinak - ti nejsou vidět na fotce a musí se na ně různě svítit a tak... 😀 Tohle jsou podle mě jasné čárky. Otázkou je, jestli se miminko udrželo... Já jsem takhle taky špinila, čárka sílila hodně pomalu a bylo to dvakrát v pořádku a jednou mimoděložní. Určitě bych zopakovala test. Na všech píšou, že z ranní moči. Já jsem v tomhle asi unikát, ale nejsilnější čárky jsem mívala vždycky pozdě večer. Např ve 23 hodin jasná čárka, následující ráno skoro nic, takže to může být i tak... Každopádně zkus znovu test, nic jiného tady asi nevymyslíme... ☹ Případně nechat nabrat krev na hcg - u nás to nabere i obvoďák, tuším za stovku? Tak nějak, na gyndu to mám totiž do vedlejšího města... Moc držím palce!

petgon22
autor
4. pro 2013

Moc dekuji za rady...vim ze nejste vedmy,ale i to ze si o tom muzu s nekym popovidat nebo to sem proste jen napsat mi hodne pomaha.....clivek to potrebuje ze sebe dostat....dokud to nedostanu porad budu doufat🙂

petgon22
autor
5. pro 2013

Ahoj,tak to uz opravdu nechapu,dneska je to paty den zpozdeni a rano kdyz jsem vstala tak sem na so procent vexela ze jsem to dostala(citim to vzdycky jako kdyz to tece:Dnevim jak jinak to mam popsat omlouvam se)tak jdu na zachod uz sem si to chtela napsat i do diare a ono nic bylo to jen na papire spineni zase....vcera vecer jsem si zase delala test byla tam slabounka carecka moc nesla videt a dneska rano kdyz sem se na ten samy test podivala znovu byla tam vice videt...tak tam nejake to hcg musi byt ne jinak by se neobjevilo nic ani po tak dlouhe dobe...jak uz fakt nevim asi mi z toho uz hrabe....:(

nikipos
5. pro 2013

@petgon22 Nezlob se na mě, ale u všech testů píšou, že se nemají sledovat po limitu a že je lepší je dělat ráno a ty to děláš přesně obráceně ☹ Chápu, že je to těžké se tak dlouho snažit a čekat, ale falešné naděje ti to asi příliš neulehčí.

petgon22
autor
5. pro 2013

Ja vim nejsem blba delala sem ho vzdy jen rano....ale jak tu procitam diskuse tak tu psaly holky ze jedne vysel pozitivni jen vecer rano nikdy a byla tehu jedne vysel pozitivni az ve tretim mesici jedne vyskakovali slaby dusici az po lmitu...tak sm to zkusila taky vecer....zas tak nemozne to neni....a tak blba opravdu nejsem...za rok a pul uz toho mam procteneho tolik ze bych mohla delat gynekolozku:Dtakze opravdu vim ze se nejlepe ma testovat z ranni moci a po l,itu uz se nemaji vysledky brat na zretel ale tak nejakou nadeji snad mit muzu nebo ne....jeste porad jsem to nedostala i kdyz jsem to pred tim mela jakz takz pravidelne a kdyz uz tak prisla MS driv a ne pozdeji.....kazda jsme jina a ja doufam ze ted uz si falesne nadeje nedelam a i kdyby ano tak budu dal delat vse proto a jednou to urcite vyjde....

asus
5. pro 2013

@petgon22 digital je spolehlivej tomu bych věřila 😉

asus
5. pro 2013

@petgon22 a ještě něco taky se muže stat že si těhu byla a prostě to zamlklo i to se stava u předčasně dělanej testu ☹ držim pěsti

petgon22
autor
5. pro 2013

Predcasne delanej nebyl cekala sem a az kdyz MS neprisla nestovala...ale jo stat se muze cokoliv ale ted spinim uz paty den a MS porad nikde a to se mi jeste nestalo,vzdy spinim jen jeden den a prejde to v MS.....nevim uvidime pokud to do pristi tydne neprejde nebo neprijde ms tak se objednam k dr......kez by ms neprisla....

evca32
5. pro 2013

Ahojky uplně tě chápu. Byla jsem na tom stejně, rok jsme se s manželem snažily o mimi . Po roce 3 dny zpoždění a stejné těhu testy a slabé špinění jako ty. hned jsem se objednala na gyndu. na uz nic neviděla ale vzala mi krev. druhý den mi sdělila výsledky. "jste těhotná ale velmi krátce nebo začal malý potrat ". šla jsem k ní na kontrolu až za 10 dní ale to mi už začaly i bolesti ke špinění, ještě ten den jsem podstoupila kyretáž. absolutně se mizhroutil svět byla jsem doma měsíc ale spíš skrz psychyku. začaly jsme se hned po prvních měsíčkách znovu snažit. trvalo to 9 měsíců už jsem byla znovu zoufalá a každé měsíčky jsem obrečela a najednou mi začalo být mdlo už před menzes udělala jem si test a byl 100% pozitivní ted jsem v šestem měsíci 🙂 a doufám že se nic nepokazí. takže nevím co ti poradit ale asi bych zašla na gyndu tam ti to bud potvrdí nebo vyvrátí. každopádně ti držím pěstičky. a věř vím jak ti je.

petgon22
autor
5. pro 2013

Dekuji,vim ze nejsem jedina a kolikrat jsou i horsi pripady....ale ja si to tak moc preji:(ted mi jsem zacala spinit do cerna ale bez krve mam to brat jako menstruaci??ja uz fakt nevim to teli si dela co chce.....ale necham tomu cas....:(:(ale jinak gratuluji a urcite to dopadne dobre🙂

petgon22
autor
5. pro 2013

Evca32: jinak ja spinim uz paty den dnes to je az tak do cerna porad mam pocit mokra ale vidim to jen na papire na intimce skoro nic neni....a mam bolesti jako pred menstruaci....prsa boli uz asi dva tydny ale silene a prijdou mi takova napnuta nevim....bojim se abych neco nezanedbala mam pockat az do toho pristiho tydne a kdyz to porad bude takto jit k doktorce a nebo uz ted??

asus
5. pro 2013

@petgon22 ja bych šla k doktoru at se na vas podiva člověk nikdy nevi 😒

petgon22
autor
5. pro 2013

No asi ji napred zavolama auvidim co reknou....doufam ze to neni nic spaneho jelikoz to bricho ted boli vic nez predtim..... ☹

evca32
5. pro 2013

počkala bych do pondělka a pak zašla na gyndu. kup si ještě nějaký test a udělěj si ho v neděli. já bych ti poradila obyč test na dig. se vykašly ten mi nevyšel ani když jsem měla ted dvě čárky jak dálnice na obyč testu. a černá krev by měla být spíš starší krev. dokud to není jasně červená čerstvá krev není nic ztraceno 🙂. bolestivá prsa nejsou asi moc směrodatná mě bolívaly před menzes i ted při těhu. moc bych ti přála aby to bylo pozitivní. a kdby to přeci jenom nevyšlo kup si vitamíny nosifol doporučila mi je doktorka že pomáhají a já za sebe říkám, pomáhají opravdu jsem do dvou měsíců otěhotněla 🙂

evca32
5. pro 2013

zavolej a uvidíš co ti řeknou. držím pěsti

frufrunka
6. pro 2013

@petgon22 Tak jak to vypadá, co Ti řekli na gyndě? Pokud špiníš do černa, radši bych tam zašla hned a nečekala... Mám za sebou mimoděložní těhotenství s prasklým vejcovodem, byla jsem 5+0 a už opravdu šlo o život a minuty... Tím nechci strašit, může to samozřejmě být úplně v pořádku, ale pro jistotu a klid duše bych se tam došla ukázat...

petgon22
autor
7. pro 2013

No dopadlo to ak ze jsem to ten den jak sem spinila do cerna dostala.....ale porad mi nejdou hlavy ty testy no:(ted pockam zacnu brat paty den cyklu zase clostik a 18. Jdu zase na pregnyl tak uvidime treba do noveho roku se to povede no......uz meto cekani nebavi.....nevim proc mam takovou smulu:(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru