4 dny po vynechání MS. Počkat a udělat ještě jednou test?

kristyna3103
8. srp 2019

Ahoj holky, doktorka mi nezvedá telefon a já jsem samozřejmě nervózní jako blázen. Menstruaci mám vždy přesnou jak hodinky, jedu podle kalendáře. Maximálně se mi velmi málo zpozdila o den. Nyní už je to 4. den od vynechání a v den ovulace (podle MS kalendáře) jsem měla s přítelem styk - nechráněný ale přerušovaný. Ale od té doby mám i takovou bolest v podbřišku, kterou přisuzuju lehkýmu zánětu močáku. Chodim častěji čůrat, cítím to, když čůrám a pobolívá mě břicho. Ale mám to vždy třeba dva dny a pak zase v pohodě. může to být důvod toho zpoždění? Včera jsem si dělala test a vyšel mi negativní. Nikdy se mi MS nezpozdila ani z nemoci, tak jsem teď taková nervózní, co se děje. Jiný příznaky těhotenství nemám. Prsa zatím nebolí - většinou je před MS hodně cítím, všechno mi chutná stejně, všechno cítím stejně. Unavená jsem pořád stejně hodně :D Mám pryč štítnou žlázu a beru léky, tak si řikám, že i tím by to mohlo být celé ovlivněno, ale jak opakuji, nikdy jindy se mi to nestalo. Je mi 28 a myslím, že v mym věku už to tělo nedělá tak často žádný ukvapený změny.
Mám tedy ještě počkat a udělat test znovu? Vím, že je trilion možností a každá to máme jinak, ale i vaše zkušenosti mi trochu pomůžou. Jsem v pohodě i s tím, že těhotná jsem nebo i nejsem. Moc díky všem 🙂

hance89
8. srp 2019

Ahoj, teď jsem řešila úplně to samé... menstruace pravidelná a teď zpožděná o 4 dny, test negativní. Nakonec dnes ráno došla. 😏
Podle mně by test už měl ukázat aspoň ducha.
Ale kdo ví...🙂

barulina
8. srp 2019

4 dny meskaani uz by slo na testu videt. Ja kestw nemela.aninzpozdebi a uz jsem mela carky

katule1990
8. srp 2019

@kristyna3103 Ahoj, ty víš, kdy jsi měla ovulaci? Máš to nějak potvrzené? Jak dlouho jsi od ovulace? Pokud nevíš, jak dlouho jsi od ovulace, mohla být později a tím se zpozdila i menstruace nebo je ještě brzy a test by nemusel být pozitivní. Pokud víš určitě, kdy jsi měla ovulaci, tak záleží, kolik dní po ovulaci jsi dělala test, pokud např. 14 dní, tak už by test měl být pozivitní, pokud bys byla těhotná 🙂.

mimisef
8. srp 2019

@kristyna3103 já meškám 7 dní ms mám pravidelnou jak hodinky ,místo ms jen úplně pidi špinění....je mi zle, únava, migréna...šla jsem v úterý k doktorovi vzala krev a negativní i testy negativní bílí jak sníh,dnes říkám koupím si ovu i těhu testy to už není možný jak mi blbě třeba mám ovulku....test těhu už pěkný duch

hermij
9. srp 2019

@kristyna3103 Přesně, jak píše @katule1990. Dle kalendáře vychází ovulace jen malému procentu žen. Stačí stresová situace, anebo klidně zvolnění na doovlené, a ovulace se posune. TT by byl již jistě pozitivní, kdyby to bylo, jak píšeš.

lusinda485
9. srp 2019

Tak já jsem příklad toho že 4den vynecháni test negativní pozitivní byl až dnes což znamená 8 den😉a carky jak dalnice

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru