4 dny zpožděná MS, test negativní. Je ještě brzo?

theressa88
21. říj 2013

Ahoj holky,

17.10. jsem měla dostat MS. Do dneška ještě nepřišla. Těhotenský test dnes negativní. (ale trvalo to déle, než se zabarvil úplně do běla. Aj jsem měla pocit, že jsem tam tu čárku přeci jenom viděla ☹ ). Nebo jsem testovala jestě brzo? Mám ještě nějakou naději nebo ne? Cyklus jsem měla vždy pravidelný 28 dnů. Před měsícem jsem byla nemocná, je možné, že mám MS posunutou právě z toho důvodu?

evulinkab
21. říj 2013

@theressa88 Ahojky, pokud máš 4.den vynechání, tak už by mela být čarka na testu videt, zvlášt pokud míváš pravidelný cyklus 28dní. Nikdo ti ale tady neřekne, zda jsi nebo nejsi těhule.., zkus test zítra a uvidíš.

Nicmene nemoc ti mohla cyklus zcela jiste rozházet, já vždy, když jsem byla nemocná, tak jsem to mela rozházené šíleným zpusobem...A to jsem to taky mívala pravidelné 28dní.

davele
21. říj 2013

ahojky mě se čárka ukázala až po týdnu vynechání..počkala bych ještě 🙂))

theressa88
autor
21. říj 2013

Určitě s dalším testováním počkám, nejspíš až do čtvrtka. Uvidíme pak 🙂

kaftanek
21. říj 2013

@theressa88 ahojky já měla ms dostat 18.10 a taky furt nic, ale už se mi jednou stalo že jsem to dostala až po 32 dnech, takže mě to zatím nechává klidnou 🙂

p_a_t_r_i_c_i_e_
21. říj 2013

Já měla srtašně strašně strašně strašně ale opravdu strašně nepatrnou a slaboulinkou čárku po třech týdnech po tom co jsem to měla dostat. Tak jsem ještě týden počkala a byla tam 😀 Každá jsme jiná, každý test je jinak citlivý.....naděje umírá poslední.

theressa88
autor
21. říj 2013

@kaftanek Já jsem měla cyklus vždy na den přesný. Ještě to chvilku nechám. Buď se dostaví a nebo ne 🙂 Jinak držím pěsti, ať ti to dopadne jak si přeješ 🙂

theressa88
autor
21. říj 2013

@p_a_t_r_i_c_i_e_ Tak dlouho čekat nevydržím 🙂

kaftanek
22. říj 2013

@theressa88 no děkuju, taky ti přeju ať ti to dopadne tak jak si přeješ, jinak zatim furt nic a co ty?

theressa88
autor
22. říj 2013

Tak u mě tentokrát nic. Dnes ráno dorazila, mrcha. Ale tak, alespoň máme jasno 🙂 Můžeme se snažit dál. Třeba se u vás zadařilo 🙂 Pak dej vědět, jak jsi dopadla.

kotatko77
22. říj 2013

Já to třeba mám dostat teĎ a poprvé mám bolesti šílený už dva dny. Normálně mám bolesti a tlak dole a do hodiny to mám. Teď už mám bolesti a tlaky od neděle a nic. Už jsem smířená, že to nevyšlo, ale přijdu si jak cvok pořád chodit na toaletu a říkat si, tak už je tu ta mrcha a juknu a ona s... nikde 😀

theressa88
autor
22. říj 2013

Já jsem se kontrolovala od čtvrtka, jelikož bolesti jsem měla už od středy. Vlastně tak jako vždy. Ale včera už jsem něco tušila, jelikož mě včera nebylo moc dobře a ráno jsem se jenom utvrdila v tom, že dorazila. Takže teď to vydržet a pak se znova snažit 🙂
Třeba ty bolesti budou z jiného důvodu 🙂 Testy sis dělala? 🙂

kaftanek
22. říj 2013

mě zas pro změnu nic nebolí, jediný že včera mě celkem hodně bolely záda v kříži, ale dneksa zase v pohodě, vždycky mě bolí před ms prsa ale tento měsíc nic. no každopádně bych byla radši kdybych to dostala, teď se mimčo moc nehodí 😒

theressa88
autor
22. říj 2013

Hlavně ať to dopadne, jak by sis přála 🙂

kaftanek
23. říj 2013

Tak začínám bejt nervozní, stále se mrcha nedostavila.Jestli to nedostanu do zítřka, tak ráno budu testovat. Držte mi palce 😀

theressa88
autor
23. říj 2013

Tak držím palce 🙂 Pak dej vědět, jak jsi dopadla 🙂

jetynka
23. říj 2013

Já mám zpoždění 8dní, testy negativní a jsem pěkně na nervy, někdy to už vypadalo, že mrška dorazí a nic ☹. Tak doufám, že testy nelžou, že tohle zpoždění je ze stresu, co jsem teď měla ☹

kaftanek
23. říj 2013

@theressa88 určitě dám 🙂

kotatko77
23. říj 2013

@theressa88 No bolesti mám od neděle, dnes je středa a mrcha nikde. Jsou to bolesti vaječníků , ale hlavně takové ty menstruační, kdy vás bolí dole "soudružka" a cítíte tlak ze vnitř, jako když se tlačí ta krev. Takhle to mám vždy, ale třeba jen 2 hodiny a je to tady. Testy negativní, dnes je to den zpoždění a na dnešním testu je duch. Tak nevím. Mě hlavně děsí ty vaječníky. Oni mě bolí od ovulace a toho snažení. A to co ukazuje na menstruaci jsou hlavně ty tlaky zevnitř , které znám jen z menstruace, takže já už se jen chodím několikrát denně dívat na toaletu , jestli už nebo do kelu , ještě ne a bolet si a tlačit budeme do neděle nebo co 😀

theressa88
autor
23. říj 2013

@kotatko77 Tak si zkus zajít k doktorovi, jestli tě to tolik bolí. A nebo když vydržíš, až budeš mít krásně viditelnou čárku na TT, tak půjdeš k doktorovi i tak. Ale rozhodně bych to jenom tak nepřecházela. Jistota je jistota 🙂 Hlavně aby to bylo všechno v pořádku a našla jsi, co si přeješ 🙂

kaftanek
24. říj 2013

Tak test negativní a mrcha stále nikde 😒

theressa88
autor
24. říj 2013

@kaftanek To máš stejné jako já. Ona časem přijde. Ale taky už mě to nebavilo. Testy negativní a pořád nic. A nejhorší je, že teď vlastně ani nevím, kdy ta další má přijít. Zda počítat cyklus za 28 denní, či 33 denní. Pak nevím, kdy mám plodné dny. Je to na houby.

kaftanek
24. říj 2013

@theressa88 , to máš pravdu je to na nic, tak já si dělala zatim jenom jeden, a nic nepoukazuje na to že by měla ms přijít, moje mamka mi říká že se to stejně nemusí ještě ukázat, takže uvidíme, mám ještě jeden test a když to nedostanu do konce týdne tak si v neděli udělám další 🙂

kaftanek
24. říj 2013

@theressa88 tak mrcha přišla po 34 dnech poprvý v životě , když teda nepočítám pubertu 🙂

theressa88
autor
24. říj 2013

@kaftanek Tak vidíš, že nakonec přišla 🙂 Nj, hold si to tělo dělá co chce.

kaftanek
24. říj 2013

@theressa88 jako naschvál v nevhodnou dobu 🙂

theressa88
autor
24. říj 2013

kaftanek: Ona většinou přijde v nevhodnou dobu 😀

jetynka
25. říj 2013

Holky nějaký babský recept na vyvolání menstruace???Mešká 10dní a testy negativní. Díky.

theressa88
autor
25. říj 2013

@jetynka Já žádné osobní rady nemám. Ale četla jsem na netu, že pomáhá červené víno, horká koupel či sójové jogurty (2-3 denně). Nebo se zastav v lékárně, jsou i nějaké čaje.
V nejhorším případě gynekolog.

kotatko77
25. říj 2013

Ahoj holky, tak jsem si po dvou slabe pozitivnich testech do Dr. Maxe koupila digitalni Clear BLue a ty jsou již negativní měsíčky zpoždění více jak 4 dny, bolesti celého podbřišku již od neděle. NEvadí, pokud nejsem těhotná. Ale bojím se, aby to nebyl potrat nebo mimoděložní. Děsí mě ty bolesti , slabě pozitivní testy a nyní nic a bolest - ne velká v podbřišku .

theressa88
autor
25. říj 2013

@kotatko77 Tak si zkus zajít v pondělí na gyndu. Jestli se ti to přes víkend nezlepší, či se MS nedostaví.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru