4 dny zpožděná MS, test negativní. Je ještě brzo?

theressa88
21. říj 2013

Ahoj holky,

17.10. jsem měla dostat MS. Do dneška ještě nepřišla. Těhotenský test dnes negativní. (ale trvalo to déle, než se zabarvil úplně do běla. Aj jsem měla pocit, že jsem tam tu čárku přeci jenom viděla ☹ ). Nebo jsem testovala jestě brzo? Mám ještě nějakou naději nebo ne? Cyklus jsem měla vždy pravidelný 28 dnů. Před měsícem jsem byla nemocná, je možné, že mám MS posunutou právě z toho důvodu?

jetynka
26. říj 2013

Já 11dní zpoždění, udělaný těhu test a ten negativní, bolí mě akorát pravý vaječník a moje psychika totálně v háji ☹ . Při samovyšetření jsem akorát zjistila hodně zvětšený děložní čípek, tak to mi moc na klidu nepřidalo. ☹. Omlouvám se, že to tu tak píšu ale jsem psychicky ko a mám potřebu to tu napsat.

theressa88
autor
27. říj 2013

@jetynka To by určitě nikomu n a klidu nepřidalo. Zajdi si co nejdříve k doktorovi. Kdyby to bylo něco vážného. Ať máš klid, v tom lepším případě ti třeba jenom řekne, že plašíš, že to nic není. Být tebou, hned v úterý bych zašla.

jetynka
28. říj 2013

@theressa88 Tak mi mrcha včera došla, neskutečná úleva a psychická pohoda 🙂, díky za podporu 🙂

theressa88
autor
25. lis 2013

Tak holky, ve čtvrtek těhotenský test pozitivní. Zítra prohlídka u doktora 🙂

mikulilinka
10. led 2015

ahojky, u mě 4dny mešká mrška a to je pravidelná na den ,na testu nic, jinak BT 37,3-37,5.Břicho jen popichává a mírný tlak. 😖 tak ještě počkáme,třeba se dočkáme 🙂

misula29
19. led 2015

@mikulilinka ahoj, u mě to stejný, 3 dny meškání jindy pravidelné ms.V den ms test negativní.Prsa mě tlačí a jinak nic , dneska asik zkusím koupit test pokud to během dne nedostanu 😒

mikulilinka
19. led 2015

@misula29 tak drzim palce, uz to mám potvrzené ;)

misula29
19. led 2015

@mikulilinka jéé tak super gratuluju!!! 🙂 a kdy ti vyšel poz. test jestli se můžu zeptat?

mikulilinka
19. led 2015

@misula29 az 6den od toho zkoušej každý druhý den, jak zesílí 🙂

jitahh
19. led 2015

@misula29 Držím pěsti, ať to vyjde. Mně 5 den od ms neukázal test nic a 6. den ráno slaboučká čárka...

misula29
19. led 2015

@jitahh to by bylo super kdyby to klaplo🙂 Děkuju a gratuluju ! 🙂

misula29
19. led 2015

@mikulilinka to je až k neuvěření, když tady člověk čte jak holky už od 10 dne mají duchy 🙂

jitahh
19. led 2015

No, ono taky záleží na tom, kdy došlo k oplodnění - když je ovulace o pár dnů posunutá, tak pak ani ten test hned nic neukáže.

mikulilinka
19. led 2015

@misula29 jj taky jsem z toho byla v soku.🙂 brzke tehotenstvi 🙂

misula29
19. led 2015

@jitahh
@mikulilinka tak pozitivní ovu test jsem měla v sobotu dva týdny zpět, tak uvidím . Díky holky a přeju bezproblémové těhotenství a zdravá mimča 🙂

lenule12
23. bře 2015

Ahojte zeny, chtela jsem se optat. MS zpozdena o 4 dny paty den jsem ji dostala. Pred tydnem jsem mela bolesti v podbrisku... Po te nic a ted uz zase bolesti podbriska, zad a neky sem tam mirne boleni a svedeni bradavek.. Je moznost ze bych mohla byt tehu nebo nikoli? Diky za odpoved

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru