4 DPO mám těhu příznaky, je to hra mozku?

janadajova
2. dub 2014

ženy, to je prostě prča, jsem 4 dpo ,hned druhý den jsem na večer měla všechny těhu příznaky .)) bolest v podbříšku jakoby měla přijít ms, citlivé bradavky, hlava jako v oparu.a průjem.včera to vygradovalo horko v podbříšku bolesti neustoupily,dnes mám skleněné oči 🙂)))
budto můj mozek má živé vztomínky na první těhu a ted prostě rozehrává ...nebo že bych vážně vnímala každou věc.
první těhotenství jsem cítila prsa asi 5 dpo a těhu jsem byla .)))
máte někdo podobné zkušenosti?

janadajova
autor
6. dub 2014

@bibianca máš to dostat příští uterý vid...

bibianca
6. dub 2014

@janadajova no, tak nějak, ale mám dojem jako bych to měla dostat každou chvíli taký divný tlak

janadajova
autor
6. dub 2014

já mám dnes bolesti takový víc intenzivní blíz k stydké kosti ..a co znamená tuhý čípek,

bibianca
6. dub 2014

@janadajova No ja ted dostala taky poradne bolesti asi uz budu spat. Boli to jako na vajecnikach nebo niz.. Je to na jedne strane jako by v pravo nebo u prostred. Ja se z toho asi picnu.

janadajova
autor
6. dub 2014
janadajova
autor
7. dub 2014

tak včera nepříjemné bolesti které pokračovala do noci.včera bylo 8 dpo takže by uhnizdování? dnes jsem našla bílý krémovitý výtok.už jen pár dní do neočekávané ms ...at už je to tu at už člověk ví na čem je

bibianca
7. dub 2014

@janadajova Tak já myslím, že ty jsi každopádně. Já, ale asi nebudu. Zase jsem na toaletáku našla hnědý výtok... ale tentokrát už nešlo o nahnědlou ale hnědou.. 😒

janadajova
autor
7. dub 2014

bibianca kééž by .) moc bych si to přála

lennaaa
7. dub 2014

já mám těhotenské příznaky každej měsíc 😀 už se tomu musím smát jak se přistihnu že zas jeden příznak mám...

snezenka123
7. dub 2014

@bibianca @janadajova tak holky,dostala jsem to 😔

Vám držím palečky,ať vám to výjde 😵

bibianca
7. dub 2014

@snezenka123 Děkujem 😉

janadajova
autor
7. dub 2014

o víkendu písnu

janadajova
autor
7. dub 2014

// wooooooow jedna sice slaboučká ale je tam....ještě vyčkám jak se vše vyvine

janadajova
autor
7. dub 2014

takže počkám do pořádných dálnic ...ale možná to znamená že ženská to můůže skutečně cítit

bibianca
8. dub 2014

@janadajova No, já včera dostala migrénu a bohužel jsem se z toho nevyspala. Bylo mi hned včera jasné, že to je MS. Ráno však nic. Žádné špinění ani nic.. Jsem z toho paf.. 😒

snezenka123
8. dub 2014

@janadajova gratulace!!! 🙂

janadajova
autor
11. dub 2014

@bibianca tak cooo.já už jsem jasnáá tuty fruti ...díky bohu...tzn lze poznat po 4dpo že se něco chystá.

bibianca
12. dub 2014

@janadajova Tak já nic.. 😒 Snad příště... 😉

lennaaa
23. dub 2014

holky já mám příznaky každej měsíc 😀 a to už se 10 měsíců snažíme....takže víte jak....už se sama sobě směju, jak se přistihnu když si řeknu že by to mohl být příznak 😀 síla se mnou....

marketovna
27. dub 2014

@janadajova ted koukám na tvoji otázku a já to tak měla a to jsme se nesnažili...vím přesně kdy se to stalo....4. den jsem začala být strašně unavená a 7 den po té oné souloži jsem měla slabě pozitivní test.....Je to možný a koukám, že jsi se nespletla.. 😀

kahira
27. dub 2014

Vím, že se to sem asi nehodí, ale potřebuju se zeptat, dnes mi vyšel slabounce pozitivní test a užívala jsem asi 7 dní vaginální tablety KLION 100D které se jak jsem si přečetla nesmí používat v prvních měsících těhotenství, omlouvám se, že píši sem, nevím jak se zakládá nové téma, Děkuji moc

dotinka
27. dub 2014

@kahira ahoj pokud mas slabe pozitivni test tak jsi nejspis tehotna opravdu jen chvilku a podle me by to snad vadit nemelo....vem si treba ze nektere zeny maji nepravidelne cykly takze kolikrat nemaji ani tucha ze uz jsou treba tehotne tydny a piji alkohol,kouri a berou ruzne leky ktere se v tehotenstvi nedoporucuji 🙂 pro svuj klid zavolej na gyndu a rekni jim o tom ale myslim si ze i sestra nebo lekar te uklidni ze se nic nedeje 🙂

kahira
27. dub 2014

@dotinka Děkuji, zítra zavolám snažíme se 7 měsíců tak by to bylo vymodlené, všem moc přeji ať to vyjde brzo protože to čekání je šílené

dotinka
27. dub 2014

@kahira urcite to bude dobre! Ver tomu 🙂 a drzim palce

bilkovalucie
7. kvě 2014

@dotinka Ale, tohle vůbec není pravda. Po uhnízdění dochází pouze k uvolňování hormonu HCG, ale ostatní hormonální změny v ženském těle nastávají IHNED po oplodnění! Já jsem u 1.těhotenství už 3.DPO zvracela a trvalo to do konce 3.měsíce těhu. Nyní jsem zřejmě asi zase těhotná, hurááááá :o), a jsem přibližně 5.DPO a už dva dny mě bolí kyčle, třísla, podbřišek a bedra.

U každého je to individuální a rozhodně je obrovská hloupost myslet si, že vše nastává až po uhnízdění vajíčka. To se jen začne uvolňovat HCG, vše ostatní už jak jsem psala po splynutí spermie s vajíčkem.

Jsem toho jasný příklad, takže nevěřte všemu, co kde slyšíte a přečtete.

janadajova
autor
7. kvě 2014

Drzim vsem palecky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru