4 DPO mám těhu příznaky, je to hra mozku?

janadajova
2. dub 2014

ženy, to je prostě prča, jsem 4 dpo ,hned druhý den jsem na večer měla všechny těhu příznaky .)) bolest v podbříšku jakoby měla přijít ms, citlivé bradavky, hlava jako v oparu.a průjem.včera to vygradovalo horko v podbříšku bolesti neustoupily,dnes mám skleněné oči 🙂)))
budto můj mozek má živé vztomínky na první těhu a ted prostě rozehrává ...nebo že bych vážně vnímala každou věc.
první těhotenství jsem cítila prsa asi 5 dpo a těhu jsem byla .)))
máte někdo podobné zkušenosti?

bibianca
2. dub 2014

@janadajova Ahoj já jsem dnes 5 DPO. 3. DPO jsem měla zimnici, včera 4DPO mě pálila žáha a opět mi bylo chvílemi zima. Dnes jsem opět zimomřivá.. Včera jsem měla citlivou pravou bradavku, tak jak kdyby mě chtěla svědit či bolet. Ale nevím jestli jsem si to nevsugerovala 😒

dotinka
2. dub 2014

Podle me to je jen vsugerace protoze k uhnizdeni dochazi cca 5-10DPO takze druhy den opravdu neni mozne mit nejake priznaky

bibianca
2. dub 2014

@dotinka 😒

tarra27
2. dub 2014

holky já chápu, že si přejet být těhotné...ale takhle se pozorovat .-) nechte věcem volný průběh....citlivou pravou bradavku....

já nevím, to mi přijde trochu přehnané a nemyslím to nijak špatně....

ale nechte volný průběh a pak nebudete zklamané.....

já když jsme byla prvě těhotná a byly jsme v cizině, kupovala jsem si podprdu a měla větší prsa, jsem si říkala, jsem přibrala no...prodavačka se na mě dívala, že jsme asi uplně mimo, když neznám svoji velikost....ale prostě moje klasická mi nesedela....a pak jsme střílela od boku....

ale proč to píšu, nechte to....nezkoumejte se, a až nepřijde MS a bude čárka na testu, budete jen mile překvapeni 🙂

janadajova
autor
2. dub 2014

uvidíme jak to dopadne 🙂

regresa
2. dub 2014

moc se pozorovat nosi vetsinou zkamani, ale neveste hlavu 🙂 ted jsem cetla, ze k uhnizdeni dochazi ruzne, u nekoho treti den u jinych zase treba az sedmej nebo desatej. Ja jsem byla pet dni po na magneticky rezonanci a o par dni pozdeji jsem na vysledkach opravdu videla malinkej puntik (rekla jsem si, ze by to bylo moc brzy, ale byl tam a me to strasne nadchlo)...a za dalsi dva dny me sejmula svalova horecka, protoze jsem to den predtim prehnala s plavanim. A prestoze muj cyklus byl od 36 do 49, tak tohle bylo dva dny pred 28...a mam skoro dvouletou holcicku. Telo to pozna, zalezi jen na tom kdy. Nejspis nekde existuje i spousta zen, ktery to proste vi uz od zacatku...a jsou i takovy, co to zjisti tesne pred porodem. Tak preju stesti, at to dopadne podle vasich predstav

janadajova
autor
2. dub 2014

jestli to výjde ...což zjistím cca za týden nejdřív...tak jsem profííík 🙂)))))))))))

jenny.kay
2. dub 2014

Jsem zvědavá, jak ti to dopadne. Já jsem u druhé dcerky tušila, že jsem těhotná už 7DPO, protože se mi hlava zatočila takovým zvláštním způsobem jako v prvním těhotenství. 12 DPO už byl celkem jasný duch na těhotenském testu a ani mě moc nepřekvapil.

bibianca
2. dub 2014

Já se teď začínám dostávat do fáze, kdy mám strach, že se mi to jen zdá... 😒

bibianca
2. dub 2014

bojím se, že // nenajdu 😒

zelva
2. dub 2014

Tak já tuhle měla snad všechny těhotenské příznaky - včetně toho, že se mi z ničeho nic udělalo děsně zle od žaludku 😀 A zpožděnou MS o 5 dní! Byla jsem přesvědčená, že jsem v tom (ale otěhotnět nechci, takže jsem měla fakt hrůzu!). No a pak MS dorazila... 😀 😅 U obou těhotenství jsem to vždy poznala na prsou. Měla jsem je citlivé a bolestivé a to normálně nemívám..

tarra27
2. dub 2014

věřím, že to někdo může poznat dříve než se ukáže test s //, já i chápu, že my ženy chceme mimi a když vysadíme tak se těšíme a chceme co nejdříve...hlavně když to nejde, bacha na to, aby jste nelezly na nervy chlapům....sex přímo na ovulaci, dnes musíme a nemyslete si, když ho lákate na hezké prádlo jen v době ovulace a těsně před MS ne, že to neprohledne...

já vím, že někdo řekne, že mě se to říká, když dvě děti mám...navíc první prostě přišla tak nějak že přišla a já byla v posledním ročníku VS, že jsme v klidu dostudovala a pak pěkně měla brzy hned mimi...a druhá jsme se domluvily a duhý měsíc o vyšlo, první ne, že jsem kojila a to holt neotěhotníte jak si umanete....

ale proč to píšu, kolikrát ton honění a snažení se za miminkem je na ukor vztahu a podle mě má dítě přijít přirozeně, v klidu, žádné ted musíme...ale fakt z lásky že ted prostě proběhl sex, že jsme na sebe měli chut a prostě čekáme mimi...

nevím, zda to vysvtěluji správně, ale měla by tam být ta chemie, i když je to x letý vztah, tak radeji otehotním po sexu jednou týdně či za deset dnů, než za každý den z povinnosti...

já mám manžela a jsme spolu déle než 7let, měli jsme období, kdy byl sex 1 za 3 až dny ale většinu stíháme častěji, nekdy i nekolikrát za den...ale vždy se snažím a chci, aby to bylo ne z povinnosti nebo že jsme spolu ted nic nemeli...

o radeji mu řeknu 3x promin, dnes ne...než aby se z toho stala rutina....a pak vůbec, když plodíme/te děti....

tak se držte a z celeho srdce vám všem, co se snažíte a těšíte přeji, aby to brzy dopadlo, měly jste dvě čárky a pak krásné zdravé miminko a byly jste štastné maminky 🙂 a všichni spokojený i s miminkem i s tatínkem....

janadajova
autor
2. dub 2014

PŘESNĚ🙂)) my si řekli ,hupli na to .))) člověk si nemusí dát bacha .))) ale nepos. se z toho

bibianca
2. dub 2014

mě snad ty příznaky opustily

janadajova
autor
2. dub 2014

😉 kdy máš ms

bibianca
2. dub 2014

@janadajova až 13.

janadajova
autor
2. dub 2014

vydržž já 14

janadajova
autor
2. dub 2014

@bibianca a jak dlouho po styku?

bibianca
2. dub 2014

@janadajova No v sobotu a v neděli večer.. ovulace byla nejspíš v sobotu

bibianca
2. dub 2014

@janadajova Kdy budeš zkoušet test?

janadajova
autor
2. dub 2014

hhihi mi 30,3 a včera pro jistotu .))) no říkám si vydržím jestli příjde nebo nepříjde .ale znám se vím že nepočkám..jako 12 dní snad vydržím .)))10,4 jdu pro test

bibianca
2. dub 2014

@janadajova No. Já mám testy doma papírové, ale prej nejlepší jsou digitální ty odhalí rané těhotenství spolehlivě. 9.4 bych chtěla dovolenou, tak jsem si říkala, že bych to zkusila. Původně jsem chtěla vydržet do víkendu, ale nevím. No, zase si říkám aby ty papírové nedošli v niveč a když budu papírové zkoušet toho 9.4 tak to být vidět nemusí...

janadajova
autor
2. dub 2014

písnem si 🙂

chris_n
2. dub 2014

@bibianca to je na test brzo. babky vy se z toho zblázníte!

bibianca
2. dub 2014

@chris_n Jo, já asi jo. 😉

janadajova
autor
2. dub 2014

chris-n to je v mém případě užívání....jedno mám .) a už plánuju jen jedno ...a to si užiju .))))))))))))))) ps...maximálně těhu nebudu

bibianca
2. dub 2014

Tak já nevím. Teď mi přijde, že mě píchá tlačí pravý vaječník a mám pocit, že mám kovovou pachut v ústech. Takovou žízen, že to nejde ani zapít... Že by další naděje??

janadajova
autor
2. dub 2014

já zas brutus průjem .))))bibianca dej si mě někam do přátel at se nestratíme...

bibianca
3. dub 2014

@janadajova ja mela prujem vcera v praci ale jen jednou

dezyre
3. dub 2014

Tééda holky :D :D :D Těhotnila jsem dvakrát, dvakrát jsme se snažili, oba vyšli po 3 měsícících snažení a paradoxně, jsem každý měsíc měla těhotenské příznaky, byla si jistá, že už jsem těhotná a ono nic, a až jeden měsíc příznaky nebyly žádné, prostě nic, ani břicho, ani prsa, nic, tak to bylo ono a byla jsem těhotná :D :D Jinak bolest v podbřišku přišla až tak 2 - 3 den od zpožděné menstruace, týden na to prsa a v 7 - 8tt přišly nevolnosti, které trvaly do 13tt 😉 Možná máte ty "těhu" příznaky ještě s ovulace, přece jen ovulace je taky hormonální bomba 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru