4 DPO mám těhu příznaky, je to hra mozku?

janadajova
2. dub 2014

ženy, to je prostě prča, jsem 4 dpo ,hned druhý den jsem na večer měla všechny těhu příznaky .)) bolest v podbříšku jakoby měla přijít ms, citlivé bradavky, hlava jako v oparu.a průjem.včera to vygradovalo horko v podbříšku bolesti neustoupily,dnes mám skleněné oči 🙂)))
budto můj mozek má živé vztomínky na první těhu a ted prostě rozehrává ...nebo že bych vážně vnímala každou věc.
první těhotenství jsem cítila prsa asi 5 dpo a těhu jsem byla .)))
máte někdo podobné zkušenosti?

dezyre
3. dub 2014

@bibianca pokud tě tlačí vaječník, tak to vypadá spíš na ovulaci

bibianca
3. dub 2014

@dezyre Asi na to přestanu myslet a nechám se překvapit co ukáže příští víkend... 😉

sheeny
3. dub 2014

@janadajova @bibianca Holky a já 15. 😀 Tak to jsem zvědavá, kdo to "bude" 😀

bibianca
3. dub 2014

@sheeny Necháme se překvapit 😉

janadajova
autor
3. dub 2014

mě pořád i dnes bolí v podbříšku a dneska jakoby víc

bibianca
3. dub 2014

@janadajova no, tak třeba je to těhu 😉

janadajova
autor
3. dub 2014

zjistit se to nedá ,do 14 daleko.)))

tarra27
3. dub 2014

Holky vy normálně blaznite 😉 😀 jestli tohle děláte doma nebo si toho vasi chlapi všimnou, tak se ani nedivim, ze to někteří nedávají 😀 😀 😀

anelka83
3. dub 2014

čaute holky 🙂) musím přidat do soudku 😀 . Sice už jednoho prďolku mám (neplánovaně) a druhé by bylo nejspíš také neplánovaně. Jelikož mám stejné příznaky jak vy, jen mám k tomu výtok bělavý, 5 den se už citím jak po flámu (žaludek na vodě), pachuť v puse min 10 dnů. Nateklá prsa k prasknutí a pichání v podbřišku. Dnes se k tomu přidal průjem. MS má dorazit 14.4. Jelikož při 3 příznaku jsem se zamyslela a řekla si, že asi není něco v pořádku, včéra dělán test s citlivostí 10 ale byl negativní. TAk jsem z toho tak trochu 😕 mimoň. Co myslíte? Další test si asi udělám až tesně před MS nebo nevím.

makuka88
3. dub 2014

@anelka83 pokud si mela teď normální MS tak je to podle me hodně brzo na příznaky. Spis bych řekla ze mas kolem ovu.

kecka28
3. dub 2014

@anelka83 Mám úplně stejné příznaky, MS čekám 12.4., každý den zvracím - i několikrát denně. V puse pachuť fuj. Ale prsa nic. Nevím už co mám dělat, je mě zle i v práci (jak jinak, když vždycky ráno a dopoledne) ☹

anelka83
3. dub 2014

Mno já vím, ale většinou to mám 3-5 dní před MS a né v takovém rozsahu. Zmátlo mě, jelikož při prvním těhu jsem příznaky měla už 2 týden po oplodnění. (v tu dobu jsem ještě nevěděla že jsem těhu) a myslela jsem si, že mám střevní potíže a leze na mě chřipka. No a té chřipce bude 5 let 😀 . Druhé těhu neplánujem (prozatím) takže nejsem tím ,,posedlá,, 😀

anelka83
3. dub 2014

kecka28 a TT jsi zkoušela? u tebe by to možná už mohlo být vidět slabounce.

saminomimino
3. dub 2014

4DPO těhu příznaky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
To ani není případné oplodněné vajíčko uložené v děloze ale někdy na cestě k ní 😀 😀 😀
ale jo budiž,zmagoříte z toho pozorování a těhu,to prostě s rozloženou psychikou a hlídání každé citlivé bradavky pochybuju že příjde 😀 😀

chris_n
3. dub 2014

Všechny by jste měli počkat do vynechání MS a teprve pak testovat. A nejprůkaznější testování je stejně tak týden po vynechané MS! 😠 😠 😠 😠 😠

anelka83
3. dub 2014

Jak u koho s tím testováním. První těhu, zjištěno v den kdy měla dorazit MS a byly tam jasný růžovky // udělat si ho dva týdny před (vědět teda že jsem těhu) 😀 tak tam jsou slabounké . Navíc otěhotnění těsně po MS což dle lékařů není možné 😀 ale já byla vyjímka 😀

makuka88
3. dub 2014

@anelka83 pokud si mela teď normální MS tak je to podle me hodně brzo na příznaky. Spis bych řekla ze mas kolem ovu.

chris_n
3. dub 2014

@anelka83 já 26dc (v den, kdy bych to normálně asi tak jako dostala) sněhobílo. 31dc dálnice... takže fakt jako bych to nechala na vynechání

marca22
3. dub 2014

4.den po ještě nezačíná ani stoupat hcg jelikož vajíčko putuje do dělohy týden a pak se několik dnů zahnizďuje,potom teprve začíná vylučovat hcg a ty můžeš pociťovat těhotenské příznaky. Já jsem byla na ivf a embrya mi byla dána přímo do dělohy,tedy rovnou začal proces uhnizďování a příznaky jsem cítila až 5.den po což bylo jakoby 10 dní po ovulaci.

marca22
3. dub 2014

@saminomimino 😀 😀 😀 taky se musím smát

dezyre
3. dub 2014

Holky, trochu nadneseně - užívejte si to snažení, tolik sexu mít se Vám pak určitě dlouho nepoštěstí 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀

saminomimino
3. dub 2014

@marca22 je to trapné,dospělé ženské a chovají se jak trdla,každá tu má falešnou březost den posexu a hned se k nim přidávají s totožnými příznaky "těhotenství" další dámy 😀

saminomimino
3. dub 2014

@chris_n jako s tím testováním je to fatk složitější,jakmile se vajíčko zahnízdí a začne se prdukovat hcg,lze to teoreticky už zachytit na testu,ale ze svého měření BT vím že u mně došlo u dvou těhu zahnízdění 5DPO a 7DPO,pak se dá říct že 10DPO se // můžou ukázat,u syna všemu neznalá jsem testovala, dle rad, týden po vynechání,no // byly opravdu mega obří 😀 u Jasmínky v den očekávané MS,ale podle BT mi bylo jasné že těhotná jsem testy mi to jen potvrdili a čárky byli 14DPO téměř obě stejné,v tomto těhu jsem popvé testla 9DPO,čistě ze zvědavosti a opravdu tam // byly ale druhá strašně slabá, 11DPO už to bylo jasné,ale zda půjde o properující těhu se z toho nevyčte,ale naštěstí to tak bylo 😉

chris_n
3. dub 2014

@saminomimino ja netuším, kolik DPO jsem to měla. Ale fakt rozdíl pár dnů a ničeho a dálnice na testu 🙂. Ale jde spíš o to, že tady z toho ty holky strašně blázní....

snezenka123
3. dub 2014

Tak já se teda taky přidávám 😀
My se teda nesnažíme,ale trošku nám to "ujelo" 😅 nestihla jsem dát pharmatex před vyvrcholením,ale dala až poté...já vím 😕
No teď je tomu týden...ovulaci jsem měla tak cca 14h před stykem...tři dny na to mě píchalo v podbřišku,cca dva dny,potom mě boleli dokonce i kříže 😨a ustalo to, včera večer taky zase bolest podbřišku... ,prsa mě bolí,ale ty mě bolí každý měsíc...takže uvidím,jak dopadnu já.Dostat bych to měla od neděle do středy-mívám cykly 26-29 dní.
To břicho mě může bolet klidně i k MS,takže uvidím...TT budu dělat nejdřív v neděli,to bude 10DPO.

Někdy je ta psychika vážně silná 🙂 A chápu holky, co touží po miminku, nebo se těhu bojí,že se pozorují...
Já byla těhu dvakrát, poprvé i podruhé jsem na to přišla až po vynechané MS,a TT v den vynechané MS jsem // stejně neměla(zkoušela jsem si je dělat)ale když byl nega nechala jsem to být, za pár dní to zkusila a už byli dvě čárky 😵

Takže uvidíme 😵

marca22
3. dub 2014

@saminomimino 😀 no jo tady je vidět jak spousta ženských si myslí že na dítě stačí si vrznout,ale jak to opravdu v tom ženským těle funguje některý ani nevědí,to by snad měly vědět už ze základní školy ne? Každá žena by měla znát svoje tělo,fakt je to trapný koukat se kde mě kdy píchlo,jestli v pravým nebo levým prsu 😀 a hned z toho vyvozovat jediněj pádnej důvod těhotenství 😕 😀

saminomimino
3. dub 2014

@marca22 no zajímavé je že vědí jaké jsou příznaky těhotenství 😀 a ke všemu je mají hned po styku 😀
ne je to prča,taky jsem bylo prvosnažilka a tohle mně fakt nenapadlo řešit 😀 😀 😀

bibianca
3. dub 2014

@saminomimino
@marca22 Holky, neřešila bych to kdybych 2x nepotratila.. Když jsem byla poprvé, tak jsem o tom vůbec nevěděla a možná kdyby... tak by.. po 2. jsem to zjistila teda dřív, než bylo pozdě, ale nestačilo to..

saminomimino
3. dub 2014

@bibianca ale tím že budu řešit úplný hlouposti a sledovat se a psychicky deptat si klidné těhotenství nezajistím,jestli pak spíše to nemá na ty potraty vliv,nebo prostě potraty mají jiný původ...

bibianca
3. dub 2014

@saminomimino Tj., ale kde brát pořád tu sílu, když to už 2 x nedopadlo. Čím je člověk starší, tím je opatrnější..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru