4 DPO mám těhu příznaky, je to hra mozku?

janadajova
2. dub 2014

ženy, to je prostě prča, jsem 4 dpo ,hned druhý den jsem na večer měla všechny těhu příznaky .)) bolest v podbříšku jakoby měla přijít ms, citlivé bradavky, hlava jako v oparu.a průjem.včera to vygradovalo horko v podbříšku bolesti neustoupily,dnes mám skleněné oči 🙂)))
budto můj mozek má živé vztomínky na první těhu a ted prostě rozehrává ...nebo že bych vážně vnímala každou věc.
první těhotenství jsem cítila prsa asi 5 dpo a těhu jsem byla .)))
máte někdo podobné zkušenosti?

romantika
3. dub 2014

v prvním jsem příznaky mela az po 2 mesicich, u druhého snad taky hned další den po ovu. Poprvé jsem to cekala příznaky jsem nemela a hlidala jsem kdy prijdou, podruhe bylo otehotneni nahoda a příznaky se hlasili hned. Poprvé bylo mimi na utz hned a podruhe když jsem mela příznaky snad hned po akci 🙂 se miminko ukazalo na utz az téměř 2 mesice po. Cili je to podle mne nahoda jak se to zalozi a spusti. poprvé to byla holka, podruhe kluk.

janadajova
autor
3. dub 2014

saminomino. nadpis je hra mozku , nebo bla bla....tak prosím nech nás žít .)))) já to vážně neberu , jen mě fascinuje jak můj mozek rozehrává .))

janadajova
autor
4. dub 2014

holky sranda musí být .), ps. jediný co mě zaráží že při ovu a během a po nemívám bolesti..vše mam jak hodinky . snad i ms na hodinu přesně ,

anelka83
4. dub 2014

Vždy se najdou ,,TI co budou chtít vše řešit,, :D.. mám to podobné a taky je fakt, že bych zmiňovanou ovolku musela mít 14 dní :D No je to stejně sranda.

janadajova
autor
4. dub 2014

@anelka83 k prvnímu mimču jsem přišla na jeden štouch🙂) a nyní po 5 letech jsme se začali snažit , všude říkaj at hlavně nemáme deprese atd..možná za pár měsiců budu mluvit jinak...no užívám si jak debil každý moment snažení.))

anelka83
5. dub 2014

@janadajova No já k prvnímu přišla jak slepý k houslím 😀 v červnu mi dr. říkal, že nemůžu otěhotnět normálně, že nás bude čekat dlouhá cesta k miminku no a v listopadu jsem zjistila že jsem v tom . Paradox?! 😀 NO a teď jsme zatím taky po 5 letech začli teprv mluvit, že by možná mohlo být to druhé. Nesnažíme se a mám pocit, že už se asi ani snažit nebudem muset 😀 . Uvidíme, za pár dní dělám TT a uvidíme. A jinak je fakt, že mozek je mocný čaroděj. Každopádně Ti přeji ať vám to vyjde 😉

janadajova
autor
5. dub 2014

tak bt se stále drží 37,3 🙂

bibianca
5. dub 2014

@janadajova to vypada nadejne. Meris od 1dne cyklu?

janadajova
autor
5. dub 2014

nene .))) to jsem netušila že to někdo měří vůbec...cca od ovu..takže to jsou údaje na h. 🙂)) ale dnes jsem si dala obvyklé ranní presso a zacloumalo semnou první doušek mi připoměl kocovinu ..na 1 den mi bolest v podbř vymyzela ale dnes je zpět...na test prdim ten nic i kdyby neukáže

janadajova
autor
5. dub 2014

@bibianca jak se citíš ty

bibianca
5. dub 2014

@janadajova ja porad hledam nejake priznaky a nic. Pred chvili jsem jela salinou a myslela jsem ze se poblinkam z toho smradu. Ale to nepovazuji za priznak. Jinak porad hledam na toaletaku bily vytok ci nazloutly bo naruzovely a nic. Uz me to preslo. Proste jsem si ty priznaky asi vsugerovala zpocatku. Zed uz zacinam uvazovat realisticky. Myslim ze to neklaplo. Bo ted by mela byt faze zahnizdovani a nic. Byla jsem proste moc naivni. Po zom co uz jsem prozila se sama sobe uz ani nedivim. Jedine ceho se zacinam zase bat je to ze otehotnim a zase to nedopadne. To by me nejspis odvezli....

janadajova
autor
5. dub 2014

@bibianca to nééé , mysli pozitivně .

snezenka123
5. dub 2014

@bibianca @ janadajova
holky,moc vám držím palečky 😵

já řeším něco podobného..MS mám dostat od neděle do středy-mívám cykly 26-29...,dneska jsem 25DC,a potenciální 9 DPO...prsa bolí,ale spíš už méně-což u mě vždycky polevuje bolest před MS ☹ ,břicho mě bolelo včera docela dost 😒 hodně na pravé straně 😒 ,a dneska i kříže..jediné,co mám je ten bílý výtok...tak uvidím,jak dopadnu,ale spíš počítám s MS...testovat zkusím asi až v pondělí-odpoledne..mám před sebou 3 dvanáctky-noční.
Myslím na vás holky, aby to vyšlo 😉

janadajova
autor
5. dub 2014

@snezenka123 já tobě taky.))

snezenka123
5. dub 2014

@janadajova děkuji 😵

aluskacz
5. dub 2014

@tarra27 Ahoj 🙂 Moc hezky jsi to napsala. Já se teda opravdu nesledovala. Ale pár dní po oplodnění jsem začala něco tušit, hrozně mě bolely prsa. Nemohla jsem nosit podprdu, být bez podprdy, ležet na břiše a nebo se jich jen dotknout. Řekla jsem si ale že to klidně může být i před MS, protože jsem nevěřila, že by se to mohlo podařit po sexu 2x v měsíci (máme blbá zaměstnání a často se opravdu ani nepotkáme doma) A pak když jsem uviděla na testu // tak jsem byla mile překvapena. 🙂 Jinak naše snažení typu necháváme tomu volný průběh a opravdu jsme se na mimi nesoustředili trvalo dlouho 2 roky po vysazení HA s hodně nepravidelným sexem. Teď jsem ve 14tt a jsme šťastní, že budeme mít našeho prvního potomka. 🙂

tarra27
5. dub 2014

@aluskacz to je krasny...podle me to i tak ma byt...ja nebrala dva roky HA, ale tehotnet jsem nechtela cilene, ale kdyby to prislo,prislo by...jen by to bylo slozitejsi abych dodelala skolu....

ja chapu ze nekdo mimi chce a moc a nejlip hned...ale melo by fakt prijit spontalne, ne ovulace, honem honem a pak zklamani...neni to snadne, ale je to nejlepsi ;)

tak at jste s miminkem vporadku, zdravi a uzivej si to, zadne diety apod...ja mela chute a cpala se vsim moznym a moc rada na to vzpominam,sice jsem byla silna,ale brzy jsem mela velkou cast dole...nez jsem zase byla planovane tehotna...a deti spokojene i po narozeni, brzy krasne spaly...hodny zlaty...ale bylo to i tim,ze jsem je nechala a nevnucovala zadny rezim....

snezenka123
6. dub 2014

@janadajova jak se cítíš? já dneska potenciální 10DPO a těhu test negativní...pokud to nedostanu do úterý(28DC),jdu na gyndu,aby mi vzal pro jistotu krev,protože dělám v rizikovém prostředí 😖

Tak uvidím 😵

bibianca
6. dub 2014

Ahoj holky, tak já už to hodila za hlavu, ale dneska lehce špiním takový lehce nahnědlý výtok jako při končící MS, ale toho výtoku moc není, tak nevím...

snezenka123
6. dub 2014

@bibianca a kdy to máš dostat?třeba je to zahnizďování. Me v praci celou noc bolely krize,ted sem tam pichne v podbrisku,takze taky spíše čekám ms 🙄
Termin ms mam dnes,az streda,mam to nepravidelne
Prsa uz boli mnohem mene,coz u me je vzdy,kdyz ma prijit ms ☹
Uvidim. Porad je nadeje 😵

bibianca
6. dub 2014

@snezenka123 až příští víkend nejdřív v neděli tzn. někdy mezi 13. a 15.

chris_n
6. dub 2014

@snezenka123 ne kříže, ale v kříži 🙂

snezenka123
6. dub 2014

@chris_n jo tak v kříži 😀 už je to pryč naštěstí, za chvilku jdu do práce, tak snad dneska nebude nic bolet,ale je fakt,že jsem včera teda byla citlivější na ty naše "smrady"v práci(ředidla,barvy...)Ale to všechno může být i psychické...
Uvidíme.

snezenka123
6. dub 2014

@bibianca tak třeba to může být uhnízďování 😉
držím palečky 😵

bibianca
6. dub 2014

@snezenka123 Kéž by. 🙂 Ale je záhada, že nemám žádné příznaky. Když jsem byla poprvé v tom tak se mi motala hlava nevím od kterého DC, protože jsem to nesledovala netušila jsem, že bych mohla být těhotná. Myslela jsem, že mám nízký tlak a chtěla jít k Dr. s tlakem.. Když jsem zjistila, že jsem v tom, tak už bylo pozdě poněvadž jsem potratila. A po druhé mi bylo divně v den očekávání MS jako kdyby na mě něco lezlo.. ale myslela jsem, že je to tou MS. Taky jsem s tím nepočítala a jen tak ze zajímavosti jsem si udělala test a ejhle... no a taky to nedopadlo.. 😒 Tak ted doufám, že do třetice všeho dobrého. Hlavně se nechci na nic upínat, že tam určitě ty dvě čárky budou, ale nějak to nejde..

snezenka123
6. dub 2014

@bibianca tak to me mrzi,ze to uz dvakrat nedopadlo,aldm do tretice to vyjde. Ja jsem to pred ms taky nikdy nepoznala u obou deti. Az pri vynechane ms test,v den ocekavane,ale byl nega,ja mela pozit.testy az tak 5 den vynechane ms. Ted se nam stala nehoda a ja se pristihla,ze se na mimi tesim. 😵

bibianca
6. dub 2014
janadajova
autor
6. dub 2014

@snezenka123 ahojík, celý den bolení v podbříšku nafouklé břicho, bolesti jsou intenzivnější teplota 37,2 ,po jídle mě bolí žaludek .

janadajova
autor
6. dub 2014

@janadajova řekla jsem si že test udělám až vyloženě neproběhne ms.tzn až 5tý den po začátku ms

bibianca
6. dub 2014

@snezenka123
@janadajova Holky, mě je tak nějak divně. Mám takový divný tlak v podbříšku.. jako při ms. Nevím jestli si to zase nevsugerovávám...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru