5 dní po termínu a dva testy jeden + druhý -. Jsem těhotná nebo ne?

patrikjulinka
16. zář 2022

Ahoj holky, jsem na rozpacích.... jsem 5 dní po termínu menstruace, bolí mě v podbříšku jakoby měla přijít menstruace, ráno jsem si dělala mamatest, je tam slabá čárka, odpoledne Livesun negativní..... tak jsem tehu , nebo ne?

veraakubik
16. zář 2022

To jestli jsi tehotna nebo ne ti tady nikdo neporadí,ale z vlastni zkusenosti-je lepsi testovat jednou značkou.Nektere testy delaji falešne duchy,pry i mamatest se pohoršil,nektere maji vice/mene barviva a tak je lepsi testovat kdy se stejnou značkou.Byt tebou otestuji znova..

nelinka1998
Autor odpověď smazal
Zobraz
patrikjulinka
autor
16. zář 2022

@nelinka1998 a já jsem nebo ne? Máme asi stejné 🙂

lencaa11
16. zář 2022

@patrikjulinka mama test dela duchy a livsajde je ok jen není to citlivost 25 ?

wladimira
16. zář 2022

@patrikjulinka zkuste zajít na krev jako samoplatce a budete vědět přesně jestli jste bo ne 🙏🏻

pajasala
16. zář 2022

Zkus zítra ráno znovu. Mamatest sice dělá duchy ale tohle už je pěkná čárka

nihanin
16. zář 2022

@patrikjulinka bohužel mamatest je asi teď jeden z nejhorších testu běžně dělá falešné //zkus jinou značku.. Ale určitě za mě livsane je jeden ze spolehlivých testu

vikysek0987
16. zář 2022

Mě dělal Mamatest i čárky a těhotenství to nebylo....
Věřila bych Livsane....

monyscerna
16. zář 2022

No na mamatestu to je teda pěkná čárka... Ale pokud chceš mít jistotu tak zkus koupit clearblue s ukazatelem týdnu 🙂 za mě nejspolehlivější tt a drží palečky at jsi těhu 🙂

monyscerna
16. zář 2022

Jinak mě mámatest vždycky ukázal pravdu 😀 když jsem byla tehotna byly tam dvě // a když jsem nebyla tak jedna / ani žádný duch 😀😀 takže já mamatestu věřím 😀 pokud ještě máš udělej si zítra ráno a když tam budou dvě // tak si kup clearblue a bude vědět hned 😀🙏

bobo3
16. zář 2022

@patrikjulinka ja som mala rovnaký test v 5/2022 a tehotná som nebola

monika3456
16. zář 2022

@patrikjulinka myslím, ze mamatest je falešnej. Zkus ještě zítra, ale ten livsane detekuje těhotenství již 6 dnů před menstruací. Byla by tam už čárka.

zlaticko22
16. zář 2022

@patrikjulinka tak to koukám, na tom mamatestu už je solidní čárka oproti nějakému falesnemu duchu...budu držet palce. Zkus zítra ráno novy🍀

patrikjulinka
autor
17. zář 2022

@zlaticko22 zkusím zíjtra ráno, dnes jsem nestihla.... bolí a motá se mi hlava, v podbříšku občas bolest... no už nejsem nejmladší a tohle by bylo opravdu překvápko 😄

deniskqaa
17. zář 2022

Ahoj chtela bych se zeptat mam 3 poz testy a slabe krvacim je to spise ruzovy nez corny nebo hnedy ale krone prsou me nic neroli. Nevim Co si o tom myslet

lencaa11
17. zář 2022

@deniskqaa jste těhotná

deniskqaa
17. zář 2022

@lencaa11 jsem ale proc krvacim slabe a ne celi den jen chvilkama

lencaa11
17. zář 2022

@deniskqaa
@deniskqaa včera jsme to řešili každé těhotenství je jiné - Slabé špinění se může objevit v prvních měsících těhotenství, a to proto, že oplodněné vajíčko se zahnizďuje do děložní sliznice, což může vyvolat drobné krvácení či špinění. Pokud vás nebolí břicho a cítíte se jinak v pořádku, většinou to neznamená nic vážného

zlaticko22
17. zář 2022

@patrikjulinka budu držet palce🍀

wladimira
17. zář 2022

@lencaa11 jestli má slečna na clear blue +3 tak už by měla byt cca v 5tydnu takže to určitě není uhnizdeni za mě krvácení v rannem těhotenství není dobré je to 50:50
@deniskqaa určitě doporučuji ascorutin a absolutní klid 🙏🏻 když to neprejde určitě co nejdříve navštivte doktora

patrikjulinka
autor
18. zář 2022

@zlaticko22 dobré ráno, čekala bych o něco hezčí čárečku....no ale je volným okem viditelná, každopádně se zíjtra objednám k dr. A budu doufat, že mrcha nedorazí.....

zlaticko22
18. zář 2022

@patrikjulinka na doktora je ještě brzy, objedná tě
pravdepodobne až na pozdeji..ono když si uděláš testbob dva dny, tam čárka by měla zesílit. Me to trvalo týden z ducha na slabou čárku až do pěkně výrazné. Držím palečky ať je to v poradku

deniskqaa
18. zář 2022

@wladimira krvaceni prestalo

deniskqaa
18. zář 2022

@wladimira krvaceni prestalo

wladimira
18. zář 2022

@patrikjulinka nechcete zkusit jinou značku testu ? Tenhle mama test je evidentně vadný čárka není úplná 😬

palja
18. zář 2022

@patrikjulinka ta čárka není úplná a je skoro stejný jako ten předchozí test. Koupila bych jiné testy a testovala ob dva dny.
Držím palce 🍀❤️

monika3456
18. zář 2022

@patrikjulinka tohle je bohužel vadný test

patrikjulinka
autor
19. zář 2022

@zlaticko22 Dnes na mamatestu ani ťuk..... menstruace nikde! Už jsem se tešila tak potichu a malinko opatrně, bude mi skoro 40,tohle bylo asi naposled co jsem doufala.. . Tak si počkám na vnoučatká.Asi to bylo biochem..... nebo cysta, nebo nevím. Nebudu lhát jsem rozčarovaná, ayn 20 let, dcerka 10 jsou zlatíčka a jsem vděčná. Vše je jak má být... jak v pohádce o Shrekovi

zlaticko22
19. zář 2022

@patrikjulinka tak to je mi lito😔

keckemet
26. zář 2022

@patrikjulinka a proc ne hned priste? Vsak to uz tolik na veku nezmeni