6 dní mešká menstruace, můžu být těhotná?

vanesinka1
18. pro 2013

první test negativní a druhý se ukazalo toto a zničehož nic se stratila a tředí negativni a na testovací pulce ryha....

kaculinek1
18. pro 2013

Tohle už je docela výrazná čárka, já měla prvně slabší 🙂 Počkej dva dny a udělej si test znovu. K doktorce zatím nechoď, je to zbytečné, stejně by si tě pozvala až tam na 8. týden, tedy pokud je těhotenství žádoucí...A já doufám, že ano.

loafeer
18. pro 2013

Já nevím, ale není tenhle test vadný? Čárky jsou nějak moc blízko u sebe. Taky bych počkala den dva a zkusila znovu Držím pěsti, ať to dopadne dle tvých představ

sonik05
18. pro 2013

Mě ty čárky připadají také moc blízko sebe. Asi bych si koupila ještě jiný test. Třeba od firmy clearblue jsou hodně spolehlivé.

apacheee
AMBASADORKA
18. pro 2013

Tohle bych jako pozitivní test nebrala, ta testovací čárka by měla být o dost víc vlevo, tohle vypadá na nějakou vadu

leni78
18. pro 2013

6 dní zmeskana ms, to je tak 20 dpo, tomu čárka naprosto odpovídá, gratuluji 🙂 To, jak daleko ma test od sebe čárky neovlivnis. Testovací čárka je krásně široká, prostě je to tam. Kup si testy a testuj jednou za dva dny, pro svůj klid. Objednej se tak na ten sedmém týden. Já šla az na desátým.

klarka1
18. pro 2013

tímhle výsledkem bych se neřídila, takhle rozmazanou kontrolní čárku jsem nikdy neviděla, zkus za pár dní znovu testovat 😉

sarkad2856
18. pro 2013

Asi bych kopila jiný test mohly být nějáké vadné protože ta čárka je moc blízko te kontrolní jak je již tady psané zkus jiný a pak uvidíš 😉

alyssa.anna
18. pro 2013

Počkala bych do 2. dne a ráno udělala nový test - např Mamatest mi hezky ukázal //

klaire22
18. pro 2013

počkala bych cca ještě 2 dny a udělala test nový.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru