6 dní zpoždění menzesu, negativní testy, těhu příznaky

rasha
5. črc 2012

Máte někdo zkušenosti s něčím podobným?Před dvěma měsící jsem vysadila ant.Lindynette.Poslední MS 2.6.,vždy pravidelně po 28 dnech,do dneška nic.Snažíme se o miminko.Už od 18.6.bolesti hlavy,nevolnosti,přestaly mi chutnat cigarety,jsem nafouklá,strašně mě pálily bradavky-teď už je to lepší,občas pobolívání podbřišku,žravost 🙂.Testy mi ukazují negativní výsledky,jen na Directu mi vyšel po limitu slaboučký duch,vidí ho i manžel...Od včerejška mini hnědé špinění....U prvního těhu mi vyšel pozitivní výsledek již den před očekávanou ms.V pondělí si zavolám k doktorovi.Myslíte,že přesto můžu být těhotná nebo to může značit jen hormonální poruchu nebo nějakou cystu?

acornika
5. črc 2012

ahojky, klidně můžeš být těhu a také ne. Já jsem měla ovu 16.6. , ještě minulý týden jsem měla na testíku ducha, až v pátek a o víkendu se začala čárka zvýrazňovat a hezky silná byla tuhle středu. Takže bych počkala tak týden, co se bude dít dál. Jestli nezačneš normálně menstruovat, lehounce špinit můžeš i při těhu.

verunek7
4. zář 2012

ahojky holky...já jsem dnes 32DC a ani menzes a ani pozitivní test ....je fakt že mívám nepravidelný cyklus,třeba minulý cyklus došla MS už 29DC ale ted nic..pozoruji na sobě změny,bolely mě bradavky,nemám moc chut k jídlu,strašné bolesti hlavy,k večeru je mi vždy špatně(od žaludku,ale nebliju),sem tam popíchávání na vaječnících,unavenost,kolikrat stav na omdlení...ale dnes ráno test negativní...poradtě co mám dělat ??? děkuji 🙂

smartbear13
17. zář 2012

Ahoj holky, přestala jsem minulý měsíc brát antikoncepci a hned na to jsme s manželem odjeli na svatební cestu. Snažili jsme se o miminko, co jsme mohli a možná jsme si až naivně představovali, že by to mohlo být rychlé. Od té doby mi bývá zle, bolí mě prsa,hlavně bradavky a jsem maximálně unavená. Udělala jsem si dva testy a oba negativní. Menstruaci jsem už podle kalendáře měla dostat a zatím nic..co myslíte, mám čekat, nebo si dojít k doktorce? Možná se bojím, že mi řekne, že "nic" a budu smutná..:(

kive76
31. říj 2012

ahojky, holky tak jsem na tom podobně...menzes vždycky chodila po 28dnech, a ted už je to 31. den..a nic...mám píchat injekce druhý den na stimulaci...před 2. iVF...a menzes nikde...a těhotenství neprokázáno dle testu...pobolívá mě hlava..tu a tam prsa, píchne mě či pobolí v podbřišku, nebo kolem vaječníků...tak nevím co se děje...

ngo
15. pro 2012

Ahojte, ja som bola predvcerom u lekara a ked mi robil ultrazvuk, tak mi povedal, ze som asi tehotna, ze tam vidi zvečšenie endometria. Potom mi povedal, ze mi da urobit tehotensky test. Ten vysiel negativne. Potom mi predpisal duphaston. Ked som dosla domov a precitala som si pribalovy letaz, ze ako moze ten liek v zacinajucom tehotenstve ublizit plodu, tak sme sa s partnerom rozhodli, ze ho nebudem brat. Priznaky ma taketo: zväčšné prsia a bolestlive, zväčšené bruško, počas dna mi niekedy na zvracanie, ale nezvraciam, som fajciarka a cigareta mi nechuti, niekedy ma z nej napne, strasny chvilkovy hlad, ocenie v hlave a dva krat sa mi stalo, ze sa mi znizil cukor od nahleho hladu a od druhej obeda vkuse zívam. Priznaky na to aby som mala dostat menstruaciu nemam. Som uplne s toho vsetkeho zmetena a neviem co si o tom mam mysliet. oslednu menstruaciu som mala 9.novembra 2012. teraz by som mala byt cca 5 tyzden a 1 den....poprosim vás o vase skusenosti a co si o tom mam myslit, ze lekar povedal, ze asi som tehotna a test ukazal ze nie

luciasek16
23. bře 2013

Ahojte,holky chtela bych se vas zeptat uz pres tyden mam zpozdeni testy mam negativni pred tydnem jsem trpela strasnyma bolestma hlavy a prsou ale bohuzel jsem si brala prasky proti bolesti ani vesnu by me nenapadlo e bych mohla mit zpozdeni ,ted si mam vzit zase antikoncepci a nevim co mam delat jestli ju zase brat nebo jit k lekari nema stim nekdo zkusenosti? jedno dite uz mam ale priznaky jsme mela uplne jine :-/

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru