6. smysl. Vycítily jste, že jste otěhotněly?

lucinka56
1. únor 2007

ahoj holky, me zajima jestli je tady nejaka tehotna co tehotenstvi planovala a tudiz byla snazilkou..(jako ja) a mela neco jako 6 smysl? ja uz bych to snad po pul roce snazeni ani nepoznala, priznaky mam vzdy pred MS.. tak kdyby to tentokrate tehu bylo...tak myslim, ze 6 smysl v tomto pripade u me ani nemuzu existovat ☹ 😒
jsem 25DC prsa me boli jako cert tyden od ovu... tulco bylo 16 DC tak nevim nevim... jsem pekne protivna...atd atd...ale ja to tak mam vzdy

andira
9. únor 2007

Tak u mne 6. smysl naprosto 100% zafungoval. Hned prvni tyden snazeni jsem si sla obhlednout tehotenske obleceni, i kdyz jsem racionalne vedela, ze je to blbost, neco mi rikalo, ze neni. Pak mi zacala divne reagovat kuze na kosmetiku, kterou jsem predtim normalne pouzivala, tak jsem sla do parfumerie se zeptat, jestli se to muze v tehu 😉, pani mi rekla, ze ne.
Za par dnu jsem zacala mit neustaly pocit, ze mam moc slin 😉 a hrozne mi oteklo bricho. Mela jsem intenzivni pocit, ze jsem v tom. Pak jsem si koupila test, ktery je 5 dni pred M. Ten byl pozitivni, jenom slabounky prouzek, dalsi dny porad zesiloval atd. 😅 Takze ja teda intuici jasne potvrzuju 😨

lucinka56
autor
10. únor 2007

nejhorsi na tom vsem je, ze od te doby se snazime, tak se me i opozduje ms, nebo 3 i 4 dny pred ni spinim... coz se me nikdy pred tim nestvalo...pms mam v tomto snazicim se obdobi dost silny a vzdy jsem uplne na 100% presvedcena, ze to klaplo, co nasleduje pak, nemusim popisovat...

adamka
10. únor 2007

lucinko já to mám podobně, vždycky si říkam,že už se pozorovat nebudu, jde mi to tak 10 dnů před m a celou tu dobu si říkám: jeden den, že to asi vyšlo pak zas že asi ne. Nějaké příznaky se taky najdou a zatím kde nic tu nic.
Snažím se být nad věcí zatím je to 6 měsíc tak uvidíme 😉

blanuleplus
18. únor 2007

Tak se musím pochlubit, že můj šestý smysl mě nezklamal. Skutečně jsem byla přesvědčená, že se to povedlo... Už velice brzy a to tak silně, že jsem ani nevěřila prvním výsledkům z krve. 🙂 Teď už je to potvrzený, huráááá 😀

romankav
25. dub 2008

Ahoj holky, já jsem věděla, že jsem těhotná ještě než jsem si udělala test. Vystoupila jsem jednou z metra a ucítila jsem, jak krásně voní kvetoucí topoly... to jsem ještě nikdy necítila 🙂 Během těhu se mi čuch zbystřil tak, že jsem cítila parfémy lidí na padesát metrů, no psycho... Jo a taky jsem se začala budit ve čtyři ráno a nechápala jsem proč, no a pak jsem si udělala testík a byli tam //

marinka
25. dub 2008

Já jsem taky cítila, že to vyšlo.. Byla jsem teda na IVF, ale pár dnů před testem už jsem cítila, že se povedlo a když jsem viděla //, tak už to pro mě nebyla ani tak moc velké překvápko 😵

makak21
25. dub 2008

Tak já teda necítila nic 😅 Měřila jsem BT, dost mě to bavilo a jelikož jsem měřila teprve druhý cyklus (první končil vyvolávačkou a byl bez OVU) myslela jsem si, že si to "užiju" dýl 😀 No a hle...najednou mi FF vyznačil OVU, my se v té době snažili a tak už nezbývalo nic jiného, než čekat. Nepočítala jsem ani s tou OVU, natož, že by nakonci byly // 😅 No a hle...teplota se držela vysoko, prsa mě bolely po vysazení HA vždycky, unavená jsem byla už přes půl roku, tak co z toho brát za příznaky těhu 😅 No pak se ukázaly // a bylo to...nepoznala jsem nic 😀

marinka
25. dub 2008

Ale ještě pár dnů před testem jsem byla hotová a nevěřila jsem těm pocitům, takže jsem v sobě měla pěkné zmatky, ale to už jsem tu psala. Myslela jsem, že mě intuice zklamala, ale když se na to dívám zpětně, tak jsem to stejně věděla, ale člověk na ten pocit často nedá - pořád si říká, že to nevyšlo, a přitom ví, že jo 😀

makak21
25. dub 2008

Mari, možná tak nějak jsem to měla taky...takový zmatek v hlavě, že to přece nemohlo tak brzy vyjít, ale nějaký ten vnitřní pocit tak asi byl 😅 I když se mi to ználo absolutně nemožné 😀

marinka
25. dub 2008

makak, tak to mělo asi hodně mamin 😵

makak21
25. dub 2008

Asi tak nějak 🙂

lucinecka
25. dub 2008

Já se bála doufat že by to mohlo vyjít 🙂 Ale je fakt že mi 6.smysl něco našeptával, protože jsem byla týden před testem šíleně unavená, chodila jsem nezvykle brzo spát a hlavně jsem den před testováním měla večírek a vypila s odporem asi jen 1 skleničku alkoholu, vůbec mi to nechutnalo 😝 A druhý den jsem objevila // 😵

kajule
25. dub 2008

Jj, tak u me se 6.smysl taky projevil, temer hned jsem si byla doopravdy jista, ze jsem tehu a o neco pozdeji, ze je to chlapecek, pak jsem mela pocit, ze se Pata narodi 9.5 a taky se tak narodil. 🙂

marinka
25. dub 2008

Ale naprosto jistá jsem si byla tím,že se chytlo jedno mimi a že to je holčička a bylo to tak 😀

poletucha
25. dub 2008

to je krasny tema...taky by me zajimalo,jestli to jednou poznam. Mam dost silnou intuici,ale posledni dobou jako bych ji sama neumela poslouchat a vzdycky ji pouzivam jenom u ostatnich 😅 Tehu priznaky mam kazdej mesic a je to tak ode zdi ke zdi...chvilku jsem presvedcena,ze to vyslo a pak zas ze ne...
Jinak moje kamaradka se pry proste citila jinak a vedela,ze je tehu 🙂

jara
27. dub 2008

Ahoj holky, my se už snažíme také "nějaký ten pátek". Vždy mám před MS výkyvy nálad, bolí mě prsa, různé chutě na kyselé...ale tentokrát NIC!!! Tedy něco přeci: vyrovnanost, vnitřní klid, občas píchne v levém tříslu, tento celý týden jsem se probouzela okolo 3 hod ranní, ve 4 jsem musela vstát a jít něco dělat, protože jsem nevydržela ležet, teď se to usadilo a vstávám zase jako normálně. Jinak zpoždění mám 8. den, test jsem se dělala 2x, ale stále negativní. Utěšuju se, že je hladina HCG stále nízká....🙂)) Bazální teplota kolem 37°C...Co myslíte???

poletucha
27. dub 2008

jara- ja myslim,ze jses jasna tehulka 😀

jara
27. dub 2008

Tak to by bylo krásné...🙂 Teď budu týden pryč /v práci/, takže to nebudu hrotit, žádné testy a tak...a ten další týden chci zajít k Dr., ať mi vezme krev nebo rovnou na UTZ....sranda je, že jsem zrovna po minulé MS byla u Dr. na preventivce a jen tak by the way jsem se zmínila, že to zkoušíme už cca od září a pořád nic, tak mi řekla, ať přijdu 2.-3.den MS k odběru krve na hormonální profil...no, a já přijdu ASI na potvrzení těhu...🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru