6. smysl. Vycítily jste, že jste otěhotněly?

lucinka56
1. únor 2007

ahoj holky, me zajima jestli je tady nejaka tehotna co tehotenstvi planovala a tudiz byla snazilkou..(jako ja) a mela neco jako 6 smysl? ja uz bych to snad po pul roce snazeni ani nepoznala, priznaky mam vzdy pred MS.. tak kdyby to tentokrate tehu bylo...tak myslim, ze 6 smysl v tomto pripade u me ani nemuzu existovat ☹ 😒
jsem 25DC prsa me boli jako cert tyden od ovu... tulco bylo 16 DC tak nevim nevim... jsem pekne protivna...atd atd...ale ja to tak mam vzdy

dasty
6. únor 2007

ahoj Lucinka,to co píšeš znám,týden po ovulaci náznaky,že bych mohla být tenhle měsíc bych to řekla na95% ,ale za dva dny to mám dostat a už tomu neveřím.Prsa už tak nateklá nejsou ani ten podbříšek už tak není bolestivej při tom včera mě bylo na zvracení.večer mě to zlomilo když jsem si zkoušela dělat test z ranní moče a nic.Normálně depka až se mě manžel diví proč se tak stresuju,že to nevadí,že to výjde příští měsíc.Ale přesto půjdu k doktorce ať mě prohlídne zda je vše v pořádku.Prášky neberu od června a snažíme se tak od října,ale už mě z toho houká.Tak držím pěsti a´t nám to výjde 😉

marinka
6. únor 2007

Já jsem byla po IVF a myslela jsem, že to poznám, jestli se to povedlo nebo ne, že mi to právě 6 smysl řekne, ale nepoznala jsem to vůbec!!! Chvíli jsem měla pocit, že to vyšlo, pak zase že vůbec. Den před testem jsem brečela manželovi na rameni, že to určitě nevyšlo a pak byly ráno // 🙂 Takže u mně intuice naprosto zklamala!!

morusa
6. únor 2007

Lucinko, ač normálně mám šestý smysl velmi vyvinutý a svým kamarádkám jsem řekla, že jsou těhotné ani to samy ještě nevěděly,tak u sebe jsem nepoznala vůbec nic a dokonce ještě pět dnů po zpoždění jsem si říkala ,že je to jen rozhozená menstruace, protože já, já to přece na sobě poznám. 😀 A ono prdlačku.

allena
6. únor 2007

Márinko, mám dotaz - kolikátý den po IVF jsi testovala?

michina
6. únor 2007

Lucinko, já si vždycky myslela, že své tělo znám, poznala jsem, že jsem nemocná, kde mě přesně bolí a co to je. Jenže to u nemoci člověk většinou nechce, aby ho tam a tam bolelo. Ted je to naopak, chceš cítít něco co třeba ve skutečnosti není a to si myslím, je mnohem jednodušší.

Jsem 25.DC, 18. den byla OVU a taky mám občas pocit, že mě bolí a natékají prsa, pak že mě píchá v podbřišku, ale každopádně mám pocit, že má intuice mě v této chvíli totálně zklame a že to prostě nepoznám. Zvlášt když vím, že nemocná skoro vůbec nebývám, tak mám strach, že ani mé tělo nebude dávat nějaké zřetelné příznaky, kdy jendoznačně řeknu, ano jsem v tom!! 😀

marinka
6. únor 2007

Alleno, testovala jsem 9 den po ET a už byla v limitu druhá čárka. Sice slabá, ale jasně pozitivní.. Druhý den už byla výraznější.

allena
6. únor 2007

Teda Marinko, tak to byl opravdu fofr. Skvělý! 🙂 JSem moc zvědavá na to, jestli čekáš dvojčátka.
A kdy Tě začalo nějak bolet břicho nebo prsa?

marinka
6. únor 2007

Já jsem měla prodlouženou kultivaci tři dny, takže jsem vlastně testovala 12 den po odběru vajíček, takže jako by 12 den po uvulaci, a to už testy můžou // ukázat 🙂 Břicho jako před MS mně začalo bolet pátý den od ET a prsa občas zabolela asi od sedmého dne.. Právě, že jsem si furt myslela, že dorazí MS, protože ty bolesti byly úplně stejné jako před ní 🙂 Teď už cítím jen občas takové píchání, jak se roztahuje děloha..A tebe čeká IVF?

allena
6. únor 2007

Ne, já teď čekám nebo raději NEČEKÁM MS. A to víš, člověk se sleduje. Dnes jsem asi 10 DPO a už bych si moc přála být těhotná. Břicho mě zatím nebolí, tak uvidíme....

eleanor911
6. únor 2007

Já jsem měla to štěstí,že jsem otěhotněla na první pokus.Test mi ukázal,že nejsem,ale já byla přesvědčená,že jo,nějak jsem to právě cítila a další test mi už ukázal // 🙂

ale slyšela jsem,že si některé ženy dokážou ty příznaky nějak přivolat,říká se tomu snad falešná březost nebo tak nějak 😅

holky nesmíte se tím tolik stresovat,vím,že se to lehko řekne,když to neznám,ale já si říkala,když nevyjde za 3měsíce tak počkám na příští rok,protože jsem chtěla mimi v létě a ono to vyšlo 😉
přeji vám hodně štěstíčka a hlavně //

marinka
6. únor 2007

Allena, to sledování moc dobře znám, já jsem se sledovala detailně každý měsíc a vždycky jsem měla skoro všechny těhu příznaky a nic z toho 🙂 Ono to fakt moc nejde poznat, někdo to možná pozná, ale já jsem měla stejné příznaky jako před MS 🙂 Jo, ale jedna věc byla jinak - bolely mně záda a to hodně! Jak bedra, tak vlastně skoro celá záda a to mi před MS nedělalo! A taky jsem měla velikou žízeň! Ale moc jsem nevěděla, co souvisí s IVF a co může znamenat těhu. Jinak větší hlad, nevolnosti, citlivost na pachy a točení hlavy mi začaly až v tom pátém týdnu, když už jsem to měla potvrzené od doktora.. Držím ti moc palce!!!

kajule
6. únor 2007

Zdareček, tak musím říct, že já jsem dávno před tím než jsem si mohla udělat test, tušila, že jsem asi těhu. Test jsem si udělala jen tak pro jistotu a téměř okamžitě jsem tam měla dvě čárky ani jsem nemusela čekat těch pět minut. 🙂 Taky jsem si ani na chvíli nepřipustila, že to bude holka a ani v tom mě můj 6.smysl nezklamal, je to kluk, i když kdo ví, kamarádce řekli, že to bude kluk a v 8. měsíci se ukázalo, že je to holka, no uvidíme, termín má 11.2. 🙂
Jinak všem tady přeju, aby vám to vyšlo. 😉

allena
6. únor 2007

Marinko, děkuju. 🙂 Pak se ozvi, až budeš vědět kolik těch prcků vlastně čekáš. 😀

marinka
6. únor 2007

Alleno, budu to vědět ve čtvrtek, tak ti pak napíšu 🙂 Ale tuším, že bude jeden a že to bude holka 🙂 Tak jsem zvědavá, jestli mně aspoň v tomhle intuice nezklame 🙂

puketka
6. únor 2007

Ahoj holky, já jsem to na sobě poznala-resp. tušila jsem to asi týden po oplodnění. Neměla jsem žádné příznaky, byla jsem naprosto v pohodě a podle toho jsem to poznala-podle toho vnitřního klidu a míru 😀 Prsa mě začaly bolet až v 7-8tt, to už bylo po pozit. testíku 😉 Tak na to holky tolik nemyslete, a ono to půjde 😉 😀

michina
6. únor 2007

Jojo, "snažíme" se nemyslet, jak jen to jde... 😀

enrique
6. únor 2007

Ahojte holky,co se tíka vsugerovaných příznaků,tak v tom jsem přeborník ☹ .
když jsem ale otěhotněla z Jirkou ,nejak jsem vnitřně tušila ,že to vyšlo.V den testu jsem ,ale svému 6 smyslu vůbec nevěřila ☹ a třepala se jak osika 😖 .nakonec byl krevní test pozitivní 😅 .Vnitřně jsem cítila ,že celé tehu bude v pohodě a že to bude kluk.netajila jsem se tím a říkala to svým kaarádkám a ty potom hleděly. 😀

takže 6 smysl existuje ,má ho každý ,ale né všichni mu umý naslouchat.Jako dítě jsem mu naslouchala hodně(například jsem věděla ,kdo bude zkoušený a co dostane za známku) ,potom se na určitou dobu stratil,ale já se mu znova naučila nalouchat.

llucinka
6. únor 2007

Ahojte holky, my jsme jeli s manželem 22. ledna něco vyřizovat do Ostravy a pořád jsem si říkala, nezapomeň si koupit ten testík. Nezapomněla jsem a koupila a odpoledne dvě růžové čárky jako vyšité. Ale cítila jsem to na sobě ten den od rána, že se něco děje a já musím zjistit, jestli to je pravda. A jak jsem tam ty čárky viděla, tak jsem si řekla: Já to tušila. 🙂 Teď jen, aby se mimi udrželo 🙂

michina
6. únor 2007

Udrží, LLucinko, neboj!!! 😎

llucinka
6. únor 2007

Michi, strašně moc v to doufáme a přejeme si to a hrozně se na něj těšíme. Ale stát se může cokoliv, tak to zatím moc nikde neříkáme 🙂

michina
6. únor 2007

Tak já to udělám tak, že pojedeme s manžílkem zase něco vyřizovat do Opavy, koupím tam testík a třeba tam budou taky //... čekám na MS za pár dnů...
Ale tucha nemám vůbec, jen si říkám, že jsem tak nějak trošku v klidu, měřím, takže teploty od OVU se drží nahoře, ale je to teprve 8. DPO, takže dost brzo na nějaké závěry... uvidíme, jak se bude má intuice vyvíjet dále..

marinka
6. únor 2007

llucianko, v 9 tt klesá pravděpodobnost potratu na 1,5 %, tak myslím,že už se nemusíš bát 🙂

lucinka56
autor
6. únor 2007

dekuju Vam,ja jsem to dostala bohuzel ☹ ☹ ☹
ale jen me zajimalo jak je to s tim povestnym 6 smyslem, doufam, ze ja ho budu umet poslouchat.. snad me to klapne tento mesic, mam narozeniny a ono se rika, ze je zena nejplodnejsi

dasty
6. únor 2007

máte pravdu jen poslouchat své tělo.Když jsme se snažili s manželem o našeho syna tak dva měsíce jsem byla jak jatá,kupovala si pořád testy,koukala potěhotných po kočárkách apod.Potom jsem se začala těšit na dovolenou do Itálie s bráchou i jeho partnerkou a nějak jsem byla zmožená se s manželem snažit.tak možná jednou týdně a ještě po ovulaci.Nesledovala jsem kolikátý den mě zbývá do menstruace a dostala to hrozně silně a bolestivě -teď zpětně jsem to počítala po 33dnech.což už tenkrát mě mělo varovat,že jsem.Odjela autobudem do Itálie a menstruace přestala jen hrozná bolest v podbříšku.Každý 3hodiny co autobus stavěl jsem letěla si měnit vložku zda nejsem od krve.Přijeli jsme do Itálie za 5dní dělali test na zkoušku a nic a to z ranní moče.Takže jsme si tam užívali,pili šampáňo a za dalších 8dní jsem najednou cítila ,že někdo vaří apod.Přijela domů po 14dnech dovolený,test vyšel odpoledne,že jsem těhule a za 14dnů šla k doktorce protže měla dovču a ta mě zdělila ,že jsem v 10týdnu.Koukala jsem na ní jak jetel.Při tom každou chvilku jsem si dělala z ranní moče test a nic.Takže teď se snažíme taky,ale jsem po císařském řezu a bojím se zda je vše v pořádku,že to tak nejde.Mějte se a hlavu vzhůru ,jednou to příjde. 😅

lucinka56
autor
6. únor 2007

Dasty,
to je neuveritelny pribeh.. v podstate ti to ale bylo divny, kdyz jsi si furt delala testy...to je neco.. a ja myslela, ze kdyz s v tehu dostane ms , ze je jen takova slaba... to bych byla asi taky pekne prekvapena..
tak hodne stesticka

dasty
6. únor 2007

lucinka to jsem si taky myslela,proto když jsem to dostala a opravdu silně a hrozný bolesti břicha tak jsem jen mávla rukou a myslela,že to prostě mělo přijít.Na konec se mě první test ukázal zhruba v 6 týdnu a to už jsem opravdu měla příznaky jak pro blbce.teď řeším to samý,minulou menstruaci jeden den silně druhý den vůbec třetí den 4 kapky a test zatím nic.Bolí mě břicho prsa žaludek jak na vodě,mám to dostat 9.Tak uvidím,ale na testy se až tak spoléhat nedá.Bylo mě řečeno,že záleží jak tvé tělo produkuje hormon.Mě se to ukázalo až v 6týdnu.Teď si raději říkám,že nejsem,ale ráda bych byla už kvůli synovi je jak jatej po sourozenci.Taky moc přeju hodně štěstíčka.Psala jsem to ,že člověk nikdy nemá házet flintu do žita vůbec se u nás divím,že syn tu cestu autobusem ve zdraví přežil 😅

len
6. únor 2007

Já jsem sama na sebe zvědavá, jestli to poznám dřív než test 🙂 Teď jsem pevně rozhodnutá veškeré "příznaky" svádět na blížící se MS a zatím se mi to daří v pohodě, akorát by mě zajímalo, jestli až se zadaří, opravdu budu cítit, že je něco jinak 😉

lucinka56
autor
6. únor 2007

no prave.. to si pak musime poreferovat.. doufam, ze co nejdrive 😉

elucinka
6. únor 2007

Len, takhle jsem si to říkala já...bolí mě prsa? Jasně, to jak má přijít MS....Motá se mi šiška? Jasně, páč jsem si udělala moc silný kafe... A pak jsem to už nemohla vydržet a v den, kdy jsem to měla dostat jsem si udělala VEČER testík. A slaboulinkatá // tam byla...a já moc ani překvapená nebyla, jako kdybych se prostě vědomě obelhávala a tam někde uvnitř jsem to stejně tušila... 😀

dasty
6. únor 2007

Elucinko,přesně jak píšeš teď se mě motá hlava dělala jsem si kafe,pobolívá mě podbříšek přijde menstr,bolí mě tříslo pravé-to nevím.Ale dělala jsem si test včera 3 dny pře menstr a nic.Tak jsem se zařekla ,že si udělám až pokud se nedostaví menst.týden.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru