8 dní jsem nedostala menstruaci, je brzy na test?

aaazzz
27. zář 2012

Ahoj, chtěla jsem se zeptat. Většinou ovuluji pár dní před menstruací ne jako ostatní v půlce cyklu. Asi před 2 týdny jsme nepoužili antikoncepci, protože zvažujeme založení rodiny.Už jsem to měla dostat před 8 dny. Můžu být těhotná?

diviska
27. zář 2012

@aaazzz mohu se zeptat kolik je ti let? Těhotná být samozřejmě můžeš, kup si za pade test a uvidíš..

aaazzz
autor
27. zář 2012

je mi 25. Test jsem si dělala před dvěma dny a byl negativní, ale je mi pořád špatně, jsem unavená, mám průjem a žaludek na vodě. Nejdřív jsem si myslela, že je to viróza,ale ani při rohlících a čaji to nepřestává... Proč Tě zajímal věk? 🙂

mar_d
27. zář 2012

tak třeba je ještě brzo,aby ukázal //. Zkus počkat pár dní 😉

aaazzz
autor
27. zář 2012

@mar_d asi jo, ale jak všichni tvrdí, že max. týden po očekávané menstruaci by to mělo být vidět, tak jsem z toho byla zmatená 🙂

mafeska
27. zář 2012

řekla bych že můžeš. zkus test. já měla zpoždění 4 dny a na testu byly hned dvě 😀

ined77
27. zář 2012

určitě můžeš být těhotná, já test zkusila po třech dnech kdy MS nedorazila a už byla vidět druhá čárka...sice slabounká, ale byla tam 😉 .

aaazzz
autor
27. zář 2012

tak já to zkusím ještě jednou 🙂

petramarie
27. zář 2012

@aaazzz já mívám cyklus dlouhý 26-27 dní a ovu byla 11DC. Dušíka na testíku jsem měla už 5 dní před MS a v den, kdy měla přijít, už // stejně silné. Pokud jsi ale měla OVU později, než v půlce cyklu, pozitivní testík se ti ukáže taky později. Hlavní je, že MS nedorazila. Hodně štěstí.

aaazzz
autor
27. zář 2012

Ahoj dámy, díky všem za rady 🙂
Mažu si profil. Na tohle nemám. Evidentně jsem narazila na inteligentní respondenty, protože žádná z vás nešišlá, ale poté, co jsem si prošla tenhle blog, tak vážně nechci být jeho součástí.
Třicetileté zralé (nebo spíš nezralé) ženy a některé i starší, které používají slova jako puleček, snažilkování, těhulenka miminečko....PaneBože!!!! To ani nemluvě o tom, že mi admin přepsal název diskuze...Chápu, že hormony pracují, ale abych ze sebe v těhotenství dělala primitiva, který šišlá, to si myslím nezaslouží ani mé okolí ani dítě které čekám nebo čekat budu. Ještě jednou díky za odpovědi a přeji hodně štěstí!!!

kristi
27. zář 2012

@aaazzz jelikož jsi asi inteligentnějši než většina místních, tak mi Tvé téma připadá lehce absurdní. Od toho jsou testy, které jsou více než spolehlivé, ne? 😀

aaazzz
autor
27. zář 2012

no tak trochu jsem doufala, že tu potkám někoho, kdo má taky nepravidelný cyklus a poradí mi, kdy si dělal test. Test jsem si dělala a jsem objednaná na gynekologii. Ale to, že jsem si test dělala by ses dozvěděla, kdyby sis přečetla celou diskuzi ;) Navíc nechápu, proč reaguješ na něco, co není tématem diskuze. Ta zpráva byla pro holky, co mi napsaly a chtěly pomoci. Chápu, že ti lítají hormony, ale laskavě si to nevylévej na mně.

mafeska
27. zář 2012

@aaazzz já tě hlavně obdivuju že máš 8 dní zpoždění a udělal sis jen jeden test, já měla zpoždění 2 dny a už byla celkem nervní 😀 přeji hodně štestí

golla
27. zář 2012

ahoj holky, s přítelem jsem se rozhodli, že zkusíme štěstí, tak si tady pročítám jednotlivé diskuse. jsou velice zajímavé/poučné a ikdyby tady byly jen holky, které šišlají a nemají myšlenky na nic jiného, tak o otěhotnění ví tolik, že si můžou podat ruce s odborníky. Takže je aaazzzz přestaň urážet, nikdo ti nic špatného nenapsal, nechápu, proč se rozčiluješ kvůli ničemu..

blahova_andrea
27. zář 2012

@aaazzz já měla pozitivní test třetí den po tom, co nedorazila MS. ale co se týká tvých nevolností...většina žen je rozhodně nemá tak brzy, chvíli trvá než se miminko uhnízdí a udělá paseku v hormonech, na kterou jsou potom tebou popisované reakce. ale 100% ti to řekne jen gynekolog 😉

petramarie
28. zář 2012

@aaazzz
@mafeska
@golla
@kristi
Tak se nehádejte, děvčata. Vždyť je dnes tak hezkej den. 🙂 Každý je jiný holt, každému se líbí něco jiného (na koníkovi nebo někde jinde nebo nikde) a hlavně, každé těhotenství je jiné. Hodně štěstí, kočky. 😎

terusinenka
28. zář 2012

Já si dělala 5.den po zpoždění test a negativní. Ani malý stínek. A pak jsem si dělala 9. den a byl pozitivní tak jsem z toho taky jelen... 🙂

kkklarka
12. lis 2012

Já si dělala test týden před ms a byli tam jasně dvě //

eiram2010
13. lis 2012

@aaazzz Nemyslím si, že je od tebe zrovna na úrovni pomlouvat tady nějaké šišlalky..... nejsi tu od toho , abys někoho kritizivala, ani nedokážeš s nadhledem přát jiným at si říkají, dělají a radují se jak chtějí ... to je nevyzrálý ....a nějaké zralé třicítky 😀 jsem jedna z nich, taky nešišlám a toleruju puberťáky co si myslí,že my ostatní jsme staří 😀

dariss
6. čer 2014

ahoj chci se zeptat uz pul roku se s pritelm snazime o miminko...plodne dny mam 10-15 den v mesici.menstruaci jsem mela dostata 3.6. a stale nedorazila ...mam divne tlaky v podbrisku a na vajecnicich semtam to nekdy i dost pichne..co jsem na sobe vypozorovala ze se me tvori vic slin nez obvykle..neustle mam hlad a mam hodne nafooukle bricho...taky trochu boli prsa ,a taky mam silene stavy ze se mi chce z niceho nic brecet...jo a neustale chodim na malou...dekuji za radu

bajana
6. čer 2014

@dariss a aku radu by si chcela? nic sa nepytas 😉 .... skusala si si robit test?

ali34
20. čer 2014

...já měla test pozitivní týden po vynechání MS 😀

luky115
20. čer 2014

Ahoj me to test ukazal cca za 5 dni byly tam 2jedna trochu slabsi tak jsem si udelala rano pro jistotu dalsi a zase 🙂 a 20.1 byla i pozitivni krevni testy 😀

jankabitalova
22. říj 2014

Dobré ráno, chcela by som radu. S priatelom sa snazime o miminko 4 mesiace. Tento mesiac mi nedosla menstruacia ako mala a meska mi uz 10 dni testy mam stale negativne. Dneska idem ku doktorovi a som maximalne vynervovana. Neviete preco by to tak mohlo byt? Brala som pred tromatyzdnami antibiotika ale nikdy sa mi koli takemu niecomu neopozdili kramy..... Mam mierne bolesti v podbrisku take zvlastne partner ma pocit ze mam asi aj prsia trocha vecsie, niekedy mi je nevolno , vela chodim na wc a mam problemy niekedy ist na velku. V minulosti som bola na interupcii a teraz mam strach ze nebudem moct mat deti.... Viete mi niekto pomoct?

hojda
22. říj 2014

@jankabitalova Antibiotika mohou cyklus rozhodit.

jankabitalova
22. říj 2014

@hojda Je mi to jasne ale toto sa mi este nestalo....mam hrozny strach....dakujem za odpoved

bricka
1. únor 2015

Ahojky.. mám takový dotaz.. už 8 dní jsem to nedostala.. myslíte že jsem těhotná ? bojím se aby to nebylo tak že jsem nějak nemocná..bohužel test jsem si ještě nedělala,vůbec nevím kdy je na to správný čas.. děkuji za odpovědi

shine2015
1. únor 2015

@bricka udělej si test a hned uvidis

bricka
2. únor 2015

@shine2015 tak už asi nemusím.. Dnes jsem to dostala..ale porad me desne bolí prsa .. A takhle dlouho jsem to nikdy nedostala

aklin
2. únor 2015

ja měla MS nepravidelnou, jindy mi přišla po 30 dnech a taky trvala dlouho 10 - 15 dnů, a i přesto jsem otěhotněla, ani nevím kdy jsem měla ovulaci, asi hned po ukončení MS, nevím. A navíc jsem 5 týdnů nevěděla, že jsem těhotná, a mezitím jsem ještě dostala menstruaci. Ono hodně záleží na tom tělu, jak si to vezme. 🙂

bricka
3. únor 2015

ahojky.. Tak me se to samo vyřešilo.. 9ty den jsem to dostala.. Ale myslíte si ze i prez to bych byla těhotná ? Zda se mi ze mi i narostly prsa.. Hodně moc bych chtěla miminko,ale zatim se nějak nesnazime 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru