8 dní jsem nedostala menstruaci, je brzy na test?

aaazzz
27. zář 2012

Ahoj, chtěla jsem se zeptat. Většinou ovuluji pár dní před menstruací ne jako ostatní v půlce cyklu. Asi před 2 týdny jsme nepoužili antikoncepci, protože zvažujeme založení rodiny.Už jsem to měla dostat před 8 dny. Můžu být těhotná?

nonacek
3. únor 2015

@bricka ahojky,myslím,že tehu nejsi a prsa ti narostli protože se ti zpozdila ms.

gwenty
3. únor 2015

Ahoj holky, prosím o váš názor. Jsem dnes 38DC, zřejmě 14DPO, už 6.den slabě špiním, jednou světle růžově, většinou však hnědě, žádná jasná krev. Dnes jsem dělala tt, ale vyšel negativní. Cykly mívám 26-36 dnů, ovu jsem měla nejspíš 24DC, HA neberu. Myslíte, že by takto dlouhé špinění mohlo znamenat nidaci, nebo co by to mohlo být? Žádné výraznější těhu příznaky nemám, včera mě bolel podbřišek jako před MS, ale dodnes se mi nerozjela. Nevíte, co by to mohlo být? Díky 🙂

beruska890
12. kvě 2015

Je mi 22 a dneska jsem mela dostat menstruaci. A ještě ajsem ji nedostala. Mám Stach cot o může znamenat. Test jsem si už dělala. A byl negatyvni

paviv
12. kvě 2015

@beruska890 jeden den nemusí nic znamenat... může se jednat o běžné zpoždění a nebo je na test ještě brzy

beruska890
13. kvě 2015

Je druhy den a ještě jsem to nedostala.co mam.dělat. co to znamená.

luccindahorakova
16. kvě 2015

Ahoj holky, poradíte? Brala jsem 14 dní antibiotika a doktorka mi poradila u toho vysadit antikoncepci.Za celou tu dobu jsme s manželem měli sex jen jednou...Teď se mi ale spozdila menstruace o týden (nikdy to nemám pravidelně), začínají mě bolet prsa a mám nafouklé břicho.Myslíte si, že můžu být těhotná?Při dvou dětech s tímhle zkušenost nemám.Každopádně v pondělí jdu pro test.Díky za rady.

petul93
17. zář 2015

Ahojky, mám dotaz, v červnu na konci jsem dobrala poslední platíčko HA (Mercilon), po vysazení jsem čekala skoro 3týdny spoždění. Poté jsem již HA nebrala, ale během 14dnů jsem asi 3dny opět mírně krvácela. Už je to 6týdnů a stále jsem nic nedostala. Nevolnosti nemám, ani bolest břicha, chutě taky ne, prostě se cítím úplně normálně. Dělala jsem si i 2 testy těhotenský a vyšly mi negativní. Je možné, že je to stresem, před 3měsíci mi umřel děda a občas mě to ještě bolí na srdci. Jsem velky nervák co se týče každodeního života. Mám šílený nervy už jenom ze zkoušky. Sice je to už půl roku, ale gynekologa zda nemám ještě. Stěhovala jsem se s přítelem kvůli práci.
Děkuju za odpověď.

ria88
17. zář 2015

@petul93 to je skor este dosledok vysadenia HAK

anonymkaaa
21. zář 2015

Ahoj všichni chtěla bych se zeptat zda nemáte podobnou zkušenost před rokem 2.7. Jsem podstoupila kyretáž u 8tt přestalo srdicko fungovat. Nyní jsem dva měsíce bez menstruace prsa boli žádný jiný problém mimo únavy nepocituji.V srpnu jsem byla u dr ze se nedostavila MS řekl mi ze je to normální a poslal me domu test jsem si dělala a negativní. Dnes je to 34den od poslední menstruace test sem si znovu nedělala přijde mi to už zbytecne ale zajímalo by mě co se děje. Popřípadě nemel by to dr více řešit? Děkuji Všem kteří našli chvilku a odpověděli mi.

ria88
21. zář 2015

@anonymkaaa no mala by si to v prvom rade opat riesit s gynekologom. najrychlejsia moznost, ako sa priblizit k MS, ze ti pichnu u gyn vyvolavacku (agolutin). ak je telo pripravene, o par dni sa spusti MS. ak by potom nedosla do 2 tyzdnov, pritlacila by som na doktora, aby to riesil.

delfinek7
12. říj 2015

Já mám zpoždění 8dní a dneska jsem si dělala test a byl negativní myslíte si, že je ještě brzo na test?

love12345
12. říj 2015

počkala bych 3 dny a zkusila znovu, pokud bude negativní, tak bych si zasla ke gynekologovi

nikooool
13. srp 2016

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, měli jsme s přítelem nechráněný sex a pár dní potom jsem měla dostat menstruaci ale menstruaci mám nepravidelnou myslíte ze bych i přesto mohla být těhotná?

lichtakova
13. srp 2016

@nikooool tak mozne je skoro vsechno,ale pokud ti to vychazi ke konci cyklu,tak spise ne,i kdyz pises,ze to mas nepravidelne.Ale otehotnet muzes v jakekoliv casti cyklu,pred,pri i po menstruaci,ale nejvetsi pravdepodobnost a nejsnadneji to je zhruba uprostred cyklu.

zuzlinka1998
13. zář 2016

Ahoj děvčata .. Mám problém... 😒
Každý měsíc od podledního porodu (30.4 . 2014) mám pravidelnou menstruaci. Někdy se mi stane, že se mi o den dva zpozdí ale vždy jí dostanu .. Ale tento měsíc jsem byla dost zaneprázdněna a toho že nemám menzes jsem si všimla až 7.9.2016 ( zpoždění 7 dní). Dnes je 13.9.2016 a já to stále nemám. Ano, test jsem si dělala ( už asi 20x) a nic .. Z ranní moči, odpoledne, večer.. Několikrát denně .. NIC.. Stále mi píše test jen jednu čárku. Mám bolavá prsa, dokonce i výtok, zvýšenou teplotu, zvětšil se mi obvod pasu, mám chutě na nejrůznější věci ( papír kupříkladu), nebo za celý den nesním nic. Dám si třeba jen kávu. Nicméně k dokotrovi se chystám ( o miminko se s přítelem snažíme už půl roku a bezvýsledně). 😒
Aby jste rozuměli tak jsem o dceru ( datum narození viz výše) přišla pár dní po porodu ... Zemřela.. Tak jsme se rozhodli že chceme zkusit znovu ale test mi nic nenapíše..

bloncka2000
11. čer 2017

Dobrý den ,taky se mi stalo ze jsem 8 dni nedostala menstruaci.Teda , ale řeknu vám ,byly to nervy ,protože před 15 dny jsem měla nechráněný styk .Bylo mi hrozně ,každý den jsem to řešila a trápila se tím 7.den jsem zkusila těhotenský test a naštěstí negativní .Ne ze bych nechtěla do budoucna dítě to samozřejmě ,ale teď zrovna musím dodělat nějakým způsobem školu .A teď rada pro vsechny komu se stala možná podobná situace a hledá nějaké řešení 🙂 první zachovejte hlavně klid a počkejte alespoň 10 dnů po zpoždění menstruace ,poté si teda zkuste udělat ten test a pak uvidíte .Hodne štěstí všem byla to opravdu zkušenost a až taková ze hned jak my skončí menstruace tak si jdu nechat předepsat antikoncepci

kiki003
4. čer 2019

Ahoj holky. Chtěla bych se zeptat poslední menstruaci jsem měla od 30.4.2019 a skončila mi 4.5.2019 plodné dny jsem měla od 11.5 2019 do 15.5.2019 a měla jsem dostat menstruaci 28.5.2019 a měla mi skončit 1.6.2019 ale Vu EC se nedostavila vždy jsem menstruaci pravidelnou někdy se stalo že se zpozdila o jeden den ale teď nepřišla vůbec dělala jsem jsi těhotenský test ale byl negativní. Prosím poradíte mi co dělat dál? Děkuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru