9 dní po IUI jsem hrozně nastydlá, mám ještě šanci?

risanek
19. kvě 2013

Ahoj holky jsem tady novaček ale nutně potřebuji popovidat. Jsem dnes 9 den po IUI a hrozně jsem nervozní že to zas nevyjde. Už se snažim 10 let o ditě, jsme oba zdraví, mam za sebou 1 IVF, 5KET 1 zamkle tehu, tet jsem podruhe na IUI. 5-6 den jsem mela pobolivaní podbřišku(píchaní),prsa sice bolí ale nic hrozneho, a nemam žadne jine přiznaky. beru utrogestan. mam testovat až za 3 tydní mam pocit že blazním. Ke všemu jsem tet hrozně nastydla 1 den jsem mela teplotu 38 pak už jen mirně zvyšenu kolem 37,2 rima produšky kašel. Mam strach že po takovem prubehu to nevyjde, ma nikdo z vas podobne zkušeností a byli jste tehu, potřebují aspon nijaky nazor a vim že jsem blazen. dik za odpovědí

anetadr
19. kvě 2013

Já sice nejsem po IUI, ale snad Ti můžu trochu poradit🙂 zadej si do svého profilu "snažíme se otěhotnět" a díky tomu se staneš členkou stejnojmené skupiny ve fotoblozích. Tam je spoustu snažilek v podobné situaci jako ty. Popřípadě si téma vyhledej ve fóru. Toto je jen otázka - každý tu může napsat jen jednou, tak si tu s nikým moc nepokecáš. Moc držím palce, aby jsi co nejdříve otěhotněla🙂

andilekpanenka
19. kvě 2013

Ahoj, já byla po IUI také nervozní. A testovala jsem po 2 týdnech. Ducha jsem viděla na každém testu, a tak jsem jela pro jistotu ještě do nemocnice, kde jsem si zaplatila test z krve. A výsledek? Negativní. No a testy stále ukazovali //. Potvrzení těhu jsem měla v necelém 7tt. Chápu, že jsi nervózní, opravdu, ale pokud to jde, netestuj. Pak bys zbytečně mohla vysadit utrogestan, jako já a to je škoda. Viz. můj profil, asi někde na konci článku 🙂 Hezký den a držím palečky

smudlinka10
19. kvě 2013

já mám rok po IUI, už 10. den jsem měla slušného ducha... příznaky jsem žádné neměla - jen mi bylo od 6DPO špatně od žaludku, akorát ten měsíc jsem neměla premenstruační syndrom, což mi bylo divný

sanchezova
19. kvě 2013

já jsem byla na IUI 5x. příznaky jsem měla vždycky a vždycky to bylo negativní, je to psychikou a Utrogestanem.2x jsem byla na antibiotikách při IUI, ničemu to nevadí (mi bylo řečeno)
opravdu smysl má testovat až 14.den po IUI.

Vyšlo nám to až na pátý pokus a to jsem neměla příznaky žádné a test jsem si dělala jen z povinnosti , protože jsem vše vypustila z hlavy.
Můj názor je ten, že ničím to neovlivníš, vše je u tohoto "zákroku" na přírodě a správném načasování. Věř že já se ocitla v 5 ti různých situacích a nezáleželo to opravdu na ničem až poté na tom, že jsem vše vypustila z hlavy a neřešila to . přeji hodně štěstí

charlota11
10. bře 2016

Ahoj holky jsem tu též nová jsem dneska 8 den po iui a mam furt bolesti pod briskem bolí me furt žaludek nevím co to.muže byt mate někdo zkušenost

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru