Ach to čekání, jsem těhotná? Křeče v břiše, únava

olga20
30. lis 2012

Ach jo...už se snažíme tak dlouho....bylo mi řečeno, že mám cysty, které nejdou odstranit...čemuž nevěřím a že budu mít děti jen s pomocí doktorů...už si asi ty příznaky nalhávám....ale týden před očekávanou ms sem dostala strašný křeče v břiše, které trvaj do teď, sem unavená, z ničeho nic nachlazená....bolí mě vaječníky a mám pocit, jako bych to měla dostat....to je blbej důvod, proč bych měla být těhotná....protože zítra bych to měla dostat... :D nechci to dostat...chci patřit mezi těhu ... :( sem sice mladá...ale chci :(

makiska1
1. pro 2012

@olga20 přesně tyto příznaky mám taky... dnes jsem 26DC, a nevydržela jsem a testla, mamatest citlivost 10, a nic, ani duch.. :-/ takže asi nic no,.. ☹

beandy
7. pro 2012

Já to mám stejně.. najednou jsem nachlazená, unavená a už 4 den mě bolí vaječníky a to jsem ovu měla. Je mi jak kdybych to měla dostat. Těhu test jsem si ještě nedělala, myslim si že 5-6 DPO ještě nic vidět nebude.. ☹ Tak uvidíme později, no..

lindousek
19. pro 2012

Ahojky děvčata . Mám bolesti v podbříšku nejvíc v pravé straně takové píchání.Bolejí mně prsa a menstruaci mám mít za cca 8 dní.Samozřejmně to muže být spojené s tím ale miminko by jsme chtěli pokoušeli jsme se o něj.Myslíte ,že bych za týden po nechráněném styku mohla pocitovat první příznaky těhotenství děkuji předem za odpovědi 🙂

eva518
19. pro 2012

@lindousek mohla. Je to individuální, ale já jsem měla // na testu asi 10.den po. To píchání a bolesti může být uhnizďování nebo růst dělohy 😉 Já jsem to poznala, protože jsem to nikdy běžně neměla.

lindousek
19. pro 2012

Děkuji za odpověd.Já právě také ne,já dostala bolesti až prostě v den menstruace.A ted si připadám prostě taková divná i nálady se mi změnili. Tak uvidíme každopádně bych byla ráda🙂))

morttis
20. pro 2012

@olga20 Ahoj, tak jak jsi dopadla? Dostala jsi to? Já byla týden před očekávanou MS také nachlazená a bolel mě podbřišek..ale tak trochu jinak, podle toho jsem poznala, že jsem těhu..test mi vyšel už tři dny před očekávanou MS.. pokud jsi to nedostala, tak testni, držím pěsti 😉

morttis
20. pro 2012

@lindousek Příznaky už cítit můžeš, já to tak měla taky =) i ty nálady..byla jsem doslova alergická na některý lidi, který mi dřív nevadili 😀

lindousek
20. pro 2012

@morttis přesně tak jsem hrozně výbušná a nemám důvod,někteří lidi si o mně asi myslí že jsem padlá na hlavu 😀 A přítel mi dnes řekl že jsem jak počasí

morttis
20. pro 2012

@lindousek To by mohlo být =) a kdy máš dostat MS? Už jsi zkoušela test?

lindousek
20. pro 2012

@morttis dělala jsem si test a jedna čárka byla sitě červená a ta druhá slabší ale byla tam také 😉 mám to dostat cca za 5 dní

angelsb
21. pro 2012

@lindousek Ahoj po jaké době sis udělala těhu test?já mám také takové popichování a tlaky ,ovu jsem měla 13.12 i poh.styk.jinak gratulace hezký dáreček 😉

morttis
21. pro 2012

@lindousek Snad to nebyl jenom duch a budeme ti moct za 4 dny pogratulovat 🙂 ..a já myslím, že joo 😉 Opravdu krásnej dáreček..a přítelovi pod stromeček testík =)

loupeznicezlesa
24. pro 2012

Ahoj holky jsem tu nová, ale taky bych se chtěla podělit... V dubnu jsem byla na konizaci čípku takže jsem s druhým miminkem musela počkat, teď jsme se s manželem rozhodli, že to zkusíme a v listopadu jsem vysadila HA, a 7.12 mi začala menstruace, hned po ní jsme to zkoušeli a dneska jsem si dělala tt a mám tam ducha. Tak snad bude sílit, strašně miminko chceme a šestiletý syn už by taky chtěl sourozence. Bolí mě hodně v podbříšku, jinak žádné problémy nemám, ale MS mám dostat až 7ledna a to je strašně dlouhá doba ještě, jsem strašně netrpělivá 😀 Jaké máte zkušennosti s tt a duchy?

hanka1mor
29. pro 2012

Ahojda holky 🙂
tak rok beru antikoncepci a poslední mesíc před vysazením jsem ji brala i nebrala 🙂 před 14dny jsem ji vysadila uplně a s přítelem se snažíme o miminko..dna dny před dobráním posledních dvou pilulek jsem zacala dost spinit a taky jsem dotoho krvacela obcas i nejaký hleny..trvalo to tak 2 dny a konec a pak zas po 2 dnech to přislo..trvalo to tak dohromady 10 dní a byl pokoj ..ted už je to tak 14 dní co antikoncepci neberu a docela dost a casto me bolí v podbřisku,..nekdy i docela dost silně,nekdy mam bolesti i pri pohlavnim styku...už dva dny mam nafoukle břicho a hrozně se vším cpu..🙂 myslíte,že můžu být těhotná?
Děkuji H.

lanyza
30. pro 2012

i já se připojím do diskuze, já měla dostat menst. 17.12. a nic, ale bylo měsíc po vysazení HA. Myslela jsem že asi tělo neví kde jsou jeho pravidelné hormony 🙂, tak jsem počkala, ale 27.12. jsem si udělala test a v podstatě hned se objevily 2 čárky, tak jsem trochu zírala, nečekala jsem to tak rychle, ale k Dr. jdu až 10.1. asi to nevydržím. Jinak nálady mám taky jako počasí, jak se tu již psalo, pár dní citlivá prsa, a bolesti v podbřišku a v kříži jako bych to měla dostat. Tak uvidím 😵 , jinak vám budoucí maminky přeji at to brzy všem vyjde

ladus88
30. pro 2012

S temito priznaky je nas vic..A me posledni dobou vubec nechutna kafe,coz je u me co rict,odjakziva jsem kavovy maiak,schopny vypit a 4-6kav za den....No jsem 27DC tak testovabi nechavam az tak okolo 5.ledna

zuza01
30. pro 2012

@loupeznicezlesa Příznaky mám taky, ale moc tomu nevěřím. S testy nemám dobrou zkušenost, teda je pravda, že se nemá testovat zbytečně brzo. Minulý měsíc jsem měla // a nic z toho. Žádný duch, jasná čárka.

hanka1mor
30. pro 2012

ja pockam jeste tak tyden a jdu testovat 🙂 a doufam,ze tam budou // 🙂 porad mam nafoukle bricho a je mi blbe od zaludku ☹ a ty bolesti v podbrisku,jde mi to az do zad..tak budu doufat 🙂

morttis
2. led 2013

@ladus88 já měla pár dní před očekávanou MS tiramisu a to kafe v tom mi chutnalo jako plíseň =) přítel necítil nic..a to už mi bylo podezřelé..no, a o pár dní později pozitivní test =) už jsi testovala?

ladus88
2. led 2013

@morttis Jeste ne e.dnes mam den pred MS.Zitra jdu odpolko na vyvolavacku.Mam na jednu stranku strach testovat,abych opet nebyla zklamana..

makina21
15. únor 2014

Ahoj holky uz tyden mam krece v podbrisku a boli me bricho... dostat sem to mela 2.2. Myslite ze muzu byt tehotna? Dekuji ze odpoved

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru