Píchá mě v podbřišku, bolí v kříži

evulle25
11. říj 2017

Ahoj holky 27.9-2.10 jsem měla menstruaci a 7.10 proběhl sexiik🙂 dnes 11.10 me píchá v podbřišku jako bych to mela dostal a boli me i v kříži.. Myslíte že můžu být v tom?je to právě brzy na nějaké příznaky tt ukazuje negativní...

verusky
11. říj 2017

myslim, ze Te picha v podbrisku, protoze mas ovulaci, takze pokud chces mimi, tak na sex dnes a zitra 🙂 a tehotensky test pak nejdrive za dvanact dni...

evulle25
autor
11. říj 2017

@verusky žádný hlen práve ze me nevychází a takové bolesti při ovu nemivam..

verusky
11. říj 2017

ono pred porodama ty hleny na sobe zeny nijak moc nepoznaji... ale kdyby tedy ne, tak se muze uhnizdovat vajicko. ale na testy je rozhodne brzy. testovat mas v den vynechane menstruace nebo dva, tri dny pred 🙂

evulle25
autor
11. říj 2017

@verusky jsem v pondělí byla na gynde a doktor říkal ze mi krásně vajíčka dozravaji ze uz jen čekají az něco přijde 😀. Neříkala jsem mu ze v sobotu se stalo🙂 tak uvidíme časem co tt ukáže

jezz1e
12. říj 2017

No jestli v pondělí vajíčka teprve uzrávala, tak pokud nemá partner superspermie, viděla bych středeční píchání opravdu spíš jako příznak ovulace než těhotenství a na sobotní sex bych moc nespoléhala...

lucie_91
12. říj 2017

Nejspíš se jedná o ovulaci.

evulle25
autor
12. říj 2017

@jezz1e prej spermie preziji az pet dni

alkuska
12. říj 2017

@evulle25 Můžou a nemusí, prostě na to skočte raději ještě jednou 🙂 Jinak podle píchání pár dní po styku těhotenství nepoznáš, těhotenský test taky ještě nemá smysl.

olga_
12. říj 2017

@evulle25 Přežijí, ale potřebují pro svoje přežití právě ten hlen, jinak jdou do kytek během několika hodin. Pojistila bych si to ještě jednou...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru