Bazální teplota, která je pravá?

alenaholcakova
30. čer 2015

Dobrý den maminky, mám otázečku na správnou bazální teplotu a tak celkově. Mám už týden zpoždění a MS nikde, těhu negativní a ovu taky negativní, přesto když si měřím BT tak ji mám 36,8/36,9. Ale, vstávám 2x. Ve 3 ráno k malému to mám 36,4/36,5 a pak v 8 ráno kdy vstává malý a to mám už těch zmýněných 36,8/36,9. Tak která je pravá? Je množné abych byla těhu i když testy nic neukazují? K dr. jdu příští týden. Děkuji za odpovědi.

alenka_p
1. črc 2015

Podle BT těhotenství stejně nepoznáš, udělej si test ;)

alkuska
1. črc 2015

@alenaholcakova Ahoj, podle BT to najisto nepoznáš, ale jinak - počítala bych asi tu v 8, pokud to tak máš opravdu pravidelně, musí to být minimálně po 3 hodinách spánku.

katka865
1. črc 2015

já jsem teda díky měření bazální teploty rozpoznala 2 těhotenství, ale je fakt, že jsem spala celou noc...osobně bych spíš brala tu v těch 8 ráno, ale je třeba to sledovat dlouhodobě a ideálně si hodnoty zanášet do grafu třeba na fertilityfriend.com, tam se i zvýrazní ovu. Každopádně pokud je test negativní, tak bych to na těhu neviděla...

obleceniahracky
12. led 2021

Ah9jky ja mela bazalni teplotu vcera a predevcirem 37,1 a dnes mam 36,9..uvidime, ke konci mesice si budu delat testik pokud neprijde ms. Ja bazalni teplotu nikdy neresila, spis ovulaci a plodne dny. Ale ted jsem si rekla ze ji zkusim taky. Moc se v tech cislech nevyznam. A uz vubec ne v grafech 🙉