Bazální teplota nad 37. O co se může jednat?

katerina_pp
29. říj 2019

Dobrý den, pravidelně si měříme bazálni teplotu a křivka je dost rozházená. Před 9 dny se měla dostavit menstruace (první cyklus od vysazení Provery) a neprisla. Zato však přetrvávají teploty nad 37. Včera byl mírný pokles ale dnes opět přes 37. Fyzicky se cítím dobře, jen v podbřišku cítím bolesti podobné přicházející menstruaci. Mohlo by se jednat o těhotenství, cystu nebo právě o přicházející mens? Děkuji ))

sudylichozrout
29. říj 2019

@katerina_pp Kup si tebotensky test, pocurej test, odecti vysledek. Drzim palce, at dopadne, jak si prejes.

katerina_pp
autor
29. říj 2019

@sudylichozrout
*pardon poznámka navíc: v pátek těhotenský test negativní.

ebak
29. říj 2019

Dnes už negativní být nemusí🙂

monikaka95
Autor odpověď smazal
Zobraz
katerina_pp
autor
31. říj 2019

Děkuji za odpovědi, dnes už je test pozitivní.

elenes
1. lis 2019

Holky a stalo se vám některé, že jste měly menstruaci 2 dny a byly těhotné..? Vzdy to mám cca 5 dní dost silné a bolestive. Teď jsem měla tahy, pichani pouze před ms a pak o ms jsem ani nevěděla. Nebrala jsem žádné léky, ani jsem nebyla nemocná, měla jsem ji silnou, ale o něco méně, než jindy, začala mi 30. a včera už jen hnědá jako konec ms, dnes cisto. Jsme v takové zapadlé dedine, nikam se odtud nedostanu, až v pondělí si koupím test.

ebak
1. lis 2019

@katerina_pp gratuluji🙂

ebak
1. lis 2019

@elenes jsou případy, že i v těhotenství ženy menstruovaly, takže možné to je...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru