Benu testy-Livsane

Ahoj holky, chtěla jsme se zeptat jakou zkušenost mate s těmito testy, ještě v limitu mi vyšel 2x slabé pozitivní, žádný špatně lovitelný duch( i když na foto nevypadá 2x moc viditelná //) ale na máma testu nic nevidím... nemůže to být falešné ??
anetka9
11. pro 2017
Dneska se mi stalo to stejný🙂 Rozhodně víc věřím Livsane, mamatest je známej nespolehlivostí🙂 ale jak je to doopravdy ukáže až čas🙂
hankasnazilkaautor
11. pro 2017
@anetka9

Taky mas na livsane//?? Já jsem si procitala fora a většinou psaly ze bývají falešné // tak uvidíme zítra ...mám 3dnx do ms
anetka9
11. pro 2017
@hankasnazilka falesny ted dela max a vzdycky je delal mamatest😃 tento livsane nevim prave..🙂 ale mam tam ducha a ukazal se cca za ctyri minutky, takze v limitu🙂 ale samozrejme dalsi dny budu testovat a zase vice znacek🙂
evee24
12. pro 2017
Me mama test neukázal nic zato třeba pepino test už jo. Takže klidne je to mozny. Takhle snad by falešne pozitivní nebyl.
hankasnazilkaautor
12. pro 2017
@evee24 no v to doufám pravé ... jinak budu psát výrobci 😃
hankasnazilkaautor
12. pro 2017
Ahoj holky tak dneska ráno livsane stejně jako včera a na testu z dm cit 25 je dusík a ani se nemusí tolik lovit 🙂)
evee24
12. pro 2017
@hankasnazilka tak potichu a pomalu gratuluji 🙂 at čárka sili. Me chlap nevěřil, že sem tehotna ani s viditelnější 😂 ja už pak byla lina testovat az byly obě stejne silný.
hankasnazilkaautor
12. pro 2017
@evee24 no já se budu radovat až mrcha nepřijde a bude to potvrzené z utz a bude i srdíčko ... chci to příteli říct až i Vánoce 😀😀 otázkou je jestli vydrzim ..vždy na mě všechno prokoukl tak uvidíme
evee24
12. pro 2017
@hankasnazilka ja už s pocuranym testem mu volala do práce 😀 . Tak preji at to dopadne dobře.
ajdamajda
16. dub 2018
Tak ja mela livsane cosi na testu ale na maxovi nic.
ajdamajda
16. dub 2018
Vypada to, ze tehotna nejsem, protoze nasledujici den z ranni moci byly 2 testy negativni. Takze pocitam vadny test. Citlivost stejna 10. Cekam na MS
ajdamajda
16. dub 2018
Prip.vidim ze je to rok 2017..jak to dopadlo?
caricia1
18. dub 2018
Ahoj, nějaké nové zkušenosti s tímto testem?

Začni psát odpověď...

Odešli