Bodavá bolest v podbřišku, jsem těhotná?

bagyna
13. zář 2012

Ahoj! Včera jsem si dělala těhotenský test a vyšel mi negativní. Ale dnes mě chytla bodavá bolest v levém podbřišku a taky mám známky nechutenství. Nevím co si mám myslet..byla jsem i na gynekologii (neptala jsem se, jestli jsem těhotná), ale nic mi doktorka neřekla. To by snad poznala, ne?? Nevím, jestli můžu být těhu a co jiného by byla ta bolest

saurer
14. zář 2012

Ahojky, bodavou bolest v podbřišku můžeš taky cítit při ovulaci 😉

kikimaruska
14. zář 2012

Také mívám tyto bolesti při ovulaci...a prý podle toho na jaké straně bolest je, v tomto vaječníku je ten měsíc zralé vajíčko...Jinak dr. by nic poznat nemusela, pokud je test negativní, bylo by to hrozně brzy. Ale přikláním se k ovulaci jako saurer 😉

bagyna
autor
16. zář 2012

ovulaci mám mít až 20.9.

rory_g
16. zář 2012

@bagyna bodavá bolest v podbřišku může značit spoustu věcí, od zánětu močových cest, plynatosti, po přicházející MS nebo těhotenství. Jestli jsi už měla MS dostat a nedostala, zkus další test za týden a uvidíš 😉

bagyna
autor
16. zář 2012

menstruaci jsem měla zatím pokaždé normálně.. a při močení (když jakoby trochu zatlačím) mě podbřišek bolí, takže je to asi ten zánět..

lula1986
23. črc 2013

poradi mi nekdo?? už 2 den mam bolest v podbrisku jen na leve strane... ne porad ale je🙂 menctrulaci jsem mela dostat už pred tydnem anic.. Tehotencky test vysel negativ.

wsmoulinkaa
24. bře 2014

@lula1986 ahojky...právě prožívám ted toto já...ale mám už dvě děti a těhu nejsem...

píšu protože chci vědět jak jsi dopadla?? 🙂) děkuji

bodik
25. bře 2014

Ahoj holky,mám prosbu,jestli byste mi některá nemohla napsat svůj názor.Již půl roku se snažíme s přítelem o mimi a stále nic.Doktor mi předepsal minulý měsíc clostík a utrogestan.Clostík jsem začala brát hned na začátku března, 3-7 den MS dle předpisu lékaře. Ovu proběhla minulé pondělí.S přítelem jsme se milovali v neděli,v pondělí,úterý,středu a poté pak ještě v sobotu,k čemuž nepřikládám velkou váhu. Tuto neděli co byla (týden před MS) mě začalo zvláštně píchat v podbřišku,což trvá dodnes.Není to nijak bolestivé,jen nepříjemné,jako blížící se MS,ale takové pocity já měla vždy tak dva dny před ní a ne celý týden.K tomu se mi dnes ráno spustil hustý bílý výtok a lehounké pálení při močení.Myslíte,že by to mohlo značit uhnizďování vajíčka?Popř. začínající těhotenství?Jiné odchylky od normálu na sobě nepozoruji.Máte některá podobné zkušenosti?Že by se vám hned na poprvé po clostiku podařilo mimi a podobné příznaky?Děkuji moc za rady a všem snažilkám držím palečky 🙂

prcekverunka
25. bře 2014

@bodik Já jsem nic z toho nebrala, neměli jsme problém s otěhotněním. Ale ten zvláštní pocit v podbřišku jsem měla taky.
Ovšem pálení při močení vypadá spíš na nějaký zánět..

bodik
25. bře 2014

Ono to močení není ani tak palive jen takove jine 🙂 nevim jak to poznat. Každopádně dnes jsem byla na vyšetření moči a žádný zánět to není. Tak nevim zda to opravdu ty moje příznaky může byt uhnízdění mimi nebo to ma souvislost s temi leky a blížící se MS.Ale jak rikam,tu mám dostat až v neděli a vždy jsem pichani v podbřišku měla tak 2 dny před. Ted to začalo týden před a trochu jinak.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru