Bodavá bolest v podbřišku, může to být uhnizďování?

lennyve
2. dub 2013

Ahoj 🙂
už jsem tady psala jak mě strašně bolí prsa a jak je mám napnuté...dnes si tak hezky odpoledne vysávám a najednou cítím píchání v podbříšku, přímo uprostřed.
Ani ne bolest jako při MS ale spíše taková bodavá bolest ( asi tak jako by mi někdo píchal do dělohy abych věděla kde ji mám 🙂 ) nedokáži to přesně popsat. 😉
Může to být uhnizďování? Mělo by to být 7DPO a do MS zbývá 6 dní.

aktaka
2. dub 2013

Může a nemusí, to ti nikdo s určitostí neřekne, a rozhodně ne tu MK. Nezbývá než čekat 😉

lennyve
autor
2. dub 2013

no to je mi jasné, že mi to takto nikdo neřekne s určitostí. spíše mě zajímá jestli to tak někdo měl a byla těhu. 😉

michaela_2
2. dub 2013

Já jsem při obou těhotenství žádné příznaky takto brzy nepociťovala - pokaždé, když jsem zjistila tak v tom 5-6 týdnu, že jsem těhotná, tak jsem na sobě něco začala cítit až nějakou dobu po potvrzení těhotenství 🙂

evulinkab
2. dub 2013

@lennyve Já myslim, že uhnizdování vajíčka snad ani nemuže být citit...Sice to zavrtáváni do sliznice delohy muže zpusobit lehké špinění(což jsem mela já), ale píchnuti nebo tak neco..to si nemyslim.Je to okem neviditelná miniaturní bunka zatim jeste..Asi ti nezbyde, než počkat do terminu MS.

kacenka1979
2. dub 2013

No ja to co popisujes měla v 9tt do tě doby jen unava a prsa věci a citlivé....

novynka
2. dub 2013

@lennyve v první řadě - každá to máme jinak ;) ale já už před očekávanou MS (uvědomuju si to až teď zpětně) byla několik dní hrozně citlivá na prsa, trošku mě píchalo v podbřišku anebo na vaječnících a měla jsem občas závratě, teď už vím, že to byly první příznaky těhotenství 🙂 na druhou stranu, citlivá prsa a píchání v podbřišku jsem mívala občas i dřív, takže jsem se zatím nevzrušovala, a závrať jsem sváděla na nízký tlak... počkej tedy do MS, přeju hodně štěstí ;)

lennyve
autor
3. dub 2013

No já mám tento měsíc celý nějaký divný. 😒 Tak kdo ví co z toho bude 🙂 při mém štěstí zase nic :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru