Bolavé prsa a kříže, jsem nafouknutá. Můžu být těhotná?

vojanda00
6. led 2013

Mám dvě děti a tohle se mi u nich nestalo .Poznala jsem hned,že jsem těhotná ...S mým novým přítelem se snažíme skoro rok o miminko.Měla jsem to dostat 23.12.,ale nedostala.Bolela mě prsa na dotek,jsem nafouklá,bolí v podbřišku a v kříži.O změně nálad ani nemluvím.Ale včera 6.1. jsem začala nepatrně špinit a dneska to je jako by mi právě končily měsíčky.Skoro nic.Nevím co si myslet.... ☹ Poradíte mi?...Miminko by jsme moc chtěli ....

anetka1701
6. led 2013

zajdi do lékárny, polož na pult padesátikorunu a poruč si krabičku s dvěma papírkama, který se počůrají a podle počtu čárek zjistíš, jestli těhotná jsi, nebo ne :o( :o( Tady fakt nejsme vědmy, aby jsme ti mohli na dálku změřit hladinu HCG v těle :o(

jaruska8
6. led 2013

A test????? Keby si bola tehu, tak už určite ukáže...

markkketa
6. led 2013

těžko říct, test ukáže, ale musím říct, že já když byla cca v 7. týdnu, žačla jsem špinit taky a nebyla možnost zajít k lékaři - žila jsem v Emirátech- a nic to nebylo, celé těhotenství bylo potom ok

zuzi0911
6. led 2013

test a lekar 🙂 moze ist o tehu a ak by vysiel negativ tak isto ist na vystrenie preco meska a preco spinim

saska.t
7. led 2013

@vojanda00 mam tie iste symptomy a tehu som 🙂

leni78
7. led 2013

Tohle byly mé příznaky těhotenství. Bolest v kříži, nafouknutá jak na pátým měsíci. Kromě toho první dny zimnice a zvýšená teplota, poté píchání v čípku. Myslím, že jsi těhotná. To špinění nevim, vlítni do krámu pro test a pokud bude pozitivní, držim palečky, aby se udrželo
.-)

gerdusha
7. led 2013

@vojanda00

Ja si myslim, ze je tam velka sanca.. A to spinenie bolo asi uhniezdovanie.

Drzim palce

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru