Bolelo by mě břicho jako při menzesu i v těhotenství?

janaboris
25. říj 2006

Když jsem brala HA(s přestávkami 6 let)tak jsem během cyklu bolesti břicha nemívala a 1.den MS taky ne.31.7.06 jsem HA vysadila a snažíme se od té doby o děťátko,během cyklu mě pobolívá v podbřišku(spíš až v druhé polovině cyklu),někdy víc někdy jen trochu.Asi v polovině cyklu(ovulace?)mě v podbřišku trochu píchá.Tak týden před MS mě bolí břicho už intenzivněji a častěji a v den MS hodně.Chci se hlavně zeptat na to jestli může takto břicho bolet i když bych byla třeba už těhotná a v den když budu mít dostat MS ji nedostanu ale podbřišek mě bude stále pobolívat jako bych MS dostat měla.A zda a kdy v těhotenství tyto bolesti podbřišku odezní.Teď mě podbřišek pobolívá a jsem 23DC.Takže mám tak trochu obavy jestli dostanu zase MS(od vysazení HA už 3 MS)nebo můžu být těhotná přestože mě podbřišek pobolívá.Máte někdo podobné zkušenosti???

artep26
27. říj 2006

Kukuluno tak jak je to s tebou, poděl se s námi ... 😝 😀 😀 🙂

mufy
27. říj 2006

Já jsem taky zvědavá 😕 😕 😕

artep26
27. říj 2006

Kukuluna psala že si dělala test asi v polovině tohoto týdne a dnes měla přijít MS (myslim 😕 ) tak to asi nic nepřišlo a prubla to ještě jednou 😀 😀 . No nás to čeká až skoro za 14 dní to asi umřu nedočkavostí (pořád si říkám klíííííííííííííd 😎 ) ☹ ☹ 😀

kukuluna
27. říj 2006

artep: dělala jsem si včera jeden testík a dneska ráno druhej...proužek nebyl nějak zvlášť silnej, ale objevil se už po 3 minutách 😀 😉 zkusim ještě za pár dní (doufám, že do té doby se nedostaví MS ☹ ) a pak zajdu na gyndu... do té doby stejně neuvěřim , že to je těho..dokud to neuvidim na uzvuku 😎

kukuluna
27. říj 2006

prsa bolej šíleně.... to teda jo... 🙄

mufy
27. říj 2006

tak to asi budem gratulovat,ne?No vidíš,tak se ti to povedlo,kéž bychom byly za 14 dní také tak šťastní 😖 😢

xctij01
27. říj 2006

To je skvělé Kuku, co? Moc gratuluji a tiše závidim🙂) My ještě budeme skoro 14 dní "trpět"...

artep26
27. říj 2006

No tak to je to na velice dobré cestě Kuku ... 😉 😉
Nechce ale zbytečně panikařit. Kdy jsi měla ovu??
Mufy: no uvidíme jak na tom budeme, musíme doufat že se to třeba povedlo 😀

xctij01
27. říj 2006

Jo a holky, volala jsem té Dr. ohledně mykozy. Mám smůlu, dnes neordinuje. Byla tam jen sestřička a ta říkala, že ani Borax ani Femigel by neměly mít na případné těhotenství vliv. Ale půjdu spíš jen do Femigelu. To je jen tee tree oil, to by nemělo nijak uškodit. Ten borax je docela silnej, to bych se bála.

kukuluna
27. říj 2006

no právě, moc vám díky za optimistické gratulace 🙂 ale jak jsem psala, dokud to MUDr neuvidí na uzvuku tak tomu moc nevěřim... po těch všech zkušenostech, který se na netu dočítám, tak mi připadá, že ty TT nejsou vůbec spolehlivé 😠 až na to, že mě bolej prsa a že jsem nedostala MS nemam vůbec žádné příznaky - a navíc jsme to zkoušeli první měsíc a v době ovlulace (v tom týdnu) jsme měli sex jen JEDNOU !!!! byla by to fakt náhoda... posl menstruace začala 29.9. , ovu 12.10 a očekávala jsem MS včera... tak to holky moje propočítejte (sex byl 11.10) ... 😵 😵

kukuluna
27. říj 2006

taky mam něco k mykoze... brala jsem před týdnem taky nějaký tablety na zavádění...myslíte, že by to mohlo ohrozit případné mimi v bříšku??

artep26
27. říj 2006

Tak můžeš Grej začít s léčbou pokud je to bezpečné 😀 😀

xctij01
27. říj 2006

To by snad nemělo, Kuku. Někdo tady na diskuzi psal, že než se vajíčko pořádně uhnízdí, tak žije ze sebe (ne z dělohy). ALe raději se zeptej Dr. Hele moje kamárádka dokonce brala pilulky a čípky, protože měla nějakou cystu na čípku. V té době už byla těhu, což nevěděla. A mimi je taky v pořádku🙂

slevik
27. říj 2006

Ahojky, kukulko, to jste se přesně trefili 😀 Ty mršky si počkali na vajíčko 😉 A kvůli mykoze se neboj, většina přípravků se může brát i v těhu...navíc tím léčíč pochvu a mimi je schované v děloze za hlenovou zátkou, která jen tak něco nepustí 😎

xctij01
27. říj 2006

Díky Slevíku, trošku jsi mě uklidnila🙂

mufy
27. říj 2006

No tak to asi vypadá na těhotenství, to si myslím já,prostě jste se trefili hned napoprvé.Mojí kámošce to taky vyšlo hned napoprvé.To má někdo ale štěstí 😀 😀 Já chci taky.....

kukuluna
27. říj 2006

holky taky to vyjde!!!!!!!!!!!!!!! moc vám to všem přeju.... já jsem měla takový mrazení,když se tam ta druhá čárka klubala.... dost velkej adrenalin 😀 😀 😀

artep26
27. říj 2006

Já taky já taky já taky ... 😀 😀 😀

xctij01
27. říj 2006

Jé - to musí být nádhernej pocit. Taky už bych to chtěla zažít... A pak takový to napětí, kdy se těšíš, až to řekneš manželovi a jak se bude tvářit 🙂

artep26
27. říj 2006

To si umim představit to s tím adrenalinem. Já na ty testy nemám nervy ... Vždycky si ho udělám, odejdu a přijdu za 3 min. Ale připadá mi to jak hodina. Vždycky si říkám že těhu nejsem abych nebyla zklamaná a jsem stejně .... No asi jako každá, protože ten červík "CO KDYBY ..." hlodá a hlodá celé 3 minuty 😒

slevik
27. říj 2006

Holky, určitě vám to brzy vyjde 😉 Nejlepší je ale nad tím moc nepřemýšlet a ono to dopadne 🙂. A je fakt, že ty // jsou dost velkej adrenalin nebo spíš šok 😀

mufy
27. říj 2006

je pěkný jak si všichni navzájem fandíme,taky chcete krásnej dárek pod stromeček?Já mám za měsíc narozeniny a to by se mi taky moc líbilo,dostat miminko jako dárek. 🙂 Artep, my jsme teď skoro na tom stejně,necítíš nějaké tlaky v podbříšku,sice cítím ještě trochu vaječníky,ale jinak se mi zdá,že začínám mít bolesti,ajko bych měla dostat MS.Tak nevím.Ale to je ještě brzy ne?

artep26
27. říj 2006

Já jsem poučená od kamarádky, která v 10 TT potratila. řekla to je mně, manželovi a rodičům svým a od manžela. Chtěla počkat co kdyby náhodou ... A pak mi volala že potratila. Takže já to řeknu jen doma, té kámošce a možná sestrám ... Stát se může cokoli a dnes je to celkem běžné ... Tím nikoho nechci strašit a vnášet sem špatnou náladu ... 😒
Určo budeme mít všechny vzorové těhu 😀 😉 😀

kukuluna
27. říj 2006

mufy - třeba to je jak se zvětšuje děloha, jak se hnízdí vajíčko 😉 to už tady taky jednou někdo psal 🙂

artep26
27. říj 2006

No Mufy, jsme na tom úplně stejně. Kdy jsi měla ovu? Taky cítím vaječníky a pobolívá břicho jako před MS a je to jiná bolest než ta ovulační - to fakt bolelo ... ☹

kukuluna
27. říj 2006

já jsem to řekla jen příteli - to jsem ho ráno chudáka vzbudila, ale nedokázala jsem to nikomu v ten okamžik neříct... vy jste tam nebyly 😀 😀 😀

slevik
27. říj 2006

Mufy - třeba roste děloha 😎 já to cítila taky, mám dojem, že asi týden před termínem MS 🙂
Artep - jojo, je to tak, ale stát se může cokoliv po celých 9 měsíců 😖 Myslím, že nejbližší by to měli vědět, stejně i kdyby něco, domáknou se toho a ostatní vzdálenější známí dýl 🙂

kukuluna
27. říj 2006

mě taky bohužel občas zatlačí břicho jako kdybych to měla dostat ( a to mam dostat od včera) ale pamatuju si z prvního těhu, že mě to taky bolelo...je to fakt tim zvětšováním dělohy

artep26
27. říj 2006

No já taky hned vzbudím manžílka až to zjistím ... ale přemýšlela jsem o nějakém originálním podání ... třeba těhutest někam dát aby ho našel ...
ale já to stejně nevydržim a vysypu to ze se hned 😀 😀 😀
bojim se že budu brečet 😢 😢

mufy
27. říj 2006

No já měla ovulaci teprve ve středu a to jsme se i tulili,tak mi to připadá ještě moc brzy,spíš bych řekla,že bych to měla cítit až příští týden.ale bylo by to dobrý.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru