Bolelo by mě břicho jako při menzesu i v těhotenství?

janaboris
25. říj 2006

Když jsem brala HA(s přestávkami 6 let)tak jsem během cyklu bolesti břicha nemívala a 1.den MS taky ne.31.7.06 jsem HA vysadila a snažíme se od té doby o děťátko,během cyklu mě pobolívá v podbřišku(spíš až v druhé polovině cyklu),někdy víc někdy jen trochu.Asi v polovině cyklu(ovulace?)mě v podbřišku trochu píchá.Tak týden před MS mě bolí břicho už intenzivněji a častěji a v den MS hodně.Chci se hlavně zeptat na to jestli může takto břicho bolet i když bych byla třeba už těhotná a v den když budu mít dostat MS ji nedostanu ale podbřišek mě bude stále pobolívat jako bych MS dostat měla.A zda a kdy v těhotenství tyto bolesti podbřišku odezní.Teď mě podbřišek pobolívá a jsem 23DC.Takže mám tak trochu obavy jestli dostanu zase MS(od vysazení HA už 3 MS)nebo můžu být těhotná přestože mě podbřišek pobolívá.Máte někdo podobné zkušenosti???

xctij01
27. říj 2006

Taky se chystám to nejdřív říct jen kamarádce, a až mi to potvrdí dr, tak i manželovi. Holky mě bolí to břicho čím dál tím víc... Nevím co mám dělat. Nechci plašit u urologa, protože co kdyby to bylo těhu, ani u gynekologa, protože ten by těhu teď ještě nepoznal... Ach jo.A do toho ta mykoza.BUdu to muset vydržet až do 45KT. Jsou to takový vlny, bolí to vnitřně, ale jako spíš uprostřed a dole. Taková nárazová tupá bolest☹

kukuluna
27. říj 2006

artep, taky jsem měla v hlavě scénáře...ale prostě to nešlo.... 😎

slevik
27. říj 2006

Taky jsem to obrečela a miláček ze sebe nedokázal vypravit ani slovo 😎
Taky bych to nevydržela, hned jak jsem objevila //, letěla jsem nakoupit nějaký blbůstky a přáníčko a večer mu to předala 😉

kukuluna
27. říj 2006

xctij (jak tě jinak oslovovat?): jestli to je močák, tak ten jsem před 14 dny rozehnala brusinkama - resp. jsmeje se to UROVAL MANOSA - je to přírodní - tudíž ti to v případném těhu neublíží...a mam to osvědčený už po několikáté - trvá to tak den než to fakt zabere ale opravdu DOPORUČUJU!!! je to ale trochu dražší...něco přes 200,-

kukuluna
27. říj 2006

slevik - to jsi dobrá, žes to vydržela do večera 😉

mufy
27. říj 2006

Já si taky představuji,jak to miláčkovi řeknu a jak bych to dala( řekla ) rodině na vánoce.Ale to jsou jenom představy.....

xctij01
27. říj 2006

Kuku, říkej mi třeba Grej. tenhle nick jsem měla na VŠ,teď (díky vdavkám) jsem vymyslela lepší,ale už to tu nejde změnit, bohužel☹
Uroval jsem brala asi 3 dny. Zádná velká změna nenastala. Pak jsem to zapomněla v baráku (stavíme a museli jsme se na týden přestěhovat), tak jsem si koupila Urinal. Brala jsem tu nejvyšší koňskou dávku a žádná změna. Zobu sušený brusinky a taky nic. Teda trošičku se to zlepšilo, ale pořád to cítím. Tak nevim...

artep26
27. říj 2006

Mufy já měla ovu v úterý večer nebo během noci nebo ráno ve středu ... Tak to jsme na tom opravdu stejně. Taky si myslím že je na nějaké příznaky pozdě ale zase si říkám to popíchávání ve vaječníkách a mírnou bolest si snad není možné vsugerovat ... zas takový blázen a horlivec ještě nejsem 😲 😀
Kukuluno ... no je mi to jasný člověk je tak vyblázněný 😲 že prostě udělá to 1. co ho napadne řekne - to partnerovi. Když byla moje sestra těhu tak jsem byla v obou případech 1. člověk, kdo to věděl. 😀 😀 😀 to potěší .....

artep26
27. říj 2006

Přepsala jsem se ... na příznaky samozřejmě brzy ... 😒

artep26
27. říj 2006

Sestra poslala našim Vánoční přáí, kam vlepila ultrazvuk a napsala: Vám přejí ... a naše málá "jahůdka". Hezké co?? 🙂

slevik
27. říj 2006

Kuky, vydržela, protože manžílka jsem viděla až odpoledne 😉 Ale bylo to moooc těžký 😀

artep26
27. říj 2006

Je lepší to říct osobně sleviku viď?? to pak vidíš reakci a potěší to a můžete se radovat oba ... já jsem nějak naladěná na těhuvlny ... 😀 😀

kukuluna
27. říj 2006

taky si myslim, že z oči v oči to je nenahraditelný - to říct... protože vidíš reakci - a když je to očkávaný těhu, tak ta reakce je prostě bomba 🙂 🙂

kukuluna
27. říj 2006

píšu dneska jak tatar 😀 😀 😀

slevik
27. říj 2006

Přesně tak, z očí do očí je to nej 😉 Je sice krásný třeba poslat mmsku nebo zavolat apod., ale já radši osobně 🙂

mufy
27. říj 2006

To je skvělý s tím vánočním přáním a ultrazvukem,to se mi moc líbí,já jsem si představovala,že kdybych byla do vánoc konečně těhulka,tak koupím hrníčky jako babička, dědeček,teta atd. zabalím je a protože tento rok u nás bude celá rodina,tak bych jim to dala jako překvapení pod stromeček a samozřejmě i s tím vánočním přáníčkem.No úžasný. 😀 😀 😀 😀
Artep,jsme na tom stejně a ty očekáváš tedy MS kdy? Já tak 7.11.Což je ještě opravdu moc brzy na nějaké první příznaky.

artep26
27. říj 2006

já taky kuku z toho si nic nedělej ... ale pracovat a stíhat povídat s vámi a ještě když přijdou kolegové a vyřizovat něco jiného tak se není čemu divit 😲 😀

mufy
27. říj 2006

xctij01 bereš ty prášky ( myslím,že máš Macu,že? nebo Eregmu? )Já jsem zvědavá,jestli to mělo nějaký vliv nebo ne,brala jsem to 14 dní před ovulací.

slevik
27. říj 2006

Taky zvažuju koupit manželovým rodičům takový hrníčky nebo něco podobnýho, mají za 3 týdny narozky 😉 Ale nevím, jestli se to neprovalí už dřív 😀

kukuluna
27. říj 2006

slevk, jak ty jsi na tom s těhu? jak dlouho?

artep26
27. říj 2006

No já to mám s tou MS složitý a tak se držim +/- 28-30 dní, takže to vypadá na 4.-6.11. 2006. 😒

xctij01
27. říj 2006

Mufy, to je super nápad na dárek!!! Jestli to vyjde do Vánoc, tak bych tě okopírovala a taky koupila takovýhle hrnečky. Kdyby ti to teda nevadilo, že jsem ti ukradla nápad🙂
Macu jsem brala jen do ovulace. Pak už raději ne. Četla jsem tu diskuzi, že by to mohlo ohrozit plod, tak to teĎ dávám jen manžovi...

slevik
27. říj 2006

Kuky, tak jak mám zde psáno, jsme v 11.týdnu 😉

artep26
27. říj 2006

Já bych to rodině řekla asi taky na vánoce pokud to do té doby vyjde, jenže ... v současné době jsme na kordy s mamkou a do Vánoc se to asi neurovná .. 😠 😢 je to moc složitý, ale alespoň bych to řekla taťkovi 😉 🙂

artep26
27. říj 2006

Holky berete nějaké ty "vikamínky: nebo něco?? Já sikoupila Calibrum Babyplan pro jistotu ... 😉

kukuluna
27. říj 2006

slevik: jéééééé ono to je napsaný v záhlaví 😀 - tak promiň - koukla jsem se už i na tvoje foto album a vidim tam i první ultrazvuk - tak bys mi mohla říct, v kolikátem týdnu je vidět na ultrazvuku ??

slevik
27. říj 2006

Artep, vitamínky můžeš taky, ale některý jsou až od 3.měsíce těhu, tak pozor! A hlavní je papkat kyselinu listovou, tu já začala brát někde na dovče po svatbě a beru doteď 😉

artep26
27. říj 2006

Slevik: neboj neboj ... tohle je před těhu a do 1. trimestru ...
Hlídám to bedlivě 😉
Kdy myslíte že doktor pozná těhu na ultrazvuku?? 😲 😕

mufy
27. říj 2006

Nevadí že by jsi mi vzala nápad,vždyť je to přece krásný,tak proč to neudělat na vánoce všichni,teda samozřejmě jestli se to podaří.Ale je to dobrej tip.že?Já beru tu Eregmu a taky jsem ji brala jen do ovulace a pak už ne,nechtěla jsem taky to malý ohrozit,teda pokud by tam nějaký bylo 🙂 🙂 🙂

xctij01
27. říj 2006

Já beru spoustu vitamínků - kyselinu listovou, jod, baby plan (už od června), pak soubor zinek-selen-hořčík-a ještě něco a pak jsem párkrát brala tu macu.Jo a lactobacylus..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru