Bolelo by mě břicho jako při menzesu i v těhotenství?

janaboris
25. říj 2006

Když jsem brala HA(s přestávkami 6 let)tak jsem během cyklu bolesti břicha nemívala a 1.den MS taky ne.31.7.06 jsem HA vysadila a snažíme se od té doby o děťátko,během cyklu mě pobolívá v podbřišku(spíš až v druhé polovině cyklu),někdy víc někdy jen trochu.Asi v polovině cyklu(ovulace?)mě v podbřišku trochu píchá.Tak týden před MS mě bolí břicho už intenzivněji a častěji a v den MS hodně.Chci se hlavně zeptat na to jestli může takto břicho bolet i když bych byla třeba už těhotná a v den když budu mít dostat MS ji nedostanu ale podbřišek mě bude stále pobolívat jako bych MS dostat měla.A zda a kdy v těhotenství tyto bolesti podbřišku odezní.Teď mě podbřišek pobolívá a jsem 23DC.Takže mám tak trochu obavy jestli dostanu zase MS(od vysazení HA už 3 MS)nebo můžu být těhotná přestože mě podbřišek pobolívá.Máte někdo podobné zkušenosti???

sissa
27. říj 2006

dakujem za ziadnu odpoved 😠

artep26
27. říj 2006

No já pochybnosti po tak dlouhé době už měla a taky že jo, vajíčko min. měsíc dozrávalo ale asi nedozrálo, protože MS nebyla a vájo nikde 😠
Nevíte co se mohlo stát?? Když tam bylo a pak zase ne a MS nikde?? 😲

xctij01
27. říj 2006

Promiň Sissa, někdy se stane, že než já napíšu něco do diskuze, tak napíší i ostatní holky. Svůj příspěvek už si znovu nečtu. A teď když se to aktualizovalo a dívala jsem na další příspěvek, tak už mě to hodilo na další stránku. Jesli sis všimla, tak se vždy snažím na všechny dotazy reagovat. Což nejde, když si jich nevšimnu. Tak už se tak 😠 a nasaď třeba tenhle 🙂 výraz.
Zatím mi špatně nikdy nebylo. Snad to tělo snáší dobře... Tu Macu jsem zatím brala jen před ovu.

artep26
27. říj 2006

Sisso všichni jsme v práci tak buď trpělivá 😉
Určo ti odpoví 🙂

mufy
27. říj 2006

jo to já artep nevím,já u doktora byla poprvé s tímto problémem a o jiném nevím 🙂

artep26
27. říj 2006

No já to věděla 🙂 Chce to jen chvilku počkat, nejsme na chatu 😵

artep26
27. říj 2006

A někdo jiný neví?? Třeba nakoukne "vědma Len" 😀 😀

xctij01
27. říj 2006

Teda artep... To jsou věci. A to ti doktor neřekl, kam se to mohlo ztratit?
Mufy, to znamená, že vajíčko dozrává hned od začátku cyklu, takže by mělo být vidět, viď? MOžná si taky příští cyklus k dr. skočim. To abych se už ale objednala teď...

artep26
27. říj 2006

No já jsem se právě nezeptala to jsem trubka a teď už je mi to blbý ... 😅

mufy
27. říj 2006

no asi to jde vidět už od začátku cyklu,protože postupně dozrává,já ho měla myslím kolem 2cm.Objednej se až třeba příští týden,po MS jestli nějaká přijde 😀 ,ono by bylo totiž nejlepší,kdyby jsi tam šla zrovna těsně před ovulací,aby to viděl,jak ti to vajíčko roste.

xctij01
27. říj 2006

2cm? To bych neřekla, že to je tak velký... Ty jo... U nás je to objednávání na dlouhý lokte. Stejně asi budu v ponděli řešit tu bolest břicha, tak se s ní rovnou poradim a objednám se. Snad tam do těch 14 dnů nějakou skulinku na moje vyšetření dr. najde...

mufy
27. říj 2006

určitě najde,a teda myslím že říkal 2 cm,prý je to normální.Tak doufám,že se uvolnilo pořádně a nějaká mrška spermijka se do něj pořádně zavrtala.... 😅

artep26
27. říj 2006

Mufy to není možný takhle velké vajíčko ... to jsi asi špatně rozuměla ne??
Myslím že může být velké tak max milimetr alespoň si to tak myslim ale určitě ne 2 cm ... neví někdo ?? 😲

yenn
27. říj 2006

Mufy, myslim ze se jednao milimetry, ne o centimetry 😅

xctij01
27. říj 2006

Tak to není vajíčko ale vejce!!! 😀 Myslela jsem, že bude mnohem menší... Holky, už abychom měly tyhle stresy za sebou 😒

artep26
27. říj 2006

No to je slovo do pranice 😀 😀
Asi nám ty naše vejce za chvíli vlezou na mozčky .... 😲 😀 😀 🙄

mufy
27. říj 2006

asi jsem se teda spletla?Já nevím,asi jo.Taky už mám v tom hokej.Už ať je těch 14 dní za mnou.

artep26
27. říj 2006

Kdepak se asi dneska toulá janaboris ... Naše 4. účastnice TT v 45. týdnu
Večer jsme si ještě chvilku povídaly a dnes tu vůbec nebyla ... ☹

xctij01
27. říj 2006

To je jedno, centimetry nebo milimetry - hlavně aby se tam ty mršky zavrtaly a bylo to!
To je fakt, Janaboris se tu dnes ještě neukázala...

mufy
27. říj 2006

Třeba je dneska doma,to by se ale měla.Já už se taky těším domů.

len
27. říj 2006

Já bych řekla, že nešlo o vajíčko, ale folikul, tomu by ty 2 cm odpovídaly 😉

xctij01
27. říj 2006

Já se taky těším. Dostali jsme s mužíčkem nabídku na koupi staršího nábytku i se sedačkou za super cenu. Vzhledem k tomu, že veškeré peníze které jsme měli /a snad i ty, které jsme neměli/, padly na stavbu, tak nám levnější nábytek přijde sakra v hod. Zítra se na to jedem podívat, tak už se nemůžu dočkat🙂 Jediná nevýhoda je, že bychom si to museli v týdnu odvézt a my to teĎ nemáme kam dát. Hotovo budeme mít doma až tak za 3 týdny...

mufy
27. říj 2006

No já psala,že jsem ho moc nevnímala,ale ono je to teď jedno,hlavně že něco tam bylo.... 🙂

bledulka
27. říj 2006

ahoj holky,trošku se sem vetřu 😀 To o čem psala Mufy je folikul ve kterém roste vajíčko a ten folikul praská,když má zhruba 20-24 milimetrů a z něj se právě vyplaví vajíčko. No a podle toho folikulu právě doktor pozná,že se blíží ovulace 😉 (měla jsem v jednu chvíli ultrazvuky skoro častěji než tulení s manželem 😉 )

artep26
27. říj 2006

Já mažu domů asi za 2 hoďky a hurá na nákup 😠
To zase bude město plné důchodců 😠 Ne že by mi staří lidé vadii ...ale v době od 14:00 - a víc jich je nejvíc v obchodech i MHD. A jsou navíc nervozní ... a občas i hrubí ... 😠
Znáte to někdo?? nebo je to v jiných městech jinak?? 🙄

xctij01
27. říj 2006

Jé - bledulko, děkujeme za vysvětlení🙂
Artep, měj se pěkně a užij sí víkend. S těma důchodcema máš pravdu. Někdy mám pocit, že je jim asi smutno a proto v době největší špičky jezdí mhd a nakupují. No ale co naděláme...

len
27. říj 2006

Hele a mně nikdo nepoděkuje, já s tím folikulem přišla první 😀
Do busu vlezou dva důchodci, zvednu se, aby si mohli sednout. Chvíli nad tou sedačkou povláváme na tyči všichni tři, pak autobus vjíždí do serpentýny, tak mě to přestane bavit a zase si sednu 😝 Těch řečí, já jsem táááková potvora 😀

mufy
27. říj 2006

Důchodci se vetřou úplně všude.Ale nevím,jací budeme my jakodůchodci.za to vysvětlení těch folikulů děkujeme,já tam byla poprvé,tak jsem ještě nevěděla vocogou.

xctij01
27. říj 2006

Jé - díky Len, promiň, já si toho nevšimla🙂 Vždycky se zaměřím jen na ten poslední příspěvěk a ty ostatní mi nějak unikaj. Musím se polepšit🙂

yenn
27. říj 2006

Len, diky moc 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru