Bolelo by mě břicho jako při menzesu i v těhotenství?

janaboris
25. říj 2006

Když jsem brala HA(s přestávkami 6 let)tak jsem během cyklu bolesti břicha nemívala a 1.den MS taky ne.31.7.06 jsem HA vysadila a snažíme se od té doby o děťátko,během cyklu mě pobolívá v podbřišku(spíš až v druhé polovině cyklu),někdy víc někdy jen trochu.Asi v polovině cyklu(ovulace?)mě v podbřišku trochu píchá.Tak týden před MS mě bolí břicho už intenzivněji a častěji a v den MS hodně.Chci se hlavně zeptat na to jestli může takto břicho bolet i když bych byla třeba už těhotná a v den když budu mít dostat MS ji nedostanu ale podbřišek mě bude stále pobolívat jako bych MS dostat měla.A zda a kdy v těhotenství tyto bolesti podbřišku odezní.Teď mě podbřišek pobolívá a jsem 23DC.Takže mám tak trochu obavy jestli dostanu zase MS(od vysazení HA už 3 MS)nebo můžu být těhotná přestože mě podbřišek pobolívá.Máte někdo podobné zkušenosti???

helcah
5. srp 2008

Aha zadala jsem to téma do vyhledavače a nevšimla si, že je to z diskuze pro snažilky.

vendy05
9. srp 2008

Ahojda holky, mám tedy asi cca 3dny po ovu a chtěl a jsem se zeptat, dva dny jsem teď měla lehce narůžovělý výtok, ale hrozně mě bolí v podbříšku, když jsem byla včera venku, musela jsem se dokonce zastavit, fakt to je hodně nepříjemný a dnes to není ani tak bolest, jako velký tlak na "spodek", myslíte, že by to mohlo být od těhotenství???? Nikdy jsem takové "problémy" neměla a teď tohle...

adellaide03
9. srp 2008

Vendy a kdy si měla ovulaci? Já si myslím, že to může být cokoliv. Teoreticky i možné těhu, i když nevím kolikátý den si cyklu?

vendy05
9. srp 2008

adellaide podle všeho před třemi dny... 😒

jadddy
9. srp 2008

vebdy 05- narůžovělý výtok jsem měla před posledním cyklem, nikdy sem to neměla, čučela sem na to jako puk, tak sem hned vlezla na net a bylo to i jako příznak těhotenství, tak sem začla plašit, pak přislo slabé krvácení, bolesti v podbřisku a v bedrech, byla sem si jistá, že sem těhotná, to vše týden před očekávanou MS. Mrcha ale dorazila, tak sem byla zklamaná, zkoušela sem i testy, nic. ted mám zase týden před MS a mam znova slabé krvácení, beru HA, nikdy jsem to před neměla,tak nevim co to může být, ale ten výtok jsem pak už neměla, kdyby to trvalo nějak dlouho, tak si radši dojdi k doktorovi

vendy05
9. srp 2008

jaddy ahojda, já v tom právě žádnou krev nemám, prostě to je jen trochu narůžovělé, jinak kdyby to bylo víc a nebo přímo znatelná krev,tak bych asi čekala ms dřív než tedy jako měla přijít

vendy05
9. srp 2008

a za jak dlouho jsi začala slabě krvácet??? a měla jsi taky takový divný tlak tam dole???

adellaide03
9. srp 2008

jaddy pokud bereš HA můžeš krvácet slabě i z toho. Já to taky někdy měla když jsem jí brala.
Vendy může to být i těhu, ale obávám se, že na test je ještě brzy nebo to může být i příznak ovulace.

vendy05
9. srp 2008

adell no jen jsem spíš chtěla zjistit zda někdo neměl taky ten divný tlak, jako odpoledne se mi fakt už chtělo brečet je to šíleně hnusně nepříjemný

adellaide03
9. srp 2008

Já teda měla kdysi tlak, ale spíš jakobych byla nafouklá a pak mi doktor zjistil cystu, která pak samovolně prskla. Samozřejmě, že Tě tím nechci strašit, příčin bohužel může být víc. Na to jestli si těhu si ještě chvíli budeš muset počkat.

vendy05
9. srp 2008

jej tak to je nepříjemné, no uvidím jak to dopadne 😒

adellaide03
9. srp 2008

Nepříjemné to bylo, ale byla jsem ráda, že odešla sama. Snad to ale u Tebe bude těhu 🙂 moc držím pěsti.

jadddy
9. srp 2008

vendy ...nejdřív to byl bílý výtok, takový kusy až sem se lekla, myslela sem že je to nějaký zánět, druhý den už byl růžový, trvalo to asi dva dny a pak sem začla lehce krvácet, asi taky dva dny, no a za 3 dny přišla normálně MS, vím že mě to docela pálilo, bylo to nepříjemný, proto sem si myslela že je to zánět nebo mykóza, bolel jen podbřišek jako při MS

adellaide........myslíš že to mám řešit to krvácení před MS s doktorem, nebo je to normální, beru HA 8 let a nikdy sem to neměla, vždycky to přišlo na čas, teď mě to trošku děsí, podbřišek začal bolet až v den MS ale tejden dopředu?

adellaide03
9. srp 2008

Já bych to určitě doktorovi řekla, ke všemu když si nikdy před tím nic takového nepozorovala. Určitě si za ním zajdi.

vendy05
9. srp 2008

adell no uvidím a jinak děkuju a tobě brzké těhotenství 😵
jaddy děkuji, ale co popisuješ, tak to je něco jiného, než mám já.... no uvidím co to bude..jestli ms nebo miminko

adellaide03
9. srp 2008

Vendy držím pěsti a když tak tady pak dej vědět co to bylo ju? Ahojky

vendy05
9. srp 2008

adell jo jo dám no uvidím sand to bude tenhle měsíc ještě ms 😅

adellaide03
9. srp 2008

Proč ještě nechceš těhu?

vendy05
9. srp 2008

adell ale kdyby se jako povedlo tak se nezlobim,ale čeká nás v září dovolená a já bych si jí chtěla ještě na plno užít víš...

adellaide03
9. srp 2008

Jasně tak to chápu

vendy05
9. srp 2008

adell jako nevadilo by mě kdyby si k nám miminko našlo cestu dřív 🙂 to vůbec ne

vendy05
9. srp 2008

jak dlouho se snažíte vy???

adellaide03
9. srp 2008

Já právě myslela, že ještě mimi nechceš víš? Já dobrala poslední piluli 31,3, teď čekám, nečekám 4 MS 26.8. tak jsem zvědavá jestli přijde nebo ne. Ty se snažíš jak dlouho?

vendy05
9. srp 2008

no jak se to vezme.... jeee tak to je krásný, no my se dá se říct ještě nesnažíme 😕

adellaide03
9. srp 2008

Jako my se taky nějak přehnaně nesnažíme že bych z toho byla na nervy když to dostanu, ale kdyby se to povedlo tak by to nevadilo. Oba ještě dálkově studujeme takže tomu necháváme volný průběh.

vendy05
9. srp 2008

jo tak to chápu, ale je to zvláštní pocit co kdyby se to povedlo 😵

adellaide03
9. srp 2008

To by teda byl. I když teď nevím měřím si bazální teplotu a tentokrát to vypadá na anovulační cyklus.

vendy05
9. srp 2008

To máš fajn, že můžeš měřit, já bych taky měřila, ale vstávám skoro každý den jinak, takže to nemá cenu

adellaide03
9. srp 2008

To je blbé že vstáváš jinak. Já to měřím hlavně proto abych zjistila jak se tělo vypořádalo s HA

vendy05
9. srp 2008

adel tak to já neberu HA už od září takže to již bude rok a moje tělo se s tím vypořádalo docela špatně, takže jsem ráda, že jsem vysadila tak brzy a vím už co a jak

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru