Bolelo by mě břicho jako při menzesu i v těhotenství?

janaboris
25. říj 2006

Když jsem brala HA(s přestávkami 6 let)tak jsem během cyklu bolesti břicha nemívala a 1.den MS taky ne.31.7.06 jsem HA vysadila a snažíme se od té doby o děťátko,během cyklu mě pobolívá v podbřišku(spíš až v druhé polovině cyklu),někdy víc někdy jen trochu.Asi v polovině cyklu(ovulace?)mě v podbřišku trochu píchá.Tak týden před MS mě bolí břicho už intenzivněji a častěji a v den MS hodně.Chci se hlavně zeptat na to jestli může takto břicho bolet i když bych byla třeba už těhotná a v den když budu mít dostat MS ji nedostanu ale podbřišek mě bude stále pobolívat jako bych MS dostat měla.A zda a kdy v těhotenství tyto bolesti podbřišku odezní.Teď mě podbřišek pobolívá a jsem 23DC.Takže mám tak trochu obavy jestli dostanu zase MS(od vysazení HA už 3 MS)nebo můžu být těhotná přestože mě podbřišek pobolívá.Máte někdo podobné zkušenosti???

janaboris
autor
25. říj 2006

To je super!!!Já ji začala měřit úplně v ten stejný den! 🙂 Zrovna jsme v ten den měli s přítelem výročí 2 let.A to jsem se sem zrovna i zaregistrovala.Mám je docela nízké(36.3,36.4,36,36.2 dneska)tak nevím doufám že u mě proběhla ovu...sleduji i hlen a čípek i když to bylo hodně pro mě těžké se k tomu odhodlat.

janaboris
autor
25. říj 2006

Linka,četla jsem si tvé dotazy krz BT v tématu BT,ptáš se sice len ale jestli ti můžu poradit já tak jsou super rady na www.rodina.cz,v levém fialovém rámečku je kolonka početí na to klikni a tam ti vyjedou témata je tam i téma BT a pak problémy menstruačního cyklu tak se tam podívej a pročti si to,já taky některé články pročetla a jsem hned o něco klidnější a chytřejší skrz tu teplotu a tak...je to pěkně a srozumitelně napsané

janaboris
autor
25. říj 2006

Linka,opravuji se je to vlevo pod bříškama a pak pod početím.

janaboris
autor
25. říj 2006

Linka vy se snažíte o 1.mimi?A jak dlouho?Kolik ti je roků?Promiň jsem asi hodně zvědavá že? 😒

linka
25. říj 2006

my sa pokusame o mimi 3 mesiac,zatial sa nedari ☹

janaboris
autor
25. říj 2006

My se taky pokoušíme 3 měsíc tak to třeba tento měsíc už vyjde..

linka
25. říj 2006

nie v pohode,je mi 25

linka
25. říj 2006

a tebe je kolko? 🙂

janaboris
autor
25. říj 2006

21 roků mi je a snažíme se o 1.mimi

linka
25. říj 2006

aj my o prve

janaboris
autor
25. říj 2006

To máme dost společného 🙂 moc vám přeji aby se vám to brzo podařilo!!!No nebyl by to ten nej dáreček pod stromeček?Už se těším na ten krásnej den až se potvrdí těhotenství a já to řeknu mému příteli!!

linka
25. říj 2006

🙂 ,aj ja vam to prajem,aby do vianoc vlastne obom nam to vyslo

janaboris
autor
25. říj 2006

Děkuji 🙂 Snad bude příroda štědrá a nadělí spoustě snažilkám děťátka pod stromeček!!!

mufy
26. říj 2006

Kukulun ty si měříš teplotu?Jestli ano tak podle toho bys viděla, jestli ti teplota pěkně stoupá nebo ne.

artep26
26. říj 2006

Ahoj Mufy, včera se tu ta debatka pěkně rozjela, viď?? Mě už břicho nebolí, asi to opravdu byla ovu tak teď je čekat a čekat co bude a jestli / nebo // 😉

mufy
26. říj 2006

No rozjela se pěkně,já jsem měla včera ovulaci,tak jsme se pořádně tulili,tak jsem taky zvědavá,jestli budu za 14 dní šťastná nebo ne.Taky budu nedočkavá.A ty jsi měla ovu kdy?

bielanevesta
26. říj 2006

Holky chcem sa spýtať, je normálne, že ma pobolieva v podbrušku?? Vraj áno, ale ja sa aj tak bojím. Mám dosť fyzicky namáhavú prácu a k Dr idem až 8.11. Díky za odpovede 😉

artep26
26. říj 2006

Jí jí měla dle doktora v úterý tak jsem se dle jeho rad taky potulili - večer a ráno no a jistota je jistota tak jsme to včera ještě zopakovali 😀 . Tas taková námaha to není a proč nespojit příjemné s užitečným. 😀 😀 Taky jsem napnutá jak to bude vypydat za 14 dní, jestli budu brečet štěstím a to určitě budu jestli budou // . Kdo by po tak dlouhé době čekání nebrečel ... 🙂 😉

bielanevesta
26. říj 2006

Nemohlo by to byť aj od chrbtice, ako som stále zohnutá v práci??

artep26
26. říj 2006

Nevím jakou děláš práci, ale být tebou fyzické námaze bych se v těhu určitě vyhnula. Je to nebezpečné jak pro tebe tak pro mimi. Proč nezůstaneš doma?? Požádej doktora ať ti napíše neschopenku, je to dnes běžné a jsou doma i ty ženy, které mají práci nenáročnou (sedavou). Nečekala bych na další kontrolu a poradila se s lékařem ihned. 😲 😉

mufy
26. říj 2006

artep já doufám,že nám to konečně vyjde a budou tam //,držím pěstičky,jsme na tom celkem stejně tak za 14 dní se uvidí.
bielanevesta: a máš před ovulací nebo před MS?To byhl být i důvod.

bielanevesta
26. říj 2006

No práve že od Dr. ešte nič nemám, toho 8.11. idem len na prvú kontrolu odvtedy ako mi vyšli //. Ale určite ho hneď požiadam o neschopenku. Robím v jednej automobilke na výrobnej linke

artep26
26. říj 2006

Mufy jak dlouho se snažíte?? Je to na mrtvici to čekání každý měsíc jestli to vyjde a nebo ne ... Jo a dle info bielanevesta je těhu takže to nebude ovu ani MS ☹ třeba to nic nebude ale ta namáhavá práce ... no nevim nevim.
Já do práce dojíždim denně buse asi 20 min a zvažuji jak to budu jednou zvládat a zda budu doma nebo jezdit. Poradim se s doktorem ale pokud mi bude tak jako u 1. těhu tak budu stejně pořád na záchodě 😀 😀

artep26
26. říj 2006

Tak to bych být tebou na nic nečekala nevesto a pelášila tam hned aby jsi si to pak nevyčítala ... ☹

mufy
26. říj 2006

no já souhlasím s Artep, taky bych ihned šla k doktorovi,nevěděla jsem že jsi těhotná,jinak moc gratuluji.
Artep: my se snažíme asi 5 měsíc,beru vitamínky,měřím si BT a dělám ovu testy.zatím mi to vždy spolehlivě vyšlo,tak uvidíme,jestli jsme se tulili správně,jenže můj manžel dělá na směny,tak jsem ráda,když vůbec k něčemu dojde.To čekání mě taky ubíjí.

artep26
26. říj 2006

No my se snažíme 10 měsíců ... ale mám problémy s MS, bez vyvolání ani Ň, pak jsem asi taky bez ovu, tak jsem teď dostala injekci. JInak jsem si tento týden koupila Babyplan (Calibrum) jen tak pro jistotu.Tím nic nezkazím. Teplotu si neměřím ale zkoušela jsem děložní čípek ale prostě mi připadá jen měkký nebo tvrdý a z toho nelze nic poznat. ☹ Asi na to nemám buňky. Ty už chodíš kvůli těhu k doktorovi nebo to zatím necháváte na přírodě?? 🙂

kukuluna
26. říj 2006

dobré ranko holky 🙂 dneska jsem měla dostat MS udělala jsem si TT a mam slabý druhý proužek ale po limitu - máte zkušenost s takovýmhle výsledkem?? a pobolívá mě podbřišek vpravo - jakoby vaječník.... ☹

mufy
26. říj 2006

no u doktora jsem byla teď poprvé na ultrazvuku,jelikož jsem o víkendu měla v hleníku sraženou krev,tak jsem k němu raději šla na radu.Jelikož to bylo před ovulací,tak říkal,že to bude asi uvolnění vajíčka.Jinak mám prý všechno v pořádku,tak uvidíme.Jinak před novým rokem mám přijít znovu a pak se uvidí.Naštěstí mám dobrého doktora a cykly mám taky pravidelné,tak třeba se do té doby zadaří.

mufy
26. říj 2006

Já teda zkušenosti nemám,tak nevím.Ale když MS nedostaneš,tak bych byla ráda a zkusila si další testy třeba zase zítra.

artep26
26. říj 2006

Ahoj 🙂 myslím si že výsledek je neplatný ale nechci tě odrazovat. Taky jsem se jednou mrkla asi po půl hoďce na test a byl tam slaboulinký proužek ale těhu to nebylo. Zkus to ještě asi za pár dní, to bude jistější. MS máš mít zítra viď?? Tak to je ještě na TT asi brzy .. ale držim pěstičky 😉 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru