Bolelo by mě břicho jako při menzesu i v těhotenství?

janaboris
25. říj 2006

Když jsem brala HA(s přestávkami 6 let)tak jsem během cyklu bolesti břicha nemívala a 1.den MS taky ne.31.7.06 jsem HA vysadila a snažíme se od té doby o děťátko,během cyklu mě pobolívá v podbřišku(spíš až v druhé polovině cyklu),někdy víc někdy jen trochu.Asi v polovině cyklu(ovulace?)mě v podbřišku trochu píchá.Tak týden před MS mě bolí břicho už intenzivněji a častěji a v den MS hodně.Chci se hlavně zeptat na to jestli může takto břicho bolet i když bych byla třeba už těhotná a v den když budu mít dostat MS ji nedostanu ale podbřišek mě bude stále pobolívat jako bych MS dostat měla.A zda a kdy v těhotenství tyto bolesti podbřišku odezní.Teď mě podbřišek pobolívá a jsem 23DC.Takže mám tak trochu obavy jestli dostanu zase MS(od vysazení HA už 3 MS)nebo můžu být těhotná přestože mě podbřišek pobolívá.Máte někdo podobné zkušenosti???

xctij01
26. říj 2006

Aha, takže jste to vlastně "sledovali" už začátku. Mě dr. řekla že mám samozřejmě přijít až za rok, pokud to nepůjde. Přijde mi to jako hrozně dlouhá doba a tak jako ztrácení času. Manželovi už je 34 (mě teda jen 27), představa že budeme rok čekat, pak to třeba rok řešit a pokud se to povede, tak porodíme v jeho 36 letech... Vím že na chlapa to neni moc, ale já mám mladý rodiče, takže představa, že až bude dítěti 15, tak jejich tatínkovi bude padesát, je hrozná... Mýmu tátovi bylo 35, když mě bylo 15...

aklus
26. říj 2006

Holky díky, je fajn, že se tu člověk setká se stejným problémem. Já jsem bohužel po zamklém potratu, otěhotnět tedy zřejmě můžu, teď už se ale zase půl roku snažíme a nic, ikdyž měřím a počítám jak divá.

xctij01: Mě to můj lékař ještě ani nenavrhl, ale protože mám pocit, že se mnou nic nedělá, šla jsem se zaregisrovat do GESTu, kde jsme se domluvili hned na to pondělí. Aspoň mám pocit, že pro to něco dělám 😉
Ach jó. 🙂

Artep26: Jak dlouho už chodíš na ten ultrazvuk? Jsem zvědavá, co? 😀

aklus
26. říj 2006

Artep26: už jsi odpověděla, tak promiň. 🙂

xctij01
26. říj 2006

To je skvělé, že člověk může do GESTu přijít i jen tak. Myslela jsem, že je nutné doporučení... My se zatím snažíme krátce - vysadila jsem HA v červnu. Bereme vitamínky a tak. Měřit BT jsem začala až teď. Tak uvidíme...

artep26
26. říj 2006

Holky nerada vás opouštím ale pracovat a stíhat debatu na "koníkovi" lze jen těžko. Tak třeba večer nebo jindy, určo se tady potkáme ... Pa pa 😉

xctij01
26. říj 2006

pa, jsem na tom podobně. Hora papírů mi tu roste geometrickou řadou a já furt koukám, jestli už někdo neodpověděl 😀

artep26
26. říj 2006

😀 😀 😀 tak huráááááááááá na to ... ahojda holky dobře se s vámi povídá když člověk ví, že na to není sám .... 😉 😀

aklus
26. říj 2006

Já právě taky nestíhám, doufám, že se tu zase brzy sejdem! Nečetla jsem o Vás všechno od začátku, ale koukám, že věkově jsme si podobně. Mě je 28 a manželovi 35.
V GESTu se musí sice platit, ale já pevně věřím, že mi pomůžou.

artep26
26. říj 2006

Mně je 26 a manželovi 27 jsme taky mlaďáci. Tak zase někdy jo?? Ahoj a hodně zdaru 🙂 😉 😀

xctij01
26. říj 2006

Ahoj ahoj... Já sem koukám každý den, tak určitě brzy zase napište🙂

kukuluna
26. říj 2006

taky se s váma zas ráda "potkám" - a taky musim už něco dělat 😀 tak zatim pa

xctij01
26. říj 2006

KUKU - držim palečky, ať ty // ještě sílí!!!

kukuluna
26. říj 2006

díky moc a když zítra budou, tak už tomu snad budu i věřit 😀 😀 😀

mufy
26. říj 2006

Ahoj holky,musela jsem odjet pracovně mimo město,takže jsem se na net dostala až teď,ale vidím,že jste šly všichni pracovat.Já se k vám taky přidám s tím 45 týdnem.MS bych měla dostat 8.11.tak uvidím,zda se zadařilo.Určitě si do té doby napíšeme jak se známe a budeme si navzájem držet palečky.

xctij01
26. říj 2006

Tak jo Mufy, bereme tě do party 😀

mufy
26. říj 2006

To jsem zvědavá,které se to z nás první podaří.Já už bych si to po 5 měsících moc přála.To by byl opravdu krásnej dáreček pod stromeček,já bych svítila štěstím jako žárovečka na stromečku... 😀

xctij01
26. říj 2006

Nápodobně🙂

artep26
26. říj 2006

Tak copak, s přibývajícími hodinami pracovní morálka opadá?? 😀 😀 😀

xctij01
26. říj 2006

Já mám naštěstí dneska poměrně klid. Papíry už jsem zpracovala a nové nepřibyly🙂

artep26
26. říj 2006

Nojá se už pomalu půjdu chystat domů, jsem tu dneska už od šesti tak to po druhé zapíchnu a dodělám zítra. Co si se dozvěděla v tématu BT?? 😲

mufy
26. říj 2006

Já tu ještě 2 a 45 hodin musím vydržet a pak budu spěchat za manžílkem.

artep26
26. říj 2006

No to ti nezávidim ani za mák. Venku je krásně, projdu se po Hradci, něco pokoukám,inspirace na Vánoce a hurá domů. Mužíček bohužel ráno odjel ale ovu šikula stihnul 😅 . Ale přijede sestra tak pokecáme a nebude mi smutýnko ☹ 😀

mufy
26. říj 2006

já vím,je to hrůza,ale šéf naštěstí teďkom odjel,tak je tu aspoň klid.Od rána jsem se ještě nezastavila.Jsem dneska nějaká unavená a ospalá,tak bych uvítala postel.Už se do ní moc těším.

artep26
26. říj 2006

To já jsem taky nějaká mrtvá, taky se těšim na postel a navíc jsem nějaká nakřáplá mám děsný kašel. Můžu se zeptat co děláš?? Ale odhaduji na kancelář, to asi všechny tady když místo práce jsme na "KONI" 😀 😀

xctij01
26. říj 2006

Já to mám taky ještě za 2,5 hodinky. Ale možná se mi to zkrátí jen na dvě. Uvidíme. V tématu BT? Spíš jen tak kecáme. Jak na to myslíme, a jak bychom neměly🙂)
Já mám manžílka v práci až do osmi. Ale mám dnes kadeřníka, tak si aspoň odpočinu🙂)

artep26
26. říj 2006

Nepřesuneme se sem nebo na BT?? Pořád lítam sem a tam 😨 a nestíhám sledovat. 😒
Taky bych potřeboval nějakou tu úpravičku ... melírky zastřihnout ...
Zase mě malinkou cítím podbříšek ale jen malinko a spíš vaječníky ... tak uvidíme co se zase děje, hlavně žádná další ovu tak brzy 😠 😀 😀

xctij01
26. říj 2006

Už jsem si přečetla tvou narážku🙂) Nene, jsem držák!
Můžem, vyber kam chceš... Mě je to fuk... Tady je to pro mě ale příjemnější, protože na BT už je moc stránek a blbě se mi na tu poslední kliká...
Taky jdu na melírek🙂 Od svatby jsem nebyla, takže to mám docela drsně přerostlý...
Mě to břicho bolí pořád. A pořád víc☹ Snad to nebude něco zlýho...

artep26
26. říj 2006

Ikdyž nebylo by marné mít ovu každý druhý den, to by pak byla daleko větší šance otěhotnět tento měsíc ... 😀 😀 😀

artep26
26. říj 2006

Tak tady ... jo a nemusíš hledat stránky, stačí kliknout na pravé straně jak je ta tabulka s přehledem témat na posledního člověka nebo čas nebo jak to tam je a zobrazí se ti poslední příspěvek, taky jsem dlouho klikala na téma a ne příspěvky .. 😅
Ta narážka bylá míněná ze srandy a jen jsem tě chtěla popíchnout aby jsi to vydržela ... 😀 😀
Jinak snad to nic nebude, třeba to je fakt těhu ... co ty víš?? No uvidíme tem 45. týden ... Mohly bychom se domluvit na jednom dnu, třeba uprostřed týdne a dát si spicha tady na koníku a poreferovat kdo / a kdo // 😉 😀 (jen návrh) 😎

xctij01
26. říj 2006

Super tip, díky. Hned při příští aktualizaci stránky to zkusim🙂
V pohodě, budeme se muset takhle hecovat, abychom to poctivě vydržely🙂)
Na tom dni se domluvit můžem.Co teda středa 8.11.? Napíšu si to tady do kalendáře. A pokud už nebudu mít "mrchu", tak nahlásim nález🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru