Bolelo by mě břicho jako při menzesu i v těhotenství?

janaboris
25. říj 2006

Když jsem brala HA(s přestávkami 6 let)tak jsem během cyklu bolesti břicha nemívala a 1.den MS taky ne.31.7.06 jsem HA vysadila a snažíme se od té doby o děťátko,během cyklu mě pobolívá v podbřišku(spíš až v druhé polovině cyklu),někdy víc někdy jen trochu.Asi v polovině cyklu(ovulace?)mě v podbřišku trochu píchá.Tak týden před MS mě bolí břicho už intenzivněji a častěji a v den MS hodně.Chci se hlavně zeptat na to jestli může takto břicho bolet i když bych byla třeba už těhotná a v den když budu mít dostat MS ji nedostanu ale podbřišek mě bude stále pobolívat jako bych MS dostat měla.A zda a kdy v těhotenství tyto bolesti podbřišku odezní.Teď mě podbřišek pobolívá a jsem 23DC.Takže mám tak trochu obavy jestli dostanu zase MS(od vysazení HA už 3 MS)nebo můžu být těhotná přestože mě podbřišek pobolívá.Máte někdo podobné zkušenosti???

xctij01
27. říj 2006

Já mám tu teplotu fakt divnou. Vůbec nemám tu zvýšenou teplotu, co by měla být po ovulaci. Mrkni na graf: http://www.fertilityfriend.com/home/1695b6
Počítám, že ovu byla ten 10DC, protože jsem měla i hleník.Včera mě ale Len vystrašila, že by to mohl být anovulační cyklus. Prý když je ovulace, tak ta poovulační část má vyšší teplotu než ta předovulační. Dostat bych to měla nějak příští týden, asi ve čtvrtek. Ale nemám to úplně pravidelně, takže nevim.

mufy
27. říj 2006

Hm no je pravda,že ti to tak nějak skáče,ale nezoufej,já jsem při začátku měření taky doufala,že hned ten první grafík je správný.Pak už jsem se v tom začala taky trochu orientovat a zatím je to skoro týden,co by jsi to měla dostat,takže hlavu vzhůru,třeba ti začne teplota ještě stoupat.Nic není ztraceno.
Artep tak si ji zkus měřit,podle toho bys měla poznat,jestli se zadařilo nebo ne.

xctij01
27. říj 2006

Děkuji za útěchu. Taky doufám, že to stoupne. Musím říct, že když jsem brala HA, tak mi přišlo, že pořád jen menstruuju, a že ta doba mezi jednotlivými menstruacemi je čím dál kratší. Teď bych byla nejradši, kdyby tomu bylo naopak. Už se nemůžu dočkat až (jestli) to dostanu a strašně se to vleče🙂

mufy
27. říj 2006

Neboj uteče to jako voda.Je zajímavé,že těch 14 dní pře MS jsem nervózní jak to dopadne a pořád se kontroluji,ale když MS přijde,tak jsem do ovulace klidná a je mi to jedno.No jo,protože vím,že se budem snažit další měsíc.

xctij01
27. říj 2006

Holky, měla bych na Vás - jako na odbornice - jeden dotaz. Jsem 12 DPO (zřejmě) a leze na mě nějaká mykoza. A já teď dumám, jestli se mám začít nějak léčit (třeba fermalac, borax nebo něco podobného) nebo raději počkat, jestli dostanu mrchu a teprve pak to začít řešit. Nevím, jaký by ty léky (i když jsou třeba vhodné pro těhulky) mohly mít na případné čerstvé těhotenství vliv... Co myslíte?

artep26
27. říj 2006

No ale já když to tak vidím, jak stejně spousty holek ikdyž si jí měří tak tápou ... Uvidim po po tomto měsíci a po MS bych asi začala ... 🙂

mufy
27. říj 2006

no já s tím zkušenosti nemám,tak nemohu poradit,to spíš jiné odbornice,co už byly nemocné.

artep26
27. říj 2006

No já bych Grej určitě počkala, pokud se to bude horšit tak než bych něco začala užívat navštívila bych doktora a řekla mu problém a a zdůraznila že si nejsi jistá zda jsi těhu. Takhle byhc to řešila já ... 😉

artep26
27. říj 2006

Taky nejsem odbornice, jen se sanžím být náponocná 😲 😉 a řídím se selským rozumem ... to jen na upřesněnou ..

xctij01
27. říj 2006

Máte pravdu, asi počkám. Ale budu trpět. Mykozy úplně nesnášim. Hrozně jsem na ně při braní HA trpěla, takže teĎ kdykoli vidím náznak, tak už to léčim. A k doktorovi už ani moc nechodim, protože přesně vim, co na mě zabírá. Uvidíme po víkendu. Díky za konzultaci🙂

artep26
27. říj 2006

Já s mykozama problémy nemám ale sestra je léčí pořád, tak vím jaké to asi může být ... 😠

xctij01
27. říj 2006

Jojo, artep. Je to šílený. Žehlila jsem prádlo, máchala v octové vodě, do bazénu nechodim, když už náhodou jdu do vany (tak jednou za půl roku) tak jen s tamponem namočeným ve speciálních bylinkách, používám jen speciální mýdlo... Prostě vopruz. Měla jsem to skoro každý měsíc. Divný bylo, že jsem na to trpěl s bývalým partnerem. Pak jsem si našla manžílka a rok a půl byl pokoj. Vůbec jsem o mykoze nevěděla. Pak to zas najednou začlo. Asi si pak vždycky na chlapa vytvořim alergii nebo co...

artep26
27. říj 2006

😀 😀 Taky jsem si vzpomněla, že pokud se léčila ségra, tak se měl léčit i její manžel, jinak to zase zpět přenesl na ní. No ale říkala že on tedy moc nespolupracoval, jen když na něj "klekla". Dostal nějakou mastičku myslím ... Ono je to logické, že to přenášeli jeden na druhého.

artep26
27. říj 2006

Kampak se nám zatoulala Mufy ... 😢
Trochu z jiného soudku ... jak se holky připravujete na Vánoce, už vás zastihlo předvánoční bláznění?? Ale ono když člověk vidí venku to počasí, tak na Vánoce není ani pomyšlení. Tady v HK bylo včera nádherně a dneska to vypadá bude taky nááááádhera ..

mufy
27. říj 2006

Já jsem pořád tady,ale o mykozách nevím vůbec nic.Tak nemůžu poradit. ☹

xctij01
27. říj 2006

Manžel se taky poctivě mazal, ale myslím, že to jeho vina nebyla. Mykoza na mě skočila i když jsme spolu třeba 3 týdny nespali... Přeléčila jsem třeba antibiotiky mykozu. Pak jsem to dostala, pak chvíli klid a pak zas mykoza. I bez sexu. Pravidelně beru lactobacilus, tak se to teď trošku zlepšilo. myslela jsem, že když už neberu HA, že mi to přestane úplně, ale jak se zdá, tak ne.

artep26
27. říj 2006

Tak to je divné, nebo nevim jestli je to normální. Myslim že jsi to byla zrovna ty, která psala o mykozách a HA a jak ti problémy zmizely ... ale nejsem si jistá 😒

mufy
27. říj 2006

Myslíš mě nebo xctij01?

artep26
27. říj 2006

A jak je vám dámy jinak po těle?? Na mně ještě nemůže být nic znát, když ovu byla před 3 dny. Jak jsem psala ta velká bolest podbříšku zmizela jen ty vaječníky malinko zaznamenávám. Bolí mě hlava a mám žaludek nějaký podrážděný - ale to není určo že bych si vsugerovávala těhu - to bude nějakou tou nechtěnou virozou za na mě leze ... 😠 😠

artep26
27. říj 2006

mufy: xctij01 neboli Grej, ale nejsem si jistá 😒
A jak je tobě mufy?? 😀

kukuluna
27. říj 2006

ahojky holky - jak se dneska máte? na mě taky něco leze ... dneska už po druhé // 😀

xctij01
27. říj 2006

Teda artep, ty máš pamatováka... Psala jsem to já, protože jsem to opravdu od vynechání HA měla jen jednou a to ani nestálo za řeč (ve srovnání s tím, jak jsem trpěla předtím). Ale protože se to teď zase objevilo, tak asi HA tak velký vliv neměla...

artep26
27. říj 2006

kukuluna: 😀 😀 😀 huráááááááááááááá
Nomáme se dobře, pilně pracujeme 😎 a povídáme povídáme 🙂 🙂

artep26
27. říj 2006

kukuluna: ty sis dnes dělala 2 testy, nebo je to 2. test positiv?? Už byla 2. čárka silnější?? Jsem zvědavá ... viď?? Ale mám strašnou radost i za tebe 😀 😀 😀

mufy
27. říj 2006

Mě je dneska celkem fajn,jsem dneska 17.DC a 15.DC proběhla ovulace,tak zatím taky cítím ještě trochu vaječníky a jsem unavená,ale to bude tím pátkem.Já to o těch mykozách nepsala,ale jde vidět že si to pročítáš pozorně.
Kukuluno je to super 😅 😅 😅 😅

mufy
27. říj 2006

Holky nepozorujeme se moc?????? 😎 😎

xctij01
27. říj 2006

Já teda určitě. Už se mi zas vrací ten močák. A občas se mi zamotá hlava 😀 😀

artep26
27. říj 2006

No tak nějak se snažím si o vás něco zapamatovat. Ale je blbý, že tu nelze nastavit jako na chatu třeba přátelé (s kým si nejvíc píšeš) a taky mě štve to že musíš z tématu vždycky vylést a znovu zalézt aby proběhla aktualizace. Nebo to jde jiným způsobem?? Na jiné řešení jsem dosud nepřišla ... 😠

xctij01
27. říj 2006

Já v prohlížeči mačkám tlačítko "aktualizace" - mezi šipkama a stopkou. Ale je fakt, že se i tak vždycky vracim na seznam témat. Aktualizuju až tam...

mufy
27. říj 2006

Já taky,nebo píšu v novém tématu a pak se zase vrátímzpátky....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru