Bolelo by mě břicho jako při menzesu i v těhotenství?

janaboris
25. říj 2006

Když jsem brala HA(s přestávkami 6 let)tak jsem během cyklu bolesti břicha nemívala a 1.den MS taky ne.31.7.06 jsem HA vysadila a snažíme se od té doby o děťátko,během cyklu mě pobolívá v podbřišku(spíš až v druhé polovině cyklu),někdy víc někdy jen trochu.Asi v polovině cyklu(ovulace?)mě v podbřišku trochu píchá.Tak týden před MS mě bolí břicho už intenzivněji a častěji a v den MS hodně.Chci se hlavně zeptat na to jestli může takto břicho bolet i když bych byla třeba už těhotná a v den když budu mít dostat MS ji nedostanu ale podbřišek mě bude stále pobolívat jako bych MS dostat měla.A zda a kdy v těhotenství tyto bolesti podbřišku odezní.Teď mě podbřišek pobolívá a jsem 23DC.Takže mám tak trochu obavy jestli dostanu zase MS(od vysazení HA už 3 MS)nebo můžu být těhotná přestože mě podbřišek pobolívá.Máte někdo podobné zkušenosti???

adellaide03
9. srp 2008

Jakto? Jaké si měla problémy?

vendy05
9. srp 2008

no měla a stále mám, po vysazení jsem ms dostala normálně pouze první cyklus, pak už ne takže jsem brala tři měsíce utrogestan, pak jsem dva cykly zase fungovala s velkou radostí bez prášků a teď opět beru utrogestan 😒

adellaide03
9. srp 2008

Jejda to je teda nemilé. Já na to všechno naštěstí zatím funguju celkem dobře i když mám delší cykly, ale jsou a dokonce i ovulka minulý měsíc byla. Teď se teda ještě uvidí.

vendy05
9. srp 2008

tak to je super to ti moc přeji, já taky doufám, že jako bude vše ok, chce to čas 🙂

adellaide03
9. srp 2008

Určitě. Ale stejně je zvláštní když jsem HA brala nikdy mě nenapadlo, že pak můžou být takové potíže.

vendy05
9. srp 2008

no to jo no , já to vědět, tak jí asi neberu tak dlouho

adellaide03
9. srp 2008

Právě. Mě celkem štve, že mě doktor neupozornil na to co to může s tělem udělat. I když nevím tehdy jsem ještě mimi nechtěla tak bych ho asi neposlechla a HA brala.

vendy05
9. srp 2008

Přesně tak , taky bych jí brala, kdyby mě na to upozornila, ale co nadělám, teď už je pozdě...

adellaide03
9. srp 2008

Teď je pozdě, ale myslím, že až pak už budu mít mimi a další budu chtít až později budu se chránit jinak a brát jí nebudu.

sandrar
9. lis 2008

ahoj je mi 11 a jeste sem nemela menstruaci a hrozne me boli bricho nevite co to znamena piste na rosabin@seznam.cz!diky!

nicol2010
17. únor 2011

ahoj holky,
jsem zoufalá a už nevím , kam bych napsala, kam bych šla.
Je to už přes 7 let co mně začaly trápit bolesti v podbřišku. Když to začalo bolet poprvé, na gynekkologii mi řekli, že se jedná o prosáknutí močového měchýře. Dostala jsem antibiotika, problém odezněl. Takhle se mi to vrátilo ještě několikrát až léky přestaly pomáhat a problém s bolestí se zhoršoval a to při každém sexu, ale jen v určitých polohách až postupně při každé poloze. Respektive nám zůstala už jenom jedno a to misionář.
Byla jsem na laparoskopii, u různých gynekologů, na akupunktuře a nic prostě nezabralo, nic nezjistili. Jsem zoufalá, psychicky vyřízená a už vážně nevím , kam jít aby se můj problém vyřešil.
Náš sexuální život je na bodu mrazu . Nemáte někdo zkušenosti? Není to otázkou cyklu, ta bolest je trvalá při každém sexu. Díky moc za komentář

nicol2010
17. únor 2011

ještě jenom poznámka...nedávno, když jsem byla i na urologii mi řekli, že prosáknutí močového měchýře neexistuje :/

putelaa
28. lis 2012

@frufrunka ahojky,vcil jsem si cetla tvuj clanek.a dost mne zaujal.mam uplne stejny problemy,porad mne boli pod briskem a to jsou neskutecny problemy....musela jsem si vysadit antikon.pac mne to delalo zle.

putelaa
28. lis 2012

ahojte vše,četla jsem si vaše články,a zajíma mne to že vás bolí taky pod bříšem,muj gynekolog,řekl že jsu uplně zdravá a pořád mne pod bříškem bolí...i když někdy špiním pak 2dny dobry.a třebas za týden znovu...těhotna nejsu určite.jen nechápu co semnou je

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru