Bolelo by mě břicho jako při menzesu i v těhotenství?

janaboris
25. říj 2006

Když jsem brala HA(s přestávkami 6 let)tak jsem během cyklu bolesti břicha nemívala a 1.den MS taky ne.31.7.06 jsem HA vysadila a snažíme se od té doby o děťátko,během cyklu mě pobolívá v podbřišku(spíš až v druhé polovině cyklu),někdy víc někdy jen trochu.Asi v polovině cyklu(ovulace?)mě v podbřišku trochu píchá.Tak týden před MS mě bolí břicho už intenzivněji a častěji a v den MS hodně.Chci se hlavně zeptat na to jestli může takto břicho bolet i když bych byla třeba už těhotná a v den když budu mít dostat MS ji nedostanu ale podbřišek mě bude stále pobolívat jako bych MS dostat měla.A zda a kdy v těhotenství tyto bolesti podbřišku odezní.Teď mě podbřišek pobolívá a jsem 23DC.Takže mám tak trochu obavy jestli dostanu zase MS(od vysazení HA už 3 MS)nebo můžu být těhotná přestože mě podbřišek pobolívá.Máte někdo podobné zkušenosti???

xctij01
26. říj 2006

artep26: To by bylo super, kdyby to bylo z důvodu růstu dělohy. Nechci se na to ale moc upínat a snažim se to všechno přikládat močáku. I když samozřejmě ve skrytu duše pořád hledám další příznaky, že by to mohlo být těhu. Akorát že nic jinýho se mi zatim neprojevilo. Ani mi není blbě, ani necítím prsa, prostě nic☹

artep26
26. říj 2006

janaboris a není to nějak brzy?? já teda nevím ale zdá se mi to hodně hodně brzy ale když to říká doktor tak to mu určo rozumí víc než já 😲 😀

artep26
26. říj 2006

a tak co ten TT xctij01?? Do toho se ti nechce?? Kdy že máš mít MS??

xctij01
26. říj 2006

Artep26: do testu se mi samozřejmě chce, ale mám strach, že je brzy a že tam nic nebude a pak budu zklamaná... MS by měla přijít nějak příští týden, asi 3.11. Zatím jsem to neměla moc pravidelně( 28, 27, 24, 26...), tak nevím...

artep26
26. říj 2006

No tak to asi počkej, aby jsi zbytečně nedila flinu do žita. Za týden bych to už ale riskla. Já mám mít MS taky příští týden - koncem. Tak nevim kdy budu testovat já. Počkám do poloviny 45. KT a pak poběžím pro test a pokud budou / nebo // tak zase k doktorovi ... ☹ nebo 😀 ??

janaboris
autor
26. říj 2006

Artep26 taky se mi to zdá dost brzo.Třeba ta manželka mého bratrance došla ke své gyn po 10 dnech co jí vynechala MS,měla pozitivní TT a gyn jí řekla ať dojde ještě později,tak nevím...Ale já chodím k jinému dr tak se budu řídit podle něj.😉

artep26
26. říj 2006

No jo to jasně jani každý doktor má jiný názor a taky oni tomu těhu v začátku nepřikládají moc velký důraz protože je takových potratů a problémů, že oni sami vědí, proč těhuprůkazku dávat v 9-10 TT 😒

xctij01
26. říj 2006

Artep26, tak jo, budeme čekat spolu do poloviny 45 KT. Dřív testovat nebudu. Jinak bych byla určitě zklamaná. BUdem si držet navzájem palce🙂
Janaboris: Moje kamarádka šla ke gyn v 8. týdnu a on jí vynadal, co tam dělá a proč jde tak brzo. Drsný, co?

kukuluna
26. říj 2006

to jo, to si taky pamatuju, když jsem tehdy byla těhu, tak mě jak těhotnou bral asi až v nějakém 6 týdnu, kdy už na utz slyšel ozvy srdíčka... ale já dělám ve špitále a mam možnost k kámošce na ultrazvuk jen mrknout jestli to tam na mimi vypadá..tak právě ale nevim kdy to má cenu...

artep26
26. říj 2006

Tak platí xctij01 dáme si vědět třeba IP. Hlavně to chce klid a moc nad tím nedumat 😒 . Lépe se to řekne 😀 než udělá 😠 . Co??
To s tím doktorem je drsný, to už bych tam ani nevkročila, což doufám tvoje kamarádka taky udělala 🙄 . Dneska si naštěstí můžeme vybrat kam budeme chodit a gynekolog je zrovna takový choulostivý případ ... 😅

janaboris
autor
26. říj 2006

xctij01-tak to je drsný!!! 😲 Ten gyn musí mít přece pro tu mamču pochopení že se už nemůže dočkat!!Přidám se k vám s tím čekáním do 45 týdne jo? 😀
Tak uvidíme třeba nám to klapne všem to by byla sranda! 😎

kukuluna
26. říj 2006

to máš artep sice pravdu, ale já jsem z Liberce a tady můžeš být ráda, když si ukořistila gynekologa jakýho máš, protože změna je fakt těžká ... nikdo už nikoho nového nebere - a kór ty doktoři,který za to stojej 😖

janaboris
autor
26. říj 2006

KUKU taky pracuji v nem.jako zdr.sestřička 🙂 ty taky?Jak zjistím že jsem těhu tak půjdu na neschopenku,máme tam inf.nemoci,a taháme se dost s pacientama takže to by bylo náročnější než náročný!!!

artep26
26. říj 2006

tak tě bereme do party janaboris, heslo zní: TT 45. KT 😀 😀 😀

xctij01
26. říj 2006

Tak jo, artep26, domluveno. Snad to do tý doby vydržim. ALe spíš si myslim, že ti příští týden napíšu, že přišla mrcha.
Ta moje kamarádka k němu chodí dál. Teď už je prý v pohodě a je moc milej. Asi měl špatný den. Každopádně ona má chudinka na doktory smůlu. Když otěhotněla, tak jí bylo strašně špatně. Pořád zvracela a hodně zhubla. Protože ale byla tou dobou v Rusku, tak si nebyla jistá, jestli je to těhu (na testu měla //) nebo jestli tam něco chytla. Jela jsem s ní na pohotovost a oni si jí nechali na infekčním na Bulovce. KDyž se potvrdilo, že jí nic neni a že je opravdu těhu, tak chtěla být přeložená někam jinam. Oni ale nechtěli. Volala tomu svýmu gyn, aby jí pomohl, že nechce ležet na infekčním, když je těhu a on jí řekl, že to není jeho problém, že u něj ještě nebyla a on to nepotvrdil, takže a´t si pomůže sama. Někteří doktoři jsou fakt šílení...
Nakonec podepsala revers a pustili jí, ale trvalo to 3 dny...

artep26
26. říj 2006

Nevím jak te to v Liberci ale v HK je to asi dobrý, já chodím do Hořic, kam jsem chodila než jsme se přestěhovali a jsem s doktorem moc spokojená a nechci ho měnit. A jsem rozhodnutá tam chodit i v těhu. Mám to 15 min. autem do Hořic i do HK a ty kontroly 1x za měsíc zvládnu. 😉

xctij01
26. říj 2006

Já jsem teď (teda před rokem) přešla k jiný doktorce. Hrozně jsem trpěla na mykozy a ten minulý doktor už to neřešil. Ale než jsme to mohly začít řešit s novou Dr, tak jsem vysadila HA a všechny záněty přešly. Kdybych byla tušila, že za to všechno může HA, tak bych se toho zbavila hned. Takhle jsem trpěla tak ob měsíc hroznejma zánětama a nepomáhalo nic. U týhle Dr. platim sice 1000,-/rok, ale je moc milá. Tak snad jí to vydrží🙂))

kukuluna
26. říj 2006

já si taky nestěžuju na mýho MUDra, ale jen popisuju nepříjemnou situaci s gynekogama tady u nás 😒 Já jsem taky často v Hradci - manžel je z Hradce 😉 teda bývala jsem tam často...

kukuluna
26. říj 2006

jana: já dělám v nemocnici, ale dělám nákup léků a přístrojů atd.... takže nejsem zdravotník... 😉

aklus
26. říj 2006

Ahoj holky, nemáte prosím některá zkušenost s určením ovulace na ultrazvuku. V pondělí bych měla jít na první. Jak často se na měření dochází a jestli to třeba někomu tímhle způsobem vyšlo? Díky za každou info.

janaboris
autor
26. říj 2006

Já chodila od 15 ke gynekoložce a ta byla bezva ale přestěhovala jsem se jinam tak jsem změnila gyn,teď chodím ke gynekologovi no chodím byla sem u něj zatím jen 1x a to mi právě řekl o tom UZ,ale je taky príma 🙂
Vidím to u nás v práci jací jsou doktoři,některej fajn jinej .....

artep26
26. říj 2006

Ahoj aklus, já chodím na ultrazvuk ovu mezi 10-14 dnem cyklu. Udělá ti vnitřní ultrazvuk a zjistí přítomnost vajíček. Nebolí to,je to běžné vyšetření. Tak žádný strachy ... hodně štěstí 😉

xctij01
26. říj 2006

Ahoj aklus. Moje kamarádka chodila myslím každý den (nebo obden, teď si nejsem jistá). Sice jim to v tu dobu nepomohlo, ale měla přesnou představu, kdy jí ovu probíhá. Pak to zúročila, když zjistila že je těhu a uvědomila si, že vlasně měli tulení přímo na den ovulace🙂)

xctij01
26. říj 2006

Aklus a artep - po jaké době snažení vás doktor začal vyšetřovat na přítomnost vajíček?

janaboris
autor
26. říj 2006

No nic,budu se muset odtrhnout od PC musím jít taky něco dělat 🙂 uklidit,uvařit,však to určo znáte,aspoň přijdu na jiný myšlenky,právě jsem se nasnídala tak mi snad nebude zase špatně od žaludku(to mě totiž už asi týden trápí)ale bude to možná stres nebo tak něco...Já se tu zase objevím možná večer ale ten 45 týden platí písnu vám do IP jo?(xctij01,artep26),pokud teda do té doby taky nedostanu MS 😒 Zatím pápá

xctij01
26. říj 2006

papa, janaboris🙂

artep26
26. říj 2006

tak hezky hospodař janaboris ... 😀 😀
Mě začali dělat ultrazvuk až poté, co mi nasadil Clostilbegyt na stimulaci vajíček, což jsou poslední 2 měsíce 🙂

artep26
26. říj 2006

Mám prý rozházené hormony, ale HA jsem nebrala víc než rok ale to možná byla ta příčina ... že jsem pravidelnosti MS nepřikládala důraz ... 😒 no jo no, teď s tím už nic neudělám. Snad není nic ztraceno a vyjde to, nejlépe tento měsíc 😀 není nad optimismus 😀 😀 že jo?? 😅

xctij01
26. říj 2006

Artep a po jaký době neúspěšného snažení to bylo? Myslím jako, jestli jste se třeba rok snažili a až potom ti doktorka nasadila ty léky na stimulaci... Za jak dlouho jste prostě začali řešit to, že to nejde...

artep26
26. říj 2006

Já šla k doktorovi v únoru aby mi srovnal nepravidlnou MS, že chci otěhotnět. Docházela jsem pravidelně každý měsíc na injekci, protože MS nepřicházela tak jak má ... A předposlení MS jsem začala brát poprvé Clostilbegyt a teď jsem ho brala podruhé. Což znamená že ovu kontroly mám od září. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru