Bolelo by mě břicho jako při menzesu i v těhotenství?

janaboris
25. říj 2006

Když jsem brala HA(s přestávkami 6 let)tak jsem během cyklu bolesti břicha nemívala a 1.den MS taky ne.31.7.06 jsem HA vysadila a snažíme se od té doby o děťátko,během cyklu mě pobolívá v podbřišku(spíš až v druhé polovině cyklu),někdy víc někdy jen trochu.Asi v polovině cyklu(ovulace?)mě v podbřišku trochu píchá.Tak týden před MS mě bolí břicho už intenzivněji a častěji a v den MS hodně.Chci se hlavně zeptat na to jestli může takto břicho bolet i když bych byla třeba už těhotná a v den když budu mít dostat MS ji nedostanu ale podbřišek mě bude stále pobolívat jako bych MS dostat měla.A zda a kdy v těhotenství tyto bolesti podbřišku odezní.Teď mě podbřišek pobolívá a jsem 23DC.Takže mám tak trochu obavy jestli dostanu zase MS(od vysazení HA už 3 MS)nebo můžu být těhotná přestože mě podbřišek pobolívá.Máte někdo podobné zkušenosti???

linka
25. říj 2006

janaboris,ja nie som tehotna,ale brusko boli aj ked si tehotna,prve mesiace tak ako ked mas MS

linka
25. říj 2006

ale tiez sa snazime o miminko

janaboris
autor
25. říj 2006

linka,děkuji moc hned jsem o něco klidnější 🙂 ,za chvíli pojedu na seminář takže se dostanu k netu až večer ☹ zatím pápá

kopretina82
25. říj 2006

Mě bolelo bříško asi 10 dni pred terminem MS az do MS(ktera nepřišla 😉 ), ale nebyla to bolest spíš takový zvláštní tlak, těžko soudit 😅 ,šanci máš,tak vyčkej a pokud nedorazí, testuj. Přeju // 🙂

linka
25. říj 2006

a ty si tehulka?

janaboris
autor
25. říj 2006

Linka-to je super že se snažíte o mimi,přeju vám ať se to brzo podaří!! 😉
Kopretina82-Děkuji,snad to tento měsíc vyjde...

kopretina82
25. říj 2006

Linka-ano, teprve teď jsem si měnila nastavení-včera mi to doktor definitivně potvrdil 😀
Jinak holky držím palečky ať vám to taky brzičko vyjde 🙂

kukuluna
25. říj 2006

ahoj holky, první měsíc se snažíme o mimi...zítra očekávám MS a bříško bolí 😢

artep26
25. říj 2006

Ahoj holky,chtěla jsem se zeptat, jestli některá z vás míváte bolesti v podbříšku během ovu. Je to docela silná bolest, když zakašlu je to jako zánět močového měchýře ale jiná. Taky mě bolí v místech kde jsu vaječníky a no prostě celý podbříšek. Během dnešní noci jsem měla po injekci od doktora ovulaci tak si myslím že je to právě ovulací. Máte někdo podobné zkušenosti?? Popř. jak dlouho ty bolesti trvají nebo by měly trvat?? Díkas moc 🙂

mufy
25. říj 2006

Já mám například ovulaci dneska,ale vaječníky mě píchají už 2 dny.Je to taková silná bodavá bolest v oblasti vaječníků.Někdo je mívá a někdo něcítí nic.Určitě to jsou ovulační bolesti.

mufy
25. říj 2006

Jo a ještě něco snažíme se už 5 měsíc,ale bolesti mi začaly asi až 3 měsíc, po vysazení HA jsem necítila vůbec nic.

artep26
25. říj 2006

Není to píchavá bolest ale bolest jako taková i na omak. Ale asi to bude opravdu tou ovulací, bolí mě to už od pondělí. No snad to bude dobrý a snad se budu radovat že MS nepřijde. Uvidíme 😉 . Dík 🙂 y za odpověď

artep26
25. říj 2006

No my se snažíme už 10 měsíců ale nemám ovulaci tak beru Clostilbegyt a tento měsíc jsem dostala včeličku aby ovu proběhla, když mi doktor zjistil dozrálé vajíčko na levé straně. Nikdy předtím jsem takové bolesti neměla tak je to pro mě nové 😅 . Chodíš na kontroly k doktorovi nebo to zatím necháváte, když je to "jen" 5 měsíců.

zdenda
25. říj 2006

Já taky během ovulace cítím bolesti v podbříšku, stejně jako v první den MS, takže to klidně může být tím. 😉
Teď mám cca 3 - 4 dny před očekávanou MS a cítím obvyklé bolesti v podbříšku jako každý měsíc před MS, ale jsou silnější a víc rozšířené, cítím je spíš víc do stran a ne a po celém břiše, myslíte, že by to mohlo být těhotenství?

artep26
25. říj 2006

Zdenda: to asi nelze takhle určit, si myslím já 😒 . Nejlepší bude počkat jestli bude MS a pokud ne tak po týdnu bych riskla TT. Přeji hodně zdaru. Taky budu za 14 dní jako na trní jestli MS jo nebo ne a pak hurááá na testík 😀

mady
25. říj 2006

Ahojky všem! Já když jsme se pokoušeli o miminko a čekala jsem MS jsem měla bolesti v podbřišku velké a tak jsem si myslela že to nevyšlo a že je to MS ale nakonec to bylo ono. Prý to tak bolí že roste děloha 😉 Takže pokud vás bolí podbřišek a třeba i silněji než obvykle tak by tomohlo být ono 😀 No ale až vám výjdou testy tak bolest nepodceňovat 🙂 to už jsem pak začala krvácet ale naštěstí to dopadlo dobře. Jinak mě zatím celou dobu těhu občas podbřišek bolí ale to bude asi tou dělohou 😉

artep26
25. říj 2006

To je povzbuzující informace pro zdendu, u mně to bohužel bude zatím asi jen ta ovu ☹ . No uvidíme, hlavně holky žádnou paniku ona si ta příroda dá říct 😀 😀

ivusenka
25. říj 2006

Mady ahoj 😉 ,to je dobře, že jsi v pořádku. Artep, tak za 14 dní budu na trní i já 😀

zdenda
25. říj 2006

Díky za rady, uvidím, počkám do víkendu, jestli MS přijde nebo ne a uvidím, pak dám vědět 😉

kukuluna
25. říj 2006

ahojda...já mám také zkušenosti ze silnou bolestí při ovulaci - vždy si myslím, že mám zánět močáku nebo čeho všeho, ale už jsem zjistila, že ta bolest začíná tak 10 den po MS a trvá cca 5 dní, tak to odpovídá ovulaci...ale fakt to bolí dost - i při milování... a to se zrovna v době ovu nehodí 😉

zdenda
25. říj 2006

Artep, tak teď aspoň pořádně, víš, že máš ovu a můžete se pořádně snažílkovat s manželem 😉 😎

mufy
25. říj 2006

artep já na kontroly k doktorovi nechodím,říkal, že je to zatím ještě brzy,ale zrovna jsem byla v pondělí na kontrole,protože jsem o víkendu měla ve hleníku jakoby sraženinky krve a tak mi udělal i ultrazvuk a podíval se, jestli mi roste vajíčko.Samozřejmě bylo tam.Říkal, že by ta krev mohla být uvolňujícím se vajíčkem.No dneska proběhne tuleníčko,tak doufám, že to už konečně taky za 14 dní klapne.

frufrunka
25. říj 2006

Ahoj holky! A vy, co nejste těhu a máte v polovině cyklu bolesti - říkaly jste to na prohlídce u gynekologa? Mě totiž tyhle bolesti začaly trápit cca půl roku po vysazení HA, až za dalšího půl roku jsem šla na kontrolu a bohužel jsou to cysty... ☹ Nechci nikoho strašit, taky jsem to sváděla na ovulační bolesti, leč bohužel díky cystám žádnou ovulaci nemám a bolí ty cysty... A právě přesně zhruba 5 dní v polovině cyklu každý měsíc...

kukuluna
25. říj 2006

prosím poraďte jaký testík si mám koupit...myslíte, že čím držší, tím spolehlivější? zítra očekávám MS a doufám, že se nedostaví!!!!!!!!!!! 😠

kukuluna
25. říj 2006

teda měs trochu postrašila .... ty bolesti mam asi tak 4 měsíce...

mufy
25. říj 2006

Podle teploty poznám i ovulaci, dneska by měla proběhnout, i hleník se ukázal (poprvé za celou dobu ) a čípek mám také hodně měkoučký a hodně nahoře,takže dneska je ideální doba k tulení.Musíme se snažit,ať si dáme pěkný dárek pod stromeček.

kukuluna
25. říj 2006

a na gyndě jsem to říkala, prohlídl mě i ultrazvukem...a prý nic neviděl...je to na ultrazvuku vidět????

mufy
25. říj 2006

Já bych počkala až na to,jestli se ti MS dostaví nebo ne.Pak bys byla zbytečně smutná.

mufy
25. říj 2006

Já myslím,že na ultrazvuku by to mělo být vidět,mě také v pondělí prohlížel a jsem v pořádku,akorát ty bolesti vaječníků jsou někdy hrozné.

kukuluna
25. říj 2006

to je fakt - kolikrát horší než bolesti při MS 😖 ale aspoň člověk ví, kdy má ovu a nemusí si měřit BT 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru