Bolelo by mě břicho jako při menzesu i v těhotenství?

janaboris
25. říj 2006

Když jsem brala HA(s přestávkami 6 let)tak jsem během cyklu bolesti břicha nemívala a 1.den MS taky ne.31.7.06 jsem HA vysadila a snažíme se od té doby o děťátko,během cyklu mě pobolívá v podbřišku(spíš až v druhé polovině cyklu),někdy víc někdy jen trochu.Asi v polovině cyklu(ovulace?)mě v podbřišku trochu píchá.Tak týden před MS mě bolí břicho už intenzivněji a častěji a v den MS hodně.Chci se hlavně zeptat na to jestli může takto břicho bolet i když bych byla třeba už těhotná a v den když budu mít dostat MS ji nedostanu ale podbřišek mě bude stále pobolívat jako bych MS dostat měla.A zda a kdy v těhotenství tyto bolesti podbřišku odezní.Teď mě podbřišek pobolívá a jsem 23DC.Takže mám tak trochu obavy jestli dostanu zase MS(od vysazení HA už 3 MS)nebo můžu být těhotná přestože mě podbřišek pobolívá.Máte někdo podobné zkušenosti???

artep26
25. říj 2006

No nevím přesně jak mám dlouhý cyklus ☹ díky mým problémům ale asi tak příští víkend tak koncem 45. KT si zkusím udělat TT a kdyžtak 6.11. jdu opět na kontrolu co se děje. A za jak dlouho sis udělala testík ty?? Kdy máš dostat MS nebo jsi měla?? 🙂

kukuluna
25. říj 2006

já mam MS mít zítra ... a TT jsem si dělala včera ... nějak mě v lékárně přesvědčili, že ten TT je tak citlivý, že se to pozná už 10.den po oplodnění 😠

kukuluna
25. říj 2006

artep - oni ti píchaj injekci na tvorbu a uvolňování vajíček????

artep26
25. říj 2006

A kdy jsi měla ovu?? MOhla jsi třeba otěhotnět později, máš pravidelnou ovulaci??

kukuluna
25. říj 2006

ovu asi 13.10.... ale v tom týdnu, jsme jen jednou sexovali, takže .... 😀 😀 😀 ale náhoda může být..

mufy
25. říj 2006

Artep ovulační testy fungují stejně jako těhotenské testy,v lékárně stojí jeden kolem 48 Kč, není to sice levná záležitost,ale když chceš vědět,kdy máš mít přesně ovulaci,tak to vyzkoušej alespoň jeden měsíc.Já zkouším ovu testy a měřím si i teplotu,takže to už poznám,ale jak už jsem psala,tak mám ovu každý měsíc jiný den.Ovu mám mít zrovna dneska a za 14 dní se uvidí,jestli se vše podařilo.Ty ocu testy jsou na www.levnetesty.cz tam si o nich přečti něco víc.

mufy
25. říj 2006

Kuku když jsi měla ovu 13.10.tak bys MS měla dostat až 27.10.,ne?Teda pokud máš pravidelné cykly 28 dní.

artep26
25. říj 2006

kukuluna: náhoda je b.... 😀 😀 😀
mufy: asi jsem za blbce ale fakt jsem je nikdy nezkoušela...
dělají se z moči, funguje to na bázi proužků?? a jak zjistíš kdy bude?? 😅 😅 vypadámjako tatar ... 😲 😲 😲

artep26
25. říj 2006

taky mi to tak vychází při cyklu 28 dní, tak by nemělo být nic ztraceno 😉 😉

artep26
25. říj 2006

Mufy a tak dneska pořádně přitulit, ať nám můžeš za 14 dní napsat // 😀 😀 😀

mufy
25. říj 2006

No to se neboj tulit se budu jak blbá, vaječníky mě bolí jako blázen,ale to už nějak přežiju.Tak snad se konečně zadaří.Jinak ty ovu testy se dělají také z moči a jsou to testovací proužky,budeš je testovat při cyklu dlouhém asi 28 dní tak 10 či 11 den a jak se bude ovulace blížit,tak by se měl objevovat druhý proužek.Nejdřív bude hodně světlý a až bude stejný jako ten testovací,tak ovulace byměla proběhnout do 24 hodin.To je nejlepší čas k tulení,ale návod máš napsaný v tom testu.Ničeho se neboj,já to také nevěděla.

kukuluna
25. říj 2006

no jo... vidíte to ...tak teda až v pátek... ach jo... 😔

mufy
25. říj 2006

Nezoufej a vydrž to,vždyť ještě není nic ztraceno.Když to nepřijde ani o víkendu tak zkus testík.Držím pěstičky. 😉

kukuluna
25. říj 2006

😵 kdyby to člověk tak neprožíval!!!!!!!!! a tobě přeju Mufy úspěchy při tulení 🙂 🙂

mufy
25. říj 2006

Děkuji ale já to zase budu prožívat tak za týden a pak budu také nedočkavá,jestli to přijde nebo ne. 😝

kukuluna
25. říj 2006

ale musíme si přiznat, že je to příjemná nedočkavost, ne??? 😎

artep26
25. říj 2006

No to já taky asi nebudu myslet na nic jiného a vám oběma i ostatním hodně štěstíčka při tuleníčku i TT. Musím letět ve 3 musim pro dítko do drůůůůži držim pěstičky holky 😀 😉

mufy
25. říj 2006

No je to příjemná nedočkavost,ale ještě příjemnější by bylo, kdyby se to povedlo,to by byl krásný dárek k vánocům.

kukuluna
25. říj 2006

věřim, že bude 😅

mufy
25. říj 2006

já taky tak se tu děvčata mějte, jdu domů.

janaboris
autor
25. říj 2006

Ahojenky těší mě že se téma ujalo,k těm mým občasným bolestem podbřišku se ještě přidaly bolesti žaludku,ale to bude možná stresem....uvidíme,bolí mě většinou po jídle...MS čekám někdy příští a ten další týden jelikož mám po vysazení HA cykly nepravidelné.
Kuku přeji ta aby se ti MS nedostavila a bylo to z důvodu mimi a ne nějaké ošklivé cysty 😠
A to stejné přeji i ostatním snažilkám!!!
Je to s náma složité... 😀

linka
25. říj 2006

ahoj jani

janaboris
autor
25. říj 2006

Ahojky linko🙂

linka
25. říj 2006

preco tu je tak mdlo?

janaboris
autor
25. říj 2006

Linko ty čekáš kdy MS?

linka
25. říj 2006

okolo 9.11

janaboris
autor
25. říj 2006

Noooo,třeba všichni miminkují 😀 Můj přítel chrupká... 😝

linka
25. říj 2006

merias si BT?

linka
25. říj 2006

ja som zacala od 22.10 a uz som zo vsetkeho jelen

janaboris
autor
25. říj 2006

Já mám v plánu si udělat TT 11.11.(takové pěkné datum)pokud do té doby nedostanu MS,to už bych měla v ten den totiž 40DC,já to tak pěkně plánuji a ono bude stějně vše úplně jinak,protože jsem nedočkavá ženská takže si test budu už dělat určitě mnohem dřív 😀 Ale byl by to nádhernej vánoční dárek,nejkrásnější v mým životě!!!Hlavně abysme pak po otěhotnění byli zdravé i naše mimi v bříškách!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru