Bolelo by mě břicho jako při menzesu i v těhotenství?

janaboris
25. říj 2006

Když jsem brala HA(s přestávkami 6 let)tak jsem během cyklu bolesti břicha nemívala a 1.den MS taky ne.31.7.06 jsem HA vysadila a snažíme se od té doby o děťátko,během cyklu mě pobolívá v podbřišku(spíš až v druhé polovině cyklu),někdy víc někdy jen trochu.Asi v polovině cyklu(ovulace?)mě v podbřišku trochu píchá.Tak týden před MS mě bolí břicho už intenzivněji a častěji a v den MS hodně.Chci se hlavně zeptat na to jestli může takto břicho bolet i když bych byla třeba už těhotná a v den když budu mít dostat MS ji nedostanu ale podbřišek mě bude stále pobolívat jako bych MS dostat měla.A zda a kdy v těhotenství tyto bolesti podbřišku odezní.Teď mě podbřišek pobolívá a jsem 23DC.Takže mám tak trochu obavy jestli dostanu zase MS(od vysazení HA už 3 MS)nebo můžu být těhotná přestože mě podbřišek pobolívá.Máte někdo podobné zkušenosti???

artep26
26. říj 2006

Jasně jasně já taky píšu ... jsem hrozná skleróza ... jo a mažu domů ...
Mějte se holky tak zase někdy (třeba zítra 😀 😀 ).
Pa a vydržet!!!!!!!!!!!! 😉 😉

mufy
26. říj 2006

No já dělám artep v kanclu,asi jako většina holek,jinak bych si tak psát nemohla,taky souhlasím s jedním dnem na dělání TT,ale já to mám dostat ve středu 8.11.tak uprostřed týdne to bude pro mě ještě brzo,ale já bych vám dala hned samozřejmě vědět, pokud to do čtvrtka nepřijde.

artep26
26. říj 2006

Tak jo ... 😀

xctij01
26. říj 2006

Tak domluveno. Mohly bychom to přesunout kvůli Mufy na později, ale já bych to zas nevydržela. Mám to dostat 3.11., možná i dřív. Takže chápete, že budu jak na trní🙂
No jo, taky sedim v kanclu🙂
AHOJ

xctij01
26. říj 2006

Sakryš, odešlo to dřív než jsem to dopsala.
takže:
AHOJ ARTEP, měj se pěkně🙂

mufy
26. říj 2006

Tak vy si to udělejte třeba v půlce týdne a já se k vám pak hned přidám,já vím,že to čekání by mě taky hrozně ubíjelo,takže jsme domluvené.

xctij01
26. říj 2006

OK. píšu do kalendáře!

mufy
26. říj 2006

Já taky ,jsem moc zvědavá, jestli to vydržíte holky. 😉

artep26
26. říj 2006

Asi tu žádná nejste, že jo?? 😢

artep26
26. říj 2006

Jen jsem to zkusila když už jsem doma .... Tak nic třeba zítra 😀 😀 😀

janaboris
autor
26. říj 2006

Ahojky artep právě jsem konečně douklízela a mám klid.S tím datem souhlasím taky si ho napíšu do kalendáře😀 Je mi jasný že už se taky nebudu moct dočkat toho 8.11.ale určo to vydržím,mám teda akorát denní v práci ale udělám ho hned ráno,pokud to bude ještě aktuální a nedostanu MS 😒 Tak už jsme 4 to je bezva třeba se do té doby ještě někdo přidá.Jinak dneska jsem byla celý den bez bolestí tak třeba to je dobré znamení 🙂

artep26
26. říj 2006

Ty hospodyňko ... 😀 😀
Mně bolesti taky ustaly ale MS mám mít až koncem příštího týdne ale ta moje MS není vůbec nic jednoduchýho 😒
Taky si test udělám ráno a poreferujeme si jak kdo dopadl. Mám tu teď ségru,je na VŠ obor porodní asistentka a radí teď hlavně: nepít, nekouřit, nebrat léky a ani žádné na bolest hlavy atd ... tak se tím řiď 😉

janaboris
autor
26. říj 2006

Mám ráda čisto... 🙂 Neboj jsem nekuřák,abstinent-UŽ,a léky taky neberu,tak sestru pozdravuj...Já bych taky nějaké ty znalosti měla mít jako sestřička ale pracuji na interně takže tam se takový věci rychle zapomenou...toho 8.11.už budu 37DC takže pokud do té doby nedostanu MS tak budu hodně napnutá!!Ale minulý cyklus jsem taky měla dlouhý 37dnů.Ale ten předtím 31.a ty předtím klasicky 28 dní...Tak uvidíme.

artep26
26. říj 2006

No to jsem nevěděla jinak bych si tu osvětu nechala pro sebe 😅
Ikdyž ono je to logické tyhle věci nekombinovat s těhu. Já vůbec nevím délku cyklu ale beru to 28 dní. Doktor mi řekla pokud to nedostanu, tak ať týden počkám a pak přijdu na KO a ať si udělám TT pro jistotu 😉 . To budou nervíky, viď?? Ale říkám si že je tozbytečné... Buď už se v nás něco děje nebo ne a nic s tím nikdo neudělá 🙂

janaboris
autor
26. říj 2006

To máš pravdu pokud nám to má vyjít tento měsíc tak nám to vyjde tak 🙂 i tak,akorát tím že to mimi tak moc chceme tak z toho tak šílíme ale myslím že to dělají všichni.To už k tomu podle mě tak nějak patří!!!

janaboris
autor
26. říj 2006

Jsem tady nejmladší,mě je 21 😅 ale moje mamka měla už v mým věku 2 děti...

artep26
26. říj 2006

No o tom chtění bych si mohla povídat týdny. Pořád jsme to odkládali, pořád něco bylo ... nechtěli jsme kvůli tomu, že jsme bydleli u tchýně a tchána, pak jsem finišovali na rekonstrukci našeho baráčku a přeci mi to tam nikdo nebude uklízet, mýt okna atd. No a teď když už by to šlo, tak se to táhne. navíc šla Ani (dcera) do 1. třídy tak jsem s ní chtěla být doma aby to bylo snažší a nemusel být do 15:00 v družině ... no ale nedá se nic dělat, jde to i takhle 😒

artep26
26. říj 2006

Mně je 26 a Aničku jsem měla ve 20 letech ale nebyla plánovaná. Já už toho mám za sebou, teprve poslední 4 roky jsem tak nějak v klidu a žiju si svůj život podle svých představ. A jsem hrozně šťastná 😀 😀 😀

janaboris
autor
26. říj 2006

Artep takže jsi první mimi měla ve 20?nebo v 21 že?No aspoň už máš nějaké zkušenosti...Já jsem zapomětlivý člověk vše si musím psát abych na něco nezapoměla takže pokud otěhotním založím si deníček kam si budu zapisovat úplně vše...BT,sledování hlenu,čípku,příznaky,kdy jsem šla na 1.UZ kdy mi vyšel pozitivní TT atd,prostě každou maličkost abych při druhým miminkování už viděla"jo tehdy to bylo tak takže můžu být klidná nebo jejda co se děje?atd..."A stím čekáním my už máme tak nějak vše co k životu potřebujem(vlastní byt,dodělanou školu,práci...)takže teď už nám chybí akorát to nejdůležitější a to děťátko,moc si ho přejeme!!!Jinak mému příteli je 26 takže už po mimi taky moc touží!!!

artep26
26. říj 2006

A co svatba?? Považuješ to za přežitek nebo bude?? 😀

janaboris
autor
26. říj 2006

Určitě bude,ale až budeme čekat mimi...

artep26
26. říj 2006

No neměla bych to tu šířit ale že jsi to ty a máme ten společný termín 45.KT 😀 😀 😀 Když jsem se poprvé vdávala tak jsem byla těhu a nic moc a když jsem se vdala podruhé tak to bylo super ... No psala jsem že toho mám hodně za sebou ale to je fakt na dlouho ... Ale je to fakt názor od názoru .. 😎

artep26
26. říj 2006

to už zase leštíš nábytek ?? 😀 😀 😀 že tě není vidět ?? 😉

artep26
26. říj 2006

Tak já letím asi máš práci jdu louskat ořechy na cukroví 🙄
Pa zase někdy 🙂 🙂 😉 🙂

janaboris
autor
26. říj 2006

Jsem tady neboj trochu jsem se věnovala příteli 😉 Jasný já to chápu,každému to napoprvé nevyjde,hlavně že jsi šťastná teď!!!

janaboris
autor
26. říj 2006

Ty už chystáš na Vánoce?Já budu mít v polovině prosince dovču tak si všechno napeču pak,jsme jen 2(zatím 🙂 ) takže toho moc nepeču,no ale to už odcházím od tématu.Jdu chrupkat 😔 ráno vstávám do práce 😒 ,přeji dobrou noc,budu tu zase zítra večer mám zítra denní...Pápá ať ti jde práce od ruky 😉

mufy
27. říj 2006

Ahoj holky,tak já jsem zatím druhý den po ovulaci a teplotka zatím stoupá,uvidíme,jak to bude vypadat za týden.Jinak prsa mě bolí fest a vaječníky mě bolely ještě včera,dneska je to už mnohem lepší.Ještě že je pátek,v sobotu jdu za kamarádkou do porodnice,ve středu se jí narodil krásnej kluk.Kéž by to přeskočilo i na mě.

xctij01
27. říj 2006

Ahoj Mufy, tak to je dobře, že ti teplotka stoupá🙂 Mě moc ne,takže jsem z toho kapku nervozni. ALe břicho bolí furt. Tak kdyby na tebe v porodnici něco přeskočilo, tak doufám, že se podělíš🙂

mufy
27. říj 2006

No to víš že se podělím a co teplotka ti nestoupá?Spíš ti klesá?A kdy to máš dostat?

artep26
27. říj 2006

Ahoj holky, tak zase v práci, co .... ☹
Mufy: ta teplota je super, já si jí neměřim takže nevim jak na tom jsem. Jinak podbříšek nebolí, jen na omak a trochu "cítím" vaječníky. Jsem taky nějaká nachcípaná a teď jsem volala na výtěr dcery tak jsem naštvaná - má ojediněle streptokoka, branhamela a hemofila. 😠 Byla teď 10 dní doma s anginou tak snad to doléčíme. A kdybych náhodou měla // tak není moc dobře být zrovan teď nemocná ... ☹ 😠 ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru