Bolelo by mě břicho jako při menzesu i v těhotenství?

janaboris
25. říj 2006

Když jsem brala HA(s přestávkami 6 let)tak jsem během cyklu bolesti břicha nemívala a 1.den MS taky ne.31.7.06 jsem HA vysadila a snažíme se od té doby o děťátko,během cyklu mě pobolívá v podbřišku(spíš až v druhé polovině cyklu),někdy víc někdy jen trochu.Asi v polovině cyklu(ovulace?)mě v podbřišku trochu píchá.Tak týden před MS mě bolí břicho už intenzivněji a častěji a v den MS hodně.Chci se hlavně zeptat na to jestli může takto břicho bolet i když bych byla třeba už těhotná a v den když budu mít dostat MS ji nedostanu ale podbřišek mě bude stále pobolívat jako bych MS dostat měla.A zda a kdy v těhotenství tyto bolesti podbřišku odezní.Teď mě podbřišek pobolívá a jsem 23DC.Takže mám tak trochu obavy jestli dostanu zase MS(od vysazení HA už 3 MS)nebo můžu být těhotná přestože mě podbřišek pobolívá.Máte někdo podobné zkušenosti???

mufy
27. říj 2006

Já beru taky listovku a GS mamavit,do ovu jsem brala tu Eregmu.Snad to všechno stačí.Co pro to miminko neuděláme,že?

slevik
27. říj 2006

Těhu pozná už asi v 5.-6.týdnu od posl. MS, pokud to není mladší...je tam nejdřív jen taková bublinka, skvrnka, což je zárodečnej váček, mimi je vidět až někdy v 7. týdnu a od 8.týdne buší srdíčko 😉

xctij01
27. říj 2006

To je hrozný to čekání. Já jsem teprve 3 týden po MS☹

artep26
27. říj 2006

Holky musím se odporoučet, jdu na o. Tak zatím pak se tu ukážu ... 😉 😀 😀

slevik
27. říj 2006

To uteče, neboj...jak říkám, nejlepší nad tím moc nepřemýšlet 😉

mufy
27. říj 2006

Já jdu taky na oběd,mějte se zatím pěkně,nechte si chutnat a pak se zase podívám,co jste si povídaly nového. 🙂 🙂

slevik
27. říj 2006

Taky pomalu mizím, mějte se krásně!
Pa

xctij01
27. říj 2006

Dobrou chuť holky, já to mám dnes bez oběda... 😒

kukuluna
27. říj 2006

proč bez o Grej? držíš dietku? 😉 já taky za chvilku půjdu papkat,t ak pak zas se uvidíme 🙂

xctij01
27. říj 2006

nene, zhubnout bych sice potřebovala, ale jsem dnes sama v kanceláři, takže tu musim sedět a brát telefony. Mám tu jen čínskou polívku, tak až bude nejhůř, tak si dám nudle🙂

kukuluna
27. říj 2006

mohly byste mi prosím doporučit nějaký ty vitamíny ? beru už měsíc kyselinu listovou, ale to je vše...

xctij01
27. říj 2006

Už jsem to psala výše Kuku, beru Calibrum Baby plan - někdo tu psal, že to má prý dobrý vliv i na hlen, pak beru jod /to jen tak, to mi doporučila kamarádka/, pak kombinaci selen-zinek-hořčík a něco (vliv na rozmnožovací orgány) a pak jsem objednala kořen MACA - to má zlepšovat kvalitu spermií a vajíček a má to být přírodní afrodisiakum...

mufy
27. říj 2006

Tak já už jsem holky tady.
Artep, ják poznáš vůbec ovulaci,když si neměříš teplotu?Já bych to asi bez teploty a bez ovu testů nepoznala.

xctij01
27. říj 2006

Vítej zpátky, Mufy... Snad sis pochutnala🙂

artep26
27. říj 2006

Taky už jsem dorazila ... 😉
No já ovu nepoznám a doteď jsem jí nejspíš neměla (tvrdí doktor). Beru Clostilbegyt na podporu ovu a MS ale to nepomohlo a teď když jsem byla min. po na ultrazvuku, tak mi řekl že mám na lev. straně dozrálé vájo, dal mi injekci a za 36 hodin se měla ovu dostavit. A dle těch bolestí usuzuji, že ovu proběhla. Ptala jsem se jestli opravdu ovu proběhne a prý jo ... takže takhle to poznám já 😀 😀 Mám to složitý ... no 😀 Musim hodně důvěřovat doktorovi 😅

mufy
27. říj 2006

Aha tak to jo,takže kdyby jsi nebyla u doktora,tak bys ani nevěděla,že ovu porběhla,že?To je teda hrozný,ještě že já to mám zatím dobrý,cykly pravidelný a ovu probíhá.
Na oběd jsem měla ledvinky,tak jsem si moc pochutnala.

xctij01
27. říj 2006

Artep, a jak doktor pozná, že jsi nejspíš neměla ovu?

artep26
27. říj 2006

No je to na draka tak se mi ani nechce ta BT měřit když je takhle ... stejně jsem každých 14 dní na ultrazvuku tak mi vždycky řekne co je nového, co se ve mně děje atd. 😀 Je to docela pohodlné 😅 😉 😀
My měli omajdu, masíčko a těstovinky taky dobrota 😝

mufy
27. říj 2006

Kdyby sis měřila teplotu,tak je to celkem pohodlné,akorát se vzbudíš o 5 minut dříve,nic na tom není,já si na to už zvykla.První co udělám,než vstanu,tak měřím.Já u doktora byla taky teď poprvé,aby se podíval,jestli zraje vajíčko a říkal,že je všechno v pohodě.Podle těch bolestí vaječníků a podle BT usuzuji,že ovu taky proběhla.Jo a ještě podle těch testů,shoduje se mi to s BT.

mufy
27. říj 2006

myslím ovulační testy.

xctij01
27. říj 2006

A mufy jak dlouho se snažíte?

artep26
27. říj 2006

Aha tak ty ovutesty taky nedělám ... jestli to nevyjde tak po MS jdu na BT. Něco jsem tady vyčetla tak snad to nějak zvládnu .. 😒

artep26
27. říj 2006

Já jsem z toho taky nějaká zmatená jak se kdo dlouho snaží ... ☹

mufy
27. říj 2006

my se snažíme od května,nějak se mi to už plete,tak asi 6 měsíc.Tak už by se to mohlo podařit.

artep26
27. říj 2006

no my od toho února ... no ... tak už je taky na čase ... je to úmorný ... ☹

artep26
27. říj 2006

holky my toho teda uděláme, co?? 😀 😀 my se vyplatíme 😀 😀

sissa
27. říj 2006

xctij01....presne vsetko co si pisala beriem aj ja,nebyva ti niekedy z toho spatne?

mufy
27. říj 2006

no to jo,já jsem pořád na netu a sleduji diskuzi,to je děs. 🙂 🙂

xctij01
27. říj 2006

Máš recht, artep🙂 Taky mám kvůli diskuzi skluz🙂)) Ale je pátek, já to nějak doženu🙂
Mufy, a na to vyšetření ovulace jsi šla sama od sebe? Nebo jsi doktorovi řekla, že vám to nejde, aby ti to udělal? Nebo jsi měla nějaký pochybnosti že ovuluješ?

mufy
27. říj 2006

no já tam šla hlavně proto,abych si zjistila,jestli dooprvady ovuluji.To byl první důvod a druhý,že mi v sobotu 14.10.skončila MS a následující sobotu jsem při vyšetření hleníku zjistila,že tam jsou kousky sražené krve,tak jsem se lekla a pádila k doktorovi.Ten mi říkal,že by to mohlo být uvolňování vajíčka,no asi jsem ho skoro neposlouchala,byla jsem mimo,tak nevím.A sám od sebe mi udělal ultrazvuk a ukázal mi rostoucí vajíčko a doporučul mi styk následující den,tak jsme ho poslechli a doufáme,že to vyjde.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru