Bolení podbřišku, prsou. Může se jednat o těhotenství?

zuzik1990
24. kvě 2012

Ahojky ,chtěla bych se zeptat zda-li může jít o těhotenství...S přítelem se snažíme o miminko...má poslední menstruace byla od 29.4.-4.5. asi 10 dní potom me zaclo pobolivat v podbrisku,bolí me i prsa i jsem zvracela...celkevě mi je nevolno každý večer...může se jednat o těhotenství?

eficenka
24. kvě 2012

@zuzik1990
10 dní po menstruaci? to by měla být teprve ovulace... Během ovulace jsem taky mívala citlivá prsa....
Podle mě se bohužel o těhu nejedná... Jak dlouhý míváš cyklus?
O těhotenství by šlo uvažovat až tak 25DC

zuzik1990
autor
24. kvě 2012

mam ho 30 dní...nikdy jsem takové příznaky neměla..

eficenka
24. kvě 2012

@zuzik1990 pokuď správně chápu, tak tyhle příznaky jste měla zhruba 16tý den cyklu....
Vprostřed cyklu nastává ovulace a těhotenství se projeví až na konci cyklu... To by mělo být až k tomu 30tému dni....
Pokud jste předtím brala HAK - třeba se teĎ tělo správně nastartovalo a pocítila jste příznaky ovulace...
Pokud Vám nedojde 30étý den cyklu menstruace, zkuste těhotenský test, už by měl ukázat či tam je nebo ne 🙂
Když jsme se snažili o mimi, tak jsem několik měsíců co se nedařilo na sobě pozorovala snad všechny příznaky těhotenství... A až jsem na sobě nic nepozorovala, najednou sem byla těhotná!

zuzik1990
autor
24. kvě 2012

Ja jsem právě někde četla ,že ne každá žena má ovulaci uprostřed cyklu...nevím zda je to pravda...třeba po tom dítěti tak moc toužím,že už si ty příznaky jen nalhávám.....právě že antikoncepci neberu a nikdy jsem ji neužívala...

eficenka
24. kvě 2012

@zuzik1990
uvidíte na konci cyklu..... Kolikátý měsíc se snažíte?
Nemyslete tolik na to, že chete otěhotnět, milujte se jak je vám příjemně...
Většinou se říká, že nejhorší je když si to žena moc přeje a pak to nejde..... Moc Vám přeji aby se to brzo povedlo!

zuzik1990
autor
24. kvě 2012

snažíme se o dítě již 2 měsíc...snažím se na to nijak nemyslet a ze srdce si to nepřát ale bohužel mi to nejde 🙂...ale věřím v to že se nam to povede ať už dřív či později....děkuji za rady...test určitě udělam 30. den cyklu pokud se ovšem nedostaví menstruace...

eficenka
24. kvě 2012

@zuzik1990
já si myslela že otěhotním hned.... a povedlo se až 5 tý cyklus... Bohužel znám i slečny mladší než já, co už se snaží rok a nic ☹ A nebo takové, co se jim povedlo napoprvé... Dejte tomu čas, jezte vitamínky, pohyb...
a kdyby se třeba nedařilo, zkuste měřit bazální teplotu 🙂

zuzik1990
autor
24. kvě 2012

Určitě budu pro to dělat vše...moc děkuji že jste mi poradila..vše se vyjasní během příštího týdne 🙂

eficenka
25. kvě 2012

@zuzik1990
držím palečky, aby to vyšlo! Hlavně neházejte flintu do žita 😉
Jestli nemáte, kupte si kyselinu listovou - v každé lékárně. Doporučuje se brát už 3 měsíce před početím, snižuje riziko vrozených vad páteře a rozštěpů...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru