Bolest bradavek, mohla bych být těhotná?

sarikslezak
26. črc 2016

Ahoj, vím, že mi to tu nikdo neřekne jistě, ale jsem uz jak maniak a potřebuju si někde vylít srdíčko a slyšet i jiné názory 😀 Vůbec nevím, kdy mohla proběhnout ovulace, řekla sem si, že už to nebudu tak hrotit a nechám tomu volný průběh, nicméně poslední MS 4.7 - 9.7 (přišla o 2 dny déle.- nevím proč). Dva dny mě bolí bradavky, jsou citlivé na dotyk, měla jsem předevčírem hnědý výtok ale opravdu jen slabounce. Myslíte, že bych mohla být těhotná? Nebo si mám s těma bradavkama raději dojít ke gynegologovi ? Z pravé bradavky mi po vysazení HA začala vytékat sekrece (je to cc 5 měsícu)- prolaktin OK. Mohla by ta bolest bradavek souviset s nějakým jiným problémem ? Děkuji

sarikslezak
autor
3. srp 2016

Ok, zkusím udělat jeste ale dalsi test, jestli carka sily. A jeste jsem se chtela zeptat, uz prebdbiham, ale pro je to celkem dulezite, jestli se tehotenstvi potvrdi me zajima jesi budu mit narok na materskou? Pracuji od 17.8.2015 a mam smlouvu do 18.8.2016.. budu brana jeste v te ochrane lhute?? Děkuji

sarikslezak
autor
3. srp 2016

@amazonkan nevis jak je to s materskou?

amazonkan
3. srp 2016

@sarikslezak Myslím si,že na mateřkou bys měla nárok. Smlouvu by ti samozřejmě asi už neprodloužili,ale nárok na MD podle mě mít budeš. Zkus se ještě zeptat na jiném diskuzním fóru, tam ti to řeknou 🙂

sarikslezak
autor
3. srp 2016

Jinde mi řekli, že ne. Zkusím se ještě poradit s maminkou, ta tomu celkem rozumí 😀 Teď se jen bojím, aby se to udrželo.. myslím, že do pondělí budu napjatá jak kšandy.. :-//

sarikslezak
autor
3. srp 2016

Achjo holky je to normální? občas mam bolest jako kdybych to mela dostat.. nevite jaka je sance ze to dostanu ?:( rano byl test pozitivni.. doiufam ze to tak zustane i nadale..

aymy31
3. srp 2016

Neboj,když je test pozitivní je to jistý. Bolesti tohoto typu jsou normální. Gratuluji. Také čekám na dvě čárky.

sarikslezak
autor
3. srp 2016

to jsem si trochu oddechla. dekuji za podporu 🙂

aymy31
3. srp 2016

Jaký den po ovulaci ti vyšel pozitivní test? Ja budu testovat zítra ráno to mam 12dpo

aymy31
3. srp 2016

Jo a s tou mateřskou,když půjdeš na rizikovou a dostane s neschopenky tak to máš jistý. Když Nepujdes na neschop. Tak si myslím ze v ochraně lhůtě bys měla být ale to si úplně nejsem jistá.

sarikslezak
autor
3. srp 2016

ja prave vubec nevim kdy ovu probehla, ale musela probehnout driv nez jindy.. mam 3 dny do MS

sarikslezak
autor
3. srp 2016

@aymy31 kez bych se do te ochrane lhuty vesla, kazdy mi rika neco jineho...

aymy31
3. srp 2016

Zeptej se na socialce. Jsou tam informace. Tam ti vše povi i poradi. Kdy te začaly bolet prsa?

sarikslezak
autor
3. srp 2016

no vse to bylo hrozne rychle.. precti si puvodni prispevek, co jsem sem davala, koukni na datum tam je vse.. @aymy31

sarikslezak
autor
4. srp 2016

zejtra budu zase testovat, tak holky drzte place at je carka silnejsi.. strasne se bojim ze to nevyjde ☹

sarikslezak
autor
5. srp 2016

holky neprijde mi, ze by ta druha carka nejak vic zesilila... :( co to znamena?

amazonkan
5. srp 2016

@sarikslezak Zkus ještě vydržet do neděle. Držim palečky 🙂

sarikslezak
autor
5. srp 2016

ne tak jsem netrpeliva :D po delsim cekani je druha / o dost viditelnejsi nez ta ve stredu. 🙂 takze sili snad vse bude ok

amazonkan
9. srp 2016

Tak jak jsi dopadla? Vyšlo to ? 🙂

sarikslezak
autor
9. srp 2016

@amazonkan děkuji za optání, včera jsem byla na utz a viděla jsem tam 2mm černou tečku :D Takže těhotná jsem 🙂 Za dva týdny kontrola jesi bude srdíčko 🙂

amazonkan
10. srp 2016

@sarikslezak No tak to je super zpráva. Mám velkou radost, že se ti zadařilo. Tak přeji ať jsi v pořádku a mimísek taky 😉

sarikslezak
autor
10. srp 2016

Moc děkuju 🙂

kosticka12
24. srp 2016

Ahoj holky, 3.srpna jsem dostala vyvolavacku, a menstruace prisla za 8 dni. Nasledne dalsich 5 dnu normalne byla menstruace. A po tydnu me zacala silene bolet prsa(bradavky), nikdy me neboleli. Tak jsem si myslela ze je to treba ovulace. Ale vcera jsem zacla spinit. Bolelo me odpoledne bricho jako pri ms. Dnes uz jen lehce spinim tak ze uz to ustava. Jak to? Nestalo se to někomu z vás?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru